lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábi sehrají první přátelské utkání s Třebíčí.

Jestřábi sehrají první přátelské utkání s Třebíčí.

Prostějov odehraje své první přípravné utkání v úterý 18.8. od 18:00 proti Třebíči na prostějovském zimním stadionu. Z důvodu karantény prostějovské letky, tak nemohly být odehrány přípravné zápasy v rámci turnaje o pohár RT Torax v Porubě.Prosíme diváky, aby všichni měli povinně roušky!!

SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ

Hokejisté Třebíče v loňském ročníku nebyli před sezonou pasováni na jednoho z adeptů na postup do vrchní osmičky a měl se jim vyhnout i boj o postupové místa do předkola. V první půlce sezony se Slavii moc nedařilo, ale v druhé půli zabrala a zajistila si právě před Jestřábi a Frýdkem-Místkem postup do předkola play off z 11. místa za jihlavskou Duklou. Play off se nakonec z důvodu pandemie Covid-19 neodehrálo a tak pro Třebíč a všechny ostatní týmy Chance ligy soutěž předčasně skončila.

Jedničkou horácké Slavie byl Pavel Jekel, který v minulém ročníku naskočil do 48 utkání s úspěšností 91,7%. Náhradní brankář Dominik Svoboda odchytal 13 zápasů s úspěšností 89,6%. Mezi obránci vynikal Šimon Szathmáry, který posbíral 27 kanadských bodů, což je na obránce skvělé číslo. Jeho přehled je znát hlavně v přesilových hrách. Lukáš Forman s 6 góly je nejlépe střílející obránce týmu. V útočné fázi jsou nejvíce vidět Martin Šťovíček (19+27), Lukáš Nedvídek (19+26), Ladislav Bittner (21+25) a Michal Vodný (16+18) . Mezi opory týmu je třeba i počítat extraligou protřelého Marka Laše, který se připojil k týmu z extraligové Olomouce, ale bohužel oznámil pro přetrvávající zdravotní trable konec kariéry.

Horácká Slavia odehraje už své 4. utkání v přípravném období. V prvním přípravném zápase porazila druholigový BK Havlíčkův Brod vysoko (6:2), v druhém utkání padla těsně s jihlavskou Duklou (3:5) a ve třetím utkání znovu slavila výhru (7:4) nad plameny ze Žďáru nad Sázavou, kteří taktéž hrají druhou národní ligu.

Sestava Třebíče z posledního přípravného utkání:

Jekel (Mičan) – Chalupa (A), Nedbal, Szathmáry (A), Doktor, Furch, Zukal, Kříž – Malec, Nedvídek, Vedral, Krliš, Michálek, Mojdl, Vodný (C), Podlaha, Ferda, Havlát, Psota, Bittner, Kořének, Šťovíček, Vaculík

Aktuální kádr Jestřábů:

Brankáři:Bláha, Wolf(try-out), Rochla.

Obránci: Matyáš, Sova, Hrdinka, Piegl, Drtil, Staněk, Krejčí, Pěnčík.

Útočníci: Hrníčko, Vachutka, Jandus, Žalčík, Motloch, Gago, Novák, Wágner, Chlán, Mrázek, Ouřada, Bartoš, Kaut, Janeček(try-out).

Sdílej stránku!


Aktuality

9.11.2020

František Wágner v týmu končí!

Z důvodu dlouhodobého zranění se po vzájemné dohodě ukončila spolupráce s útočníkem Františkem Wágnerem. Děkujeme Franto a přejeme ti brzké uzdravení a hodně štěstí v další kariéře.

16.9.2020

PŘEDEHRÁVKA 14.KOLA

Z důvodu karantény Frýdku-Místku si Jestřábi zahrají předehrávku 14. kola v sobotu 16.9.2020 na ledě Havířova od 17:00.

11.9.2020

Změny v A-týmu!

Tomáš Pšenička a prostějovský odchovanec Martin Pěnčík po vzájemné dohodě končí v Prostějově.

27.8.2020

Staronová posila do útoku!!

Z pražské Sparty přichází na dvouměsíční hostování Tomáš Pšenička, který si v loňské sezoně připsal za mateřskou Spartu 19 startů s bilancí (1+1) a v Chance lize vypomáhal Ústí nad Labem ve 25 zápasech (9+8).Vítej Tome!!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Chlán

7 branek

Asistence

No foto

David

Bartoš

8 asistencí

Body

No foto

Petr

Chlán

13 bodů

Zápasy

No foto

Robin

Staněk

11 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

88,1% úspěšnost