lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábi odstartovali společnou přípravu na nový ročník Chance ligy

Jestřábi odstartovali společnou přípravu na nový ročník Chance ligy

Pravidelně poslední týden v červenci se jestřábí letka schází k prvním tréninkům na ledě a nejinak tomu je i v letošní sezoně. Mužstvo, rozdělené na skupiny, absolvuje od pondělí do středy fyzické testy a první společný trénink na ledě hráči absolvují ve čtvrtek 25.7.

Fyzické testy hráči absolvují na AGEL SPORT CLINIC pod dohledem zkušené doktorky paní Lenky Hrabovské. V první skupině, která si testy odjela včera byli Chujac, Račuk, Rochla, Krejčí, Muška, Březák, Husa, Jandus a Hrníčko. Dneska odjeli testy Neužil, Krejčík, Meidl, Luňák a Žálčík. Zítra na kolo usednou Ouřada, Chlán, Chlouba, Mrázek, Novotný a nakonec nestárnoucí dvojice Nouza a Divíšek.

První tréninky na ledě budou hráči rozděleni na útočníky a obránce a každá skupina se bude individuálně věnovat potřebným dovednostem. Momentálně nemáme žádné zprávy o hráčích, kteří vyjedou na led bojovat o své místo v týmu formou try-outu.

Staronovou posilu hlásí realizační tým, do kterého se vrátil Michal Černý. U Michala se dlouho nevědělo, jestli dokáže skloubit nové zaměstnání s prací pro klub, ale nakonec se vše povedlo před startem sezony dořešit a "Ben" bude pokračovat už pátou sezonu v pozici kustod týmu.

Bene, vítej zpátky!

Sdílej stránku!


Aktuality

6.12.2019

Informace o rozlosování

Přesné termíny utkání následují části Chance ligy zveřejníme až po sobotním utkání, kdy budeme znát jednotlivé umístění. Jestřábi jsou momentálně na 10. místě, ale to ještě nemají jisté. Děkujeme za pochopení.

28.11.2019

Nouzikův milník!

Tomáš Nouza včerejším vítězným nájezdem zaokrouhlil počet získaných kanadských bodů v 1. lize na 700. Na tuto úžasnou metu dosáhl ve svém 837 utkání za 344 branek a 356 asistencí.

Nouziku gratulujeme!

21.11.2019

Do PV přichází Martin Jandus!

Jestřábi se domluvili na střídavých startech obránce Martina Janduse ze Sparty. Bratr Tomáše Janduse nastoupí už v sobotním utkání proti Kadani!

18.11.2019

Změny v A-teamu

V reakci na rozsáhlou marodku v našem týmu se klubové vedení domluvilo na střídavých startech Daniela Vachutky z Šumperku.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

21 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

29 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,72% úspěšnost