lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábi sehrají první přátelské utkání s Třebíčí.

Jestřábi sehrají první přátelské utkání s Třebíčí.

Prostějov odehraje své první přípravné utkání v úterý 18.8. od 18:00 proti Třebíči na prostějovském zimním stadionu. Z důvodu karantény prostějovské letky, tak nemohly být odehrány přípravné zápasy v rámci turnaje o pohár RT Torax v Porubě.Prosíme diváky, aby všichni měli povinně roušky!!

SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ

Hokejisté Třebíče v loňském ročníku nebyli před sezonou pasováni na jednoho z adeptů na postup do vrchní osmičky a měl se jim vyhnout i boj o postupové místa do předkola. V první půlce sezony se Slavii moc nedařilo, ale v druhé půli zabrala a zajistila si právě před Jestřábi a Frýdkem-Místkem postup do předkola play off z 11. místa za jihlavskou Duklou. Play off se nakonec z důvodu pandemie Covid-19 neodehrálo a tak pro Třebíč a všechny ostatní týmy Chance ligy soutěž předčasně skončila.

Jedničkou horácké Slavie byl Pavel Jekel, který v minulém ročníku naskočil do 48 utkání s úspěšností 91,7%. Náhradní brankář Dominik Svoboda odchytal 13 zápasů s úspěšností 89,6%. Mezi obránci vynikal Šimon Szathmáry, který posbíral 27 kanadských bodů, což je na obránce skvělé číslo. Jeho přehled je znát hlavně v přesilových hrách. Lukáš Forman s 6 góly je nejlépe střílející obránce týmu. V útočné fázi jsou nejvíce vidět Martin Šťovíček (19+27), Lukáš Nedvídek (19+26), Ladislav Bittner (21+25) a Michal Vodný (16+18) . Mezi opory týmu je třeba i počítat extraligou protřelého Marka Laše, který se připojil k týmu z extraligové Olomouce, ale bohužel oznámil pro přetrvávající zdravotní trable konec kariéry.

Horácká Slavia odehraje už své 4. utkání v přípravném období. V prvním přípravném zápase porazila druholigový BK Havlíčkův Brod vysoko (6:2), v druhém utkání padla těsně s jihlavskou Duklou (3:5) a ve třetím utkání znovu slavila výhru (7:4) nad plameny ze Žďáru nad Sázavou, kteří taktéž hrají druhou národní ligu.

Sestava Třebíče z posledního přípravného utkání:

Jekel (Mičan) – Chalupa (A), Nedbal, Szathmáry (A), Doktor, Furch, Zukal, Kříž – Malec, Nedvídek, Vedral, Krliš, Michálek, Mojdl, Vodný (C), Podlaha, Ferda, Havlát, Psota, Bittner, Kořének, Šťovíček, Vaculík

Aktuální kádr Jestřábů:

Brankáři:Bláha, Wolf(try-out), Rochla.

Obránci: Matyáš, Sova, Hrdinka, Piegl, Drtil, Staněk, Krejčí, Pěnčík.

Útočníci: Hrníčko, Vachutka, Jandus, Žalčík, Motloch, Gago, Novák, Wágner, Chlán, Mrázek, Ouřada, Bartoš, Kaut, Janeček(try-out).

Sdílej stránku!


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Mrázek

21 branek

Asistence

No foto

David

Bartoš

22 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

43 bodů

Zápasy

No foto

Tomáš

Jandus

34 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,53% úspěšnost