lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábi odstartovali společnou přípravu na nový ročník Chance ligy

Jestřábi odstartovali společnou přípravu na nový ročník Chance ligy

Pravidelně poslední týden v červenci se jestřábí letka schází k prvním tréninkům na ledě a nejinak tomu je i v letošní sezoně. Mužstvo, rozdělené na skupiny, absolvuje od pondělí do středy fyzické testy a první společný trénink na ledě hráči absolvují ve čtvrtek 25.7.

Fyzické testy hráči absolvují na AGEL SPORT CLINIC pod dohledem zkušené doktorky paní Lenky Hrabovské. V první skupině, která si testy odjela včera byli Chujac, Račuk, Rochla, Krejčí, Muška, Březák, Husa, Jandus a Hrníčko. Dneska odjeli testy Neužil, Krejčík, Meidl, Luňák a Žálčík. Zítra na kolo usednou Ouřada, Chlán, Chlouba, Mrázek, Novotný a nakonec nestárnoucí dvojice Nouza a Divíšek.

První tréninky na ledě budou hráči rozděleni na útočníky a obránce a každá skupina se bude individuálně věnovat potřebným dovednostem. Momentálně nemáme žádné zprávy o hráčích, kteří vyjedou na led bojovat o své místo v týmu formou try-outu.

Staronovou posilu hlásí realizační tým, do kterého se vrátil Michal Černý. U Michala se dlouho nevědělo, jestli dokáže skloubit nové zaměstnání s prací pro klub, ale nakonec se vše povedlo před startem sezony dořešit a "Ben" bude pokračovat už pátou sezonu v pozici kustod týmu.

Bene, vítej zpátky!

Sdílej stránku!


Aktuality

7.8.2019

Info k zápasu v Polsku

Pro fanoušky, kteří se chystají na výjezd a četli, že se bude hrát v Jastrzebie před zavřenými tribunami: Máme slíbeno, že naši fanoušci budou mít přístup na tribuny. Kdyby byl jakýkoliv problém, prosím volejte na tel. číslo +420774840484. Budeme se snažit jakýkoliv problém vyřešit na místě.

5.8.2019

Dvořák s Muškou za Hradec

Daniel Dvořák a Jakub Muška si dnes připsali start za svůj mateřský klub Mountfield Hradec Králové. Na Mountfield Cupu svému týmu pomohli k vysoké výhře nad Slovanem Bratislava 6:2. Už zítra se opět připojí do tréninkového procesu v Prostějově.

2.8.2019

S GKS Tychy v Jastrzębie

První přípravné utkání nové sezony sehrajeme s polským mistrem GKS Tychy v Jastrzębie od 18:00 v hale Lodowisko Jastor - MOSiR Jastrzębie-Zdrój. Pořadatelské místo se muselo změnit kvůli rekonstrukci zimního stadionu v Tychách.

19.7.2019

Tomáš Divíšek dnes slaví 40!!!

"Divochu", za celý klub, realizační tým, tvé spoluhráče a naše fanoušky ti přejeme k tvému jubileu všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří tobě i celé tvé rodině! Je pro nás čest, být s tebou v týmu! #dichoch40 #cojestaryjedobry #jsmeprostejov


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost