lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Jiří Vykoukal a Ladislav Lubina zvou na setkání s fanoušky

Jiří Vykoukal a Ladislav Lubina zvou na setkání s fanoušky

Chcete znát novinky ze zákulisí klubu, informace o skladbě mužstva nebo máte osobní dotaz na Jiřího Vykoukala a Ladislava Lubinu? Neváhejte a přijďte se osobně zeptat v pondělí 11.11.2019 od 18:30 do restaurace Prostějovský Šnyt.

Rádi bychom pozvali všechny zástupce našich fanoušků, kterým není lhostejný prostějovský hokejový klub LHK Jestřábi Prostějov, na neformální posezení se sportovním manažerem Jiřím Vykoukalem a trenérem A-teamu Ladislavem Lubinou.

Těšíme se na Vás 11. listopadu od 18:30 v restauraci Prostějovský ŠNYT.

Sdílej stránku!


Aktuality

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost