lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábi vyzvou v prvním domácím utkání Třebíč!

Jestřábi vyzvou v prvním domácím utkání Třebíč!

Už zítra se jestřábí letka poprvé představí před vlastním publikem. Po dvou výsledkově nepovedených venkovních utkání sehraje Prostějov první domácí špil proti Třebíči. Zápas na zimním stadionu v Prostějově startuje v 18:00!

Nezapomeňte, že i během přípravných utkání si můžete koupit permanentku na novou sezonu a k ní zbrusu nový a podepsaný fan dres Jestřábů!

*INFO K PŘEDPRODEJI PERMANENTEK:*

*Pro předprodej permanentek a fan dresů se označená pokladna otevře v 16:30.*

*Vstupenku na utkání si budete moci koupit od 17:00, kdy se otevírá zimní stadion.*

HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ

Tradiční účastník 1. ligy má za sebou tři přípravné utkání a poprvé se představí mimo svoji arenu. Bílé hvězdy do svých řad před letošní sezonou přivítaly několik nových tváří. Mezi novice v třebíčském dresu patří Martin Šťovíček, Jakub Jenáček, Martin Padrnos, Jan Václavek, Petr Patyk a David Michálek, který navíc odehrál minulý ročník v dresu nadcházejícího třebíčského soupeře. Bílé hvězdy získaly i Tomáše Havránka, který v minulé sezoně za Třebíč odehrál jedenáct soutěžních zápasů. Několik mladých hráčů se také zapojilo do přípravy Horácké Slavie.

K aktuálnímu složení týmu a jeho poskládání se vyjádřil třebíčský trenér Martin Sobotka: „Něco už v hlavě ohledně sestavy máme, jsou tu vazby, které loni fungovaly. Ty chceme vhodně doplnit hráči, jež k nám přišli. K tomu nám poslouží přípravné zápasy, kdy nové hráče uvidíme na ledě. Všichni už se na start přípravných zápasů těšíme, pro kluky i pro nás je to samozřejmě o něčem jiném než jen trénování. Zápasy jsou kořením hokeje.“

Kompletní soupisku Třebíče najdete ZDE.

BRANKÁŘI:

I letos bude o své místo v brankovišti soupeřit Pavel Jekel (88,37%) a Dominik Svoboda (92,65%).

OBRÁNCI:

Největší posila obranných řad Třebíč bude Martin Šťovíček, který minulou sezonu hrál extraligu za Chomutov a CHance ligu v dresu Ústí a Kadaně. V 1. lize si připsal 27 kanadských bodů. Ještě produktivnější byl Šimon Szathmary, který v sezoně bojoval o korunu pro nejproduktivnějšího obránce Chance ligy (8+23).

ÚTOČNÍCI:

V útoku zůstali produktivní Nedvídek (24+26), Vodný (14+19). Další lídry bude Třebíč teprve hledat v nově příchozích hráčích.

Sestava TŘEBÍČE z posledního přípravného utkání:

Svoboda (Jekel) – Szathmary,Jenáček, Furch, Forman, Hort, Čejka V., – Podlaha, Král, Malec – Rohlík, Václavek, Jirásek – Havlát, Matiaško, Michálek – Ferda, Patyk, Čejka J.

Přípravné utkání TŘEBÍČ:

TŘEBÍČ - Havl. Brod - 6:5

TŘEBÍČ - Přerov - 4:5

TŘEBÍČ - Žďár n. Sázavou - 2:0


Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Jestřábům se výsledkově nepovdlo ani druhé přípravné utkání, když Jihlavě podlehli 6:0. Soupeř dokázal v každé třetině stupňovat své tempo (1:0, 2:0, 3:0) a zaslouženě vyhrál. O startu rekonvalescentů (Divíšek, Račuk) se rozhodne až zítra před utkáním.

Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

Dvořák – Novotný, Husa, Krejčí, Březák, Mrázek, Chujac, Brančík, Muška – Chlouba, Popelka, Meidl – Hrníčko, Luňák, Nouza – Ouřada, Chlán, Jandus – Žálčík, Tlačil, Novák.

Výsledky a termíny přípravných utkání Jestřábů:

GKS Tychy - PROSTĚJOV - 6:1

Jihlava - PROSTĚJOV - 6:0

PROSTĚJOV - Třebíč - 15.8. 18:00

Třebíč - PROSTĚJOV - 22.8.

PROSTĚJOV - GKS Tychy - 23.8. 17:00

PROSTĚJOV - Jihlava - 27.8. 18:00

PROSTĚJOV - Vítkovice - 30.8. 17:30

Frýdek-Místek - PROSTĚJOV - 3.9.2019

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

37 asistencí

Body

Zápasy

Tomáš

Nouza

49 zápasů

Úspěšnost

Daniel

Huf

92,62% úspěšnost