lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
LHK Jestřábi Prostějov uvádí projekt - DENÍK FANOUŠKA

LHK Jestřábi Prostějov uvádí projekt - DENÍK FANOUŠKA

Někteří z vás si všimli, že na našich stránkách se objevila nová rubrika - DENÍK FANOUŠKA. V rámci sportovního prostředí se jedná o výjimečný projekt, který nabízí pohled z tribuny i zákulisí klubu od naší dlouholeté fanynky a spisovatelky Barbory Sekaninové a jejích přátel z tribuny.

Prostějovský hokej je v našem městě fenoménem, který nemá obdoby. Více jak stoletá historie, klubové legendy a spousta nezapomenutelných utkání přilákala na stadion tisíce malých hokejistů a nespočitatelné množství fanoušků.

V novém miléniu jste si s prostějovským klubem prožili velké vzestupy, kdy na hokej chodilo průměrně 3000 fanoušků, ale i velké pády, kdy chodila hrstka těch nejvěrnějších. I takový je sport. Nabízí euforické stavy radosti a extáze, ale i stavy totálního zmaru a vyčerpání. Proto hokej táhne a je hluboko v našich srdcích.

Jsme moc rádi, že se nám společně povedlo tento projekt rozjet a doufáme, že vy ho budete s nadšením číst a ve spoustě věcí se v něm najdete. Deník je pohled zarytého a oddaného fanouška, který má prostějovský klub v srdci od mládí a s ním spojené osobní vzpomínky. I přes impulzivní povahu se nenechává v textu strhnout hrou našich borců, výkonem rozhodčích nebo hostujících hráčů a s nadhledem dokáže popsat své pocity a dění na stadionu.

Úryvek z DENÍKU FANOUŠKA: "Pro mě byl úžasný už příchod na zimní stadion po tak dlouhé době. Držet v ruce lístek, jako obvykle se zaseknout v turniketu..."

Štefan Žigárdy (marketingový manažer) k Deníku fanouška: "Tento projekt jsme spustili z jednoho důvodu. Dali jsme možnost Barboře Sekaninové, aby vyjádřila slovy, to co spousta z Vás prožívá na tribunách. Chceme nechat minulost v minulosti, žít přítomností a s očekáváním koukat do budoucnosti. Chceme tímto dát jasnou zprávu, že na ledě i na tribunách jsme JEDEN TÝM a jako JEDEN TÝM bojujeme za Prostějov!"

Možná si spousta z Vás položí otázku proč jsme si pro Deník fanouška vybrali právě Barboru Sekaninovou a jaký má smysl zpověď jednoho z tisíce?

Na to je jednoduchá odpověď. Vášeň fanoušků na stadionu je velmi podobná, jen ji vyjadřujete různými způsoby. Někteří z vás s vervou skandují v kotli, někteří u VIPu křičí na hostujícího brankáře "díro", někteří dávají najevo rozhodčímu, co si myslí o jeho rozhodnutí a někteří prožívají výkony týmu tím, že tento nápor nevydrží nejedna plastová popelnice. Proto jsme dali prostějovské spisovatelce a naší fanynce Barboře Sekaninové prostor, aby tyto pocity zachytila na papír a dala jim život.

Úryvek z DENÍKU FANOUŠKA: "Po prvním domácím přípravném zápase jsem byla plna euforie a radosti, kterou zná snad každý, kdo fandí přímo na živo, v jakémkoli sportu. Sepsala jsem první část svého "deníku fanouška" a z čistého nadšení ji zaslala do zprávy i Jestřábům."

Barbora už v minulém roce posílala do kabiny povzbuzující básničky a texty, které jsme v průběhu play-off dávali v kabině na nástěnku. Hráči i realizační tým si je s chutí četli a když nás letos Bára oslovila s konceptem Deníku fanouška, rozhodli jsme se jej publikovat.

Úryvek z DENÍKU FANOUŠKA: Tudíž táhněme na hokej, ve středu, v sobotu (a taky v pondělí, že?), vždy plní nadšení, naděje a správného citu."

První tři části "Deníku fanouška" si můžete přečíst v rubrice "FANOUŠCI" a záložce DENÍK FANOUŠKA.

V deníku fanouška najdete i "OKNO DO DUŠE FANOUŠKŮ", které bude mapovat vzpomínky pamětníků spojené s historií i současností prostějovského hokeje. O přidání nové části Deníku fanouška vás budeme informovat přes sociální sítě. Pokud by jste měli k Deníku nějaké dotazy nebo chtěli autorce napsat nějaký vzkaz máte možnost napsat na klubový email stefan.zigardy@lhkjestrabi.cz nebo do zpráv na facebooku.

Užijte si společně s námi toto čtení! Stojí za to!

Sdílej stránku!


Aktuality

19.10.2019

Posila do útoku

Prostějov posiluje útočné řady! Formou střídavých startů bude našemu týmu z Hradce Králové vypomáhat talentovaný útočník Patrik Miškář.

18.10.2019

Březák na marodce

Obránce Jakub Březák je na nespecifikovanou dobu mimo hru s poraněným kotníkem.

15.10.2019

Ouřada po operaci

Kryštof Ouřada utrpěl v utkání v Benátkách zranění ramene, které si vyžádalo chirurgický zákrok. Do tréninku by se měl podle prvních prognóz zapojit za měsíc. Ouři, přejeme brzké uzdravení!

10.10.2019

Posila ze Sparty

Jestřábi ze Sparty získali Davida Dvořáčka, který bude našemu týmu pomáhat formou střídavých startů.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

16 asistencí

Body

Marek

Račuk

22 bodů

Zápasy

Václav

Meidl

16 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

92,77% úspěšnost
×
Odehrané v 18:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
HC ZUBR Přerov