lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábi v sobotu přivítají první Motor České Budějovice

Jestřábi v sobotu přivítají první Motor České Budějovice

Chance liga má před sebou reprezentační přestávku, ale před ní se ještě odehraje 23. kolo a Jestřáby v něm čeká první tým Chance ligy Motor České Budějovice. V utkání dvou útočně laděných týmů budou rozhodovat maličkosti a vy se na vlastní oči můžete přijít podívat na vážného aspiranta na postup do baráže o extraligu. Před začátkem utkání naši fanoušci rozbalí výroční choreo, které díky technickým problémům nemohli v minulém utkání ukázat. Zítřejší zápas si můžete také pustit na HokejkaTV a textový přenos na Onlajny.com

ČEZ Motor České Budějovice

České Budějovice po vlažnějším rozjezdu do sezóny okupují první příčku Chance ligy s šesti bodovým náskokem na druhý Vsetín. Týmu se daří hlavně na domácím ledě, kde ještě nepoznal hořkost porážky po základní hrací době s bilancí 9 výher a 1 prohra po prodloužení. Jihočeši se mohou opřít o výborné oslabení s úspěšností 89,36 %. První jsou v počtu střel na branku. Na soupeřova brankáře vystřelí v průměru 37 krát za zápas. Motor má i nejméně inkasovaných branek, když jejich brankář lovil puk ze sítě pouze 40 krát z 19 zápasů. V čem naopak Budějovice strádají jsou přesilové hry. S úspěšností 12,62% nemůže být Václav Prospal spokojený.

Mezi útočníky se nejvíce prosazují Martin Novák (9+11), Lukáš Endál (9+9) a David Gilbert (5+13). Z obránců nejvíce podporuje gólové akce Žiga Pavlin (5+9). V brance se střídají Petr Strmeň (91,60%) a David Kváča (91,98%). Druhý jmenovaný se v brance v zítřejším utkání určitě neobjeví, jelikož ho Budějovice uvolnili na měsíční hostování do Třince. Motor držel sérii šesti utkání bez porážky, ale v posledním kole překvapivě prohrál 1:2 na ledě Benátek nad Jizerou.

Ohlasy trenéra MOTORU Václava Prospala po utkání s Benátkami:

„V prvních dvou třetinách jsme totálně dominovali. Dáš ale pouze jednu branku, možná trochu náhodnou, kdy domácí brankář udělá jedinou chybu za celé utkání. Dostaneme se do vedení 1:0, ale takto je to téměř každý náš zápas. Nedáš druhý nebo třetí gól, abys těmto týmům utekl. Jsou tu samí mladí kluci. Je to farma, nepřestanou hrát. Jsou k tomu trénovaní a také pod drobnohledem liberecké organizace. Půjdou do toho za každého stavu, pakliže budou mít šanci na úspěch. Do třetí třetiny nastoupíme jak parta mistrů světa. Už jen dvě první střídání a ztráty puků udaly ráz celé této třetiny. Pak to skončí tak, že prohraješ 1:2, protože nejsi schopný dát další branky.“


Sestava MOTORU z posledního utkání:

Strmeň – Plášil, Pýcha, Pavlin, Vydarený, Fillman, Kachyňa – Babka, R. Přikryl, Čermák – Endál, Gilbert, M. Novák – Z. Doležal, Šimánek, Heřman – Doktor, Dančišin, Beránek.

Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Jestřábi sehráli v minulém kole hanácké derby na ledě Přerova. Po velmi špatném začátku utkání se jim povedlo otočit skóre z 0:2 na 3:2, ale koncovka opět patřila soupeři a ten si připsal bonusový bod za výhru 4:3 po nájezdech. V zápase si připsal dvě branky David Dvořáček, který je s 9 brankami čtvrtý nejlepší střelec týmu. Nad startem hráčů z Pardubic visí otazník. Na marodce dlouhodobě zůstávají Nouza, Račuk a Meidl.

Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

Štůrala – Krejčí, Holland, J. Zdráhal, Miromanov, Havlík, Mikliš, D. Kolář – Karpov (A), Divíšek, Žálčík – L. Luňák (C), Venkrbec, Dvořáček – Starý, Kverka, Prokeš – Matýs, Žukenov, Antoníček.

Sdílej stránku!


Aktuality

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.

27.2.2019

Informace o prodeji vstupenek

Před úterním utkáním play-off se Vsetínem budou pokladny zimního stadionu otevřeny od 15:00. Začátek utkání je v 18:00.

Cena vstupenky - 150,- Kč

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání play-off a zrušení online prodeje vstupenek, žádáme diváky, aby využili brzkého otevření pokladen a předešli dlouhým frontám na v den utkání. Děkujeme.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost