lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábi se představí na ledě hodonínských Drtičů

Jestřábi se představí na ledě hodonínských Drtičů

Miroslav Klimeš

Prostějovské hokejisty čeká tuto sobotu soupeř, který tradičně patří mezi aspiranty na vrchní pozice druholigové tabulky skupiny východ. Letos ale borcům z jižní Moravy skřípe obrana a po šesti odehraných zápasech se s průměrem jednoho bodu na utkání díky lepšímu skóre drží na jedenáctém místě před Technikou Brno. Utkání v Hodoníně bývají vždy divácky atraktivní a tentokrát tomu určitě nebude jinak. Zápas začíná 2. října 2010 v 17:00.

Drtiči vstoupili do nové sezóny docela úspěšně. V prvním utkání totiž deklasovali na domácím ledě silný Přerov 6:2 a hned se vyhoupli do čela tabulky. Studenou sprchu jim ale připravila Orlová, která v domácím utkání podala ve třetí třetině heroický výkon a vyhrála ji 6:2 a celá utkání 8:5. Další body sbírali hodonínští znovu doma s Novým Jičínem. Poté ale prohráli ve Vsetíně, doma s Opavou a následně i v Břeclavi a proto proti Prostějovu udělají vše pro to, aby o další body nepřišli.

Největším problémem Drtiču je jistojistě obrana za kterou se snaží v Prostějově dobře známý Petr Tuček, jeho statistiky téměř tři a půl branky na zápas a uspěšnost zákroku 87,58 nejsou určitě dobrou vizitkou. Útok táhne Zdeněk Jurásek s jedenácti body (7+4) a Lubomír Vaškovič s body sedmi (3+4).Ddalší protivnící, ze kterých by měla mít prostějovská obrana strach jsou Martin Špok a Petr Peš.

Na oficiálních webových stránkách http://www.shkhodonin.cz se objevily informace o zesílených bezpečnostních opatřeních a informacích pro fanoušky:

• sektor, který je vyhrazen pro hostující fanoušky bude omezen na 120 míst.
• všichni návštěvníci sobotního utkání budou podrobeni důkladným osobním prohlídkám.
• fanoušci nebudou vpuštěni na zimní stadion, bude-li u nich nalezena jakákoliv zbraň, alkohol či pyrotechnika a nebo, bude-li fanoušek viditelně pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek.
• bude se prodávat pouze a výhradně desetistupňové pivo a to za 23,- Kč.


Sestavy z předchozích zápasů

SHK Hodonín: Tuček - Pokorný, Miklík, Rapant J., Salajka, Komárek, Beňa - Peš, Jurásek, Kuba, Hoza, Tomášek, Špok, Vaškovič, Korotvička, Rehuš, Zelinka, Průdek, Penák.

LHK Jestřábi Prostějov: Sedlář - Stříteský, Paška, Halouska, Peštuka, Jedlička, Kutmon, Doseděl, Janáček - Zachar, Duba, Stejskal - Žajgla, Čuřík, Šimo - Bartošek, Šebek P., Šebek D., - Meidl, Skácel

Ostatní zápasy 8. kola

HC Uherské Hradiště - VSK Technika Brno
HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Uničov
HC Zubr Přerov - HC Břeclav
HC Plus Oil Orlová - HC Slezan Opava
HC Nový Jičín - VHK Vsetín
Salith Šumperk - HC Frýdek-Místek

Související články

Sdílej stránku!


Aktuality

16.8.2021

Liptovský Mikuláš zrušen!

Příští týden měli Jestřábi doma odehrát tři po sobě jdoucí přípravná utkání. Ovšem první dva se slovenským soupeřem se bohužel ruší.

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Zveme Vás na posezení do ŠNYTU!

02.09.2021 | Marketing

Zveme Vás na posezení do ŠNYTU!

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost