lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábi obují kopačky na fotbalovém turnaji Hořava Cup

Jestřábi obují kopačky na fotbalovém turnaji Hořava Cup

Redakce

Prostějovští hokejisté nazují kopačky na fotbalovém turnaji Hořava Cup, kde jako domácí tým budou usilovat o vítězství v prvním ročníku turnaje. Oficiální tváří turnaje se stal Matouš Venkrbec, který povede svou letku nejen proti hokejovým soupeřům. Těšit se můžete na pikantní bitvu s hokejisty HC Zubr Přerov nebo ženským týmem AC Sparta Praha, který pravidelně nastupuje v ženské Champions league.

Soupeři Jestřábů budou již zmiňovaní hokejisté Přerova, SK Prostějov 1913, LHK Jestřábi Prostějov retro (za něj nastoupí hokejisté, kteří se podíleli na postupu do 1.ligy), All star tým Josefa Hrabala (Radek Faksa, Petr Čáslava, Rostislav Klesla, Rostislav Olesz a další), AZ Havířov, HC Frýdek Místek (za účasti hráčů Třince), HC Torrax Poruba, dále pak fotbalistky AC Sparta Praha a All star team Františka Jury (bývalí fotbalisté v čele s Lukášem Zelenkou).

První utkání turnaje začíná v 9 hodin na fotbalovém hřišti v Kostelci na Hané a poslední zápas se končí v 18:00. Na zvětšený program se můžete podívat kliknutím na fotku.

popisek

Pro fanoušky budou připravené stánky s občerstvením, dětské hřiště a bohatý doprovodný program. Na akci se objeví i unikátní nafukovací atrakce BootCamp, kterou využívají i vojenské jednotky. Od 18:30 bude probíhat neformální posezení při hudbě rádia Haná. Vstupné na celou akci bude 100 Kč a část z výtěžku akce půjde na charitativní účely.


Aktuality

17.1.2023

U týmu končí Vítek Benda.

S naším týmem se rozloučil obránce Vítek Benda, kterému děkujeme za odvedenou práci a přejeme hodně štěstí v novém týmu.

28.12.2022

Daniel Malák uvolněn do Plzně!

Obránce Dan Malák dostává šanci v extralize a odcestoval tak na 3 dny do HC Škoda Plzeň, kde by měl stihnout dva zápasy.

30.11.2022

Malák si nezahraje 3 zápasy!

V sobotním utkání proti Slavii dostal trest 5 + do konce zápasu za faul kolenem. Po posouzení komisí ještě dodatečně dostává na 3 zápasy stopku. Nastoupit tak bude moci opět ve středu 7. 12. v Kolíně.

18.11.2022

Odchází obránce Pepa Zajíc.

Letos u nás odstartoval svoji druhou sezónu, ale tu již dohraje v Kolíně, kam se přesouvá do konce sezóny. Pepovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme jen to nejlepší v Kolíně!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Z Frýdku body nevezeme

21.01.2023 | Vojtěch Ošlejšek

Z Frýdku body nevezeme

Třebíč porážíme v prodloužení!

18.01.2023 | Vojtěch Ošlejšek

Třebíč porážíme v prodloužení!

Góly

No foto

Asistence

No foto

Tomáš

Jáchym

23 asistencí

Body

No foto

Zápasy

Matouš

Venkrbec

43 zápasů

Úspěšnost

No foto

Jan

Přecechtěl

100% úspěšnost
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava
LHK Jestřábi Prostějov