lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábi se sešli v Prostějově na týdenní kondiční cyklus.

Jestřábi se sešli v Prostějově na týdenní kondiční cyklus.

Celý tým se sešel v pondělí na zimním stadionu v Prostějově v 8.00. Po seznámení s novým trenérem Jiřím Šejbou se mužstvo přesunulo na sportoviště ZŠ Jana Železného, kde polykalo první dávky týdenního kondičního cyklu.
Jestřábi pod vedením trenéra Jiřího Šejby začínají suchou přípravu na sezonu 2020/21.
„Tento týden budeme trénovat dvoufázově. Ráno dvě hodiny a odpoledne dvě hodiny. Chceme hlavně v tomto týdnu kluky poznat, jak na tom jsou fyzicky, protože trénují individuálně. Je to takový seznamovací týden, jak pro nás, tak i pro kluky. Poté budou mít opět individuální přípravu až do pondělí 13.7.2020, kdy máme společný sraz na novou sezonu. Začneme trénovat na suchu a podle toho, kdy bude připravený led, tak začneme na ledě.," popsal harmonogram začátku přípravného období prostějovský kouč Jiří Šejba.

Sdílej stránku!


Aktuality

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!

19.12.2020

Dohrávka 15.kola proti Porubě!

Utkání 15. kola proti Porubě, které bylo odloženo z důvodu nákazy ostravského týmu covidem se odehraje ve středu 30.12.2020 od 16:00 v Prostějově.

10.12.2020

Sobotní duel s Porubou odložen

Sobotní domácí utkání 15.kola Chance ligy mezi Prostějovem a Porubou je z důvodu karantény Poruby odloženo. Hledáme společně s Porubou náhradní termín. Kdy se utkání dohraje Vás budeme informovat na našem webu.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Mrázek

13 branek

Asistence

No foto

Petr

Mrázek

16 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

29 bodů

Zápasy

No foto

Dominik

Hrníčko

22 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,17% úspěšnost