lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábi získali talentovaného útočníka

Jestřábi získali talentovaného útočníka

Jestřábi na přestupovém trhu nezahálejí a ze Sparty získali talentovaného útočníka Tomáše Janduse. Levoruký útočník vyniká svojí rychlostí a dobrou prací v útočné i obranné třetině. V týmu by měl zabojovat o své místo na slunci a zároveň navázat na výkony, které podával v juniorských kategoriích.

Tomáš Jandus

HC Sparta Praha -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 21 let

Výška: 180 cm

Váha: 79 kg

Držení hole: levá

Útočník Tomáš Jandus je, stejně jako jeho dvojče obránce Martin (HC Sparta Praha), odchovancem sparťanského mládežnického hokeje. Na svůj první start v extraligovém A-týmu čekal do minulé sezony, kdy odehrál za Spartu 2 utkání. V sezoně 2017/2018 zároveň působil ve sparťanské juniorce, kde si v 41 zápasech připsal skvělých 49 kanadských bodů a patřil k největším oporám týmu.

Foto zdroj: sportyusti.cz

Mezi seniory odehrál 82 zápasů. 2 v extralize za Spartu (0+0), 8 ve druhé lize v týmu NED Hockey Nymburk (0+1) a nejvíce zkušeností nasbíral v prvoligovém Ústí nad Labem. V barvách Slovanu odehrál 72 utkání s bilancí 6 branek a 12 asistencí.

Jandus se zařadí mezi mladé pušky (Dvořák, Muška, Ouřada, Chlán), které se budou rvát v Prostějově o své místo a zároveň se budou chtít naplno prosadit v seniorské soutěži.

Kompletní statistiky Tomáše Janduse najdete ZDE.

Tomáši, ať se ti u nás daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost