lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábi vs Dračí loď 1:0

Jestřábi vs Dračí loď 1:0

V rámci rozšiřování spolupráce s partnery našeho hokejového klubu jsme byli pozvání na Summer fest významné prostějovské společnosti Windmöller & Hölscher, který se konal na Plumlovské přehradě. Naši hokejisté zde měli jedinečnou příležitost projet se na dračí lodi.

Windmöller & Hölscher, působící v oblasti vývoje a výroby strojů pro zpracování flexibilních obalů z tkaného polypropylenu, patří k jednomu z největších zaměstnavatelů v Prostějově a jeho okolí. V dnešní době, kdy pracovní nabídky výrazně převyšují jejich poptávku se lidé rozhodují, i na základě firemních benefitů, jaké místo si pro své budoucí pracoviště zvolí. WUH se snaží aktivně vycházet novým, ale i stávajícím zaměstnancům vstříc, a připravuje pro ně různé zaměstnanecké benefity.

Jedním z nich je tým WUH, který jezdí na dračích lodích. Právě na této lodi měli naši hokejisté možnost projet se a vyzkoušet si pádlovat na více, jak 250 kilogramové lodi. Na loď se vejde 20 pádlujících, 1 bubeník/ce a jeden kormidelník. Patronát nad touto akcí si vzala na starost část ženského týmu Rebelky Prostějov. Rebelky se již několik let aktivně zúčastňují závodů a přivezli si nejeden pohár pro vítěze závodů.

Velmi důležitá byla příprava v Jacht clubu Plumlov, kde naši hokejisté dostali podrobnou instruktáž, jak se pádluje a jak se správně chovat na lodi. Není sranda ve 22 lidech zkoordinovat pohyb všech zúčastněných.

Páteční počasí zrovna nepřálo dlouhým projížďkách na lodi, ale pro hokejisty ošlehané zimním počasím to nebyl žádný problém. Po krátké rozcvičce, které se ujal kondiční trenér David Skřivánek, byli hráči připraveni na projížďku.

Teď bylo na řadě bezpečné přenesení dračí lodě na vodu a hromadný nástup. Loď ač vážící 250 kg není na vodě z nejstabilnějších a na vratké lodi nebylo jednoduché srovnat jejich pozadí vedle sebe.

Nakonec se vše, i díky pomoci Rebelek, podařilo a naši hráči si úspěšně a s grácií zajezdili napříč celou přehradou. Nikdo nám neutonul a hráči během pár záběrů poznali i jiný sport než je lední hokej, ve kterém hraje velmi důležitou roli týmová spolupráce. Bez té by se ani náš tým neobešel.

Děkujeme společnosti Windmöller & Hölscher za tento zážitek a těšíme se na další spolupráci.

Sdílej stránku!


Aktuality

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.

27.2.2019

Informace o prodeji vstupenek

Před úterním utkáním play-off se Vsetínem budou pokladny zimního stadionu otevřeny od 15:00. Začátek utkání je v 18:00.

Cena vstupenky - 150,- Kč

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání play-off a zrušení online prodeje vstupenek, žádáme diváky, aby využili brzkého otevření pokladen a předešli dlouhým frontám na v den utkání. Děkujeme.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost