lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábi posilují i v realizačním týmu, novým lékařem se stává bývalý reprezentační doktor Radomír Holibka

Jestřábi posilují i v realizačním týmu, novým lékařem se stává bývalý reprezentační doktor Radomír Holibka

Vedle hráčů, kteří stále bojují o místo v kádru a managment LHK Jestřábi má plné ruce práce s konečnou podobou hráčského kádru, přichází vedení klubu s velkou novinkou. Jestřábi získali obrovskou posilu do řad realizačního týmu, novým lékařem A-týmu se stal ortoped Mudr.Radomír Holibka. Ano, právě ten člověk, který dlouhá léta stál na střídačce reprezentačního týmu na mistrovstvích světa i naposled na olympijských hrách v Soči 2014. Holibka je vyhledávaným ortopedem, rukama mu prošly největší hvězdy českého hokeje a sportu obecně, nyní tento odborník bude při zápasech prvoligových Jestřábů na střídačce. „Pro A-tým to znamená zkvalitnění lékařských služeb a veškerého servisu, co se týče zdravotního stavu hráčů,“ nechal se slyšet k této změně klubového lékaře generální manažer LHK Jestřábi Prostějov Dr. Jaroslav Luňák. Holibka totiž střídá Mudr. Vladimíra Macháčka, dlouholetého lékaře týmu.
Mudr.Radomír Holibka
S touto unikání informací přišel klubový managment o tomto víkendu, Holibka by se měl v nejbližší době již připojit k týmu 1. ligy. O tomto známém lékaři je všeobecně známé, že velice dobře spolupracoval s bývalým reprezentačním trenérem Aloisem Hadamczikem. Holibka se na světových šampionátech často zapojoval do podpory mužstva, ale v neposlední řadě měl velký podíl na zdravotním stavu hráčů. Zároveň se také vyjadřoval ke stavu Tomáše Hertla, před olympiádou v Soči 2014. Na ledě pak například zasahoval u památného zranění Radka Martínka na mistrovství 2011 v Bratislavě v prvním zápase proti Lotyšsku.

Mudr. Radomír Holibka je velmi žádaný u pacientů, pracuje ve fakultní nemocnici v Olomouci a z kádru Jestřábů mu již několik hráčů prošlo lékařským stolem. Od nové sezóny 2014/2015 je Holibka členem realizačního týmu LHK Jestřábi Prostějov.

Sdílej stránku!


Aktuality

16.9.2020

PŘEDEHRÁVKA 14.KOLA

Z důvodu karantény Frýdku-Místku si Jestřábi zahrají předehrávku 14. kola v sobotu 16.9.2020 na ledě Havířova od 17:00.

11.9.2020

Změny v A-týmu!

Tomáš Pšenička a prostějovský odchovanec Martin Pěnčík po vzájemné dohodě končí v Prostějově.

27.8.2020

Staronová posila do útoku!!

Z pražské Sparty přichází na dvouměsíční hostování Tomáš Pšenička, který si v loňské sezoně připsal za mateřskou Spartu 19 startů s bilancí (1+1) a v Chance lize vypomáhal Ústí nad Labem ve 25 zápasech (9+8).Vítej Tome!!

13.8.2020

Změna soupeře v přípravě

Z důvodu karantény týmu HC Dukla Jihlava odehrajeme ve čtvrtek 20.8.2020 v 18:00 přípravné utkání proti GKS Tychy.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Chlán

7 branek

Asistence

No foto

David

Bartoš

8 asistencí

Body

No foto

Petr

Chlán

12 bodů

Zápasy

No foto

Dominik

Hrníčko

10 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

88,89% úspěšnost