lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Jiří Vykoukal a Ladislav Lubina zvou na setkání s fanoušky

Jiří Vykoukal a Ladislav Lubina zvou na setkání s fanoušky

Chcete znát novinky ze zákulisí klubu, informace o skladbě mužstva nebo máte osobní dotaz na Jiřího Vykoukala a Ladislava Lubinu? Neváhejte a přijďte se osobně zeptat v pondělí 11.11.2019 od 18:30 do restaurace Prostějovský Šnyt.

Rádi bychom pozvali všechny zástupce našich fanoušků, kterým není lhostejný prostějovský hokejový klub LHK Jestřábi Prostějov, na neformální posezení se sportovním manažerem Jiřím Vykoukalem a trenérem A-teamu Ladislavem Lubinou.

Těšíme se na Vás 11. listopadu od 18:30 v restauraci Prostějovský ŠNYT.

Sdílej stránku!


Aktuality

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

9.1.2020

Všechno nejlepší!

5. ledna oslavil své 35. narozeniny Tomáš Štůrala a dnes slaví kulatiny (20) Daniel Dvořák. Oběma brankářům přejeme za celý klub všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se Vám borci daří!

8.1.2020

Pochobradský Jestřábem

Jestřábi angažovali mladého útočníka Michala Pochobradského, který patří do širšího kádru pardubického A-teamu. V letošní sezoně si připsal 28 startů v extralize a v Chance lize nastoupil k jednomu utkání za Jihlavu. Kompletní statistiky najdete zde.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

32 asistencí

Body

Zápasy

No foto

Jakub

Muška

44 zápasů

Úspěšnost

Daniel

Huf

92,7% úspěšnost