lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Jiří Vykoukal a Ladislav Lubina zvou na setkání s fanoušky

Jiří Vykoukal a Ladislav Lubina zvou na setkání s fanoušky

Chcete znát novinky ze zákulisí klubu, informace o skladbě mužstva nebo máte osobní dotaz na Jiřího Vykoukala a Ladislava Lubinu? Neváhejte a přijďte se osobně zeptat v pondělí 11.11.2019 od 18:30 do restaurace Prostějovský Šnyt.

Rádi bychom pozvali všechny zástupce našich fanoušků, kterým není lhostejný prostějovský hokejový klub LHK Jestřábi Prostějov, na neformální posezení se sportovním manažerem Jiřím Vykoukalem a trenérem A-teamu Ladislavem Lubinou.

Těšíme se na Vás 11. listopadu od 18:30 v restauraci Prostějovský ŠNYT.

Sdílej stránku!


Aktuality

15.11.2019

Změny v A-teamu

Jestřábi se dohodli na ukončení spolupráce s Janem Bergerem a Martinem Novotným. Jan Berger odchází do Přerova a Martin Novotný do Zlína. Oběma hráčům děkujeme za odvedené výkony a přejeme, ať se jim daří.

Vedení se naopak domluvilo na střídavých startech Matyáše Hamrlíka ze Zlína. Perspektivní obránce je členem reprezentace do 19-ti let a v mateřském klubu odehrál 11 utkání v extralize.

13.11.2019

Ondřej Machala v PV

Po odchodu Petra Kafky se prostějovské vedení domluvilo na střídavých startech Ondřeje Machaly. Machala je kmenovým hráčem Pardubic a ve svém mateřském klubu odehrál 43 utkání v extralize. Podle slov Ladislava Lubiny byl minulou sezonu jedním z nejvýraznějších hráčů Pardubic v baráži.

Podrobné statistiky najdete na https://www.hokej.cz/hrac/29341/career?stats-section=all.

8.11.2019

Jestřábi mají nového kustoda

Michal Černý končí na pozici kustoda. Michalovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu, ať se mu v budoucím zaměstnání i životě daří.

Na jeho pozici nastupuje Michal Mareš.

6.11.2019

Kafka a Brančík končí

Petrovi Kafkovi skončila smlouva k 30.10 a u Jestřábů nebude pokračovat.

David Brančík se rozhodl pro studium v USA a u Jestřábů končí také.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

19 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

22 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,73% úspěšnost