lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábi vs Dračí loď 1:0

Jestřábi vs Dračí loď 1:0

V rámci rozšiřování spolupráce s partnery našeho hokejového klubu jsme byli pozvání na Summer fest významné prostějovské společnosti Windmöller & Hölscher, který se konal na Plumlovské přehradě. Naši hokejisté zde měli jedinečnou příležitost projet se na dračí lodi.

Windmöller & Hölscher, působící v oblasti vývoje a výroby strojů pro zpracování flexibilních obalů z tkaného polypropylenu, patří k jednomu z největších zaměstnavatelů v Prostějově a jeho okolí. V dnešní době, kdy pracovní nabídky výrazně převyšují jejich poptávku se lidé rozhodují, i na základě firemních benefitů, jaké místo si pro své budoucí pracoviště zvolí. WUH se snaží aktivně vycházet novým, ale i stávajícím zaměstnancům vstříc, a připravuje pro ně různé zaměstnanecké benefity.

Jedním z nich je tým WUH, který jezdí na dračích lodích. Právě na této lodi měli naši hokejisté možnost projet se a vyzkoušet si pádlovat na více, jak 250 kilogramové lodi. Na loď se vejde 20 pádlujících, 1 bubeník/ce a jeden kormidelník. Patronát nad touto akcí si vzala na starost část ženského týmu Rebelky Prostějov. Rebelky se již několik let aktivně zúčastňují závodů a přivezli si nejeden pohár pro vítěze závodů.

Velmi důležitá byla příprava v Jacht clubu Plumlov, kde naši hokejisté dostali podrobnou instruktáž, jak se pádluje a jak se správně chovat na lodi. Není sranda ve 22 lidech zkoordinovat pohyb všech zúčastněných.

Páteční počasí zrovna nepřálo dlouhým projížďkách na lodi, ale pro hokejisty ošlehané zimním počasím to nebyl žádný problém. Po krátké rozcvičce, které se ujal kondiční trenér David Skřivánek, byli hráči připraveni na projížďku.

Teď bylo na řadě bezpečné přenesení dračí lodě na vodu a hromadný nástup. Loď ač vážící 250 kg není na vodě z nejstabilnějších a na vratké lodi nebylo jednoduché srovnat jejich pozadí vedle sebe.

Nakonec se vše, i díky pomoci Rebelek, podařilo a naši hráči si úspěšně a s grácií zajezdili napříč celou přehradou. Nikdo nám neutonul a hráči během pár záběrů poznali i jiný sport než je lední hokej, ve kterém hraje velmi důležitou roli týmová spolupráce. Bez té by se ani náš tým neobešel.

Děkujeme společnosti Windmöller & Hölscher za tento zážitek a těšíme se na další spolupráci.

Sdílej stránku!


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost