lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábi se sešli v Prostějově na týdenní kondiční cyklus.

Jestřábi se sešli v Prostějově na týdenní kondiční cyklus.

Celý tým se sešel v pondělí na zimním stadionu v Prostějově v 8.00. Po seznámení s novým trenérem Jiřím Šejbou se mužstvo přesunulo na sportoviště ZŠ Jana Železného, kde polykalo první dávky týdenního kondičního cyklu.
Jestřábi pod vedením trenéra Jiřího Šejby začínají suchou přípravu na sezonu 2020/21.
„Tento týden budeme trénovat dvoufázově. Ráno dvě hodiny a odpoledne dvě hodiny. Chceme hlavně v tomto týdnu kluky poznat, jak na tom jsou fyzicky, protože trénují individuálně. Je to takový seznamovací týden, jak pro nás, tak i pro kluky. Poté budou mít opět individuální přípravu až do pondělí 13.7.2020, kdy máme společný sraz na novou sezonu. Začneme trénovat na suchu a podle toho, kdy bude připravený led, tak začneme na ledě.," popsal harmonogram začátku přípravného období prostějovský kouč Jiří Šejba.

Sdílej stránku!


Aktuality

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost