lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábi získali talentovaného útočníka

Jestřábi získali talentovaného útočníka

Jestřábi na přestupovém trhu nezahálejí a ze Sparty získali talentovaného útočníka Tomáše Janduse. Levoruký útočník vyniká svojí rychlostí a dobrou prací v útočné i obranné třetině. V týmu by měl zabojovat o své místo na slunci a zároveň navázat na výkony, které podával v juniorských kategoriích.

Tomáš Jandus

HC Sparta Praha -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 21 let

Výška: 180 cm

Váha: 79 kg

Držení hole: levá

Útočník Tomáš Jandus je, stejně jako jeho dvojče obránce Martin (HC Sparta Praha), odchovancem sparťanského mládežnického hokeje. Na svůj první start v extraligovém A-týmu čekal do minulé sezony, kdy odehrál za Spartu 2 utkání. V sezoně 2017/2018 zároveň působil ve sparťanské juniorce, kde si v 41 zápasech připsal skvělých 49 kanadských bodů a patřil k největším oporám týmu.

Foto zdroj: sportyusti.cz

Mezi seniory odehrál 82 zápasů. 2 v extralize za Spartu (0+0), 8 ve druhé lize v týmu NED Hockey Nymburk (0+1) a nejvíce zkušeností nasbíral v prvoligovém Ústí nad Labem. V barvách Slovanu odehrál 72 utkání s bilancí 6 branek a 12 asistencí.

Jandus se zařadí mezi mladé pušky (Dvořák, Muška, Ouřada, Chlán), které se budou rvát v Prostějově o své místo a zároveň se budou chtít naplno prosadit v seniorské soutěži.

Kompletní statistiky Tomáše Janduse najdete ZDE.

Tomáši, ať se ti u nás daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

44 asistencí

Body

Marek

Račuk

60 bodů

Zápasy

Tomáš

Nouza

57 zápasů

Úspěšnost

Daniel

Huf

91,65% úspěšnost