lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábi obují kopačky na fotbalovém turnaji Hořava Cup

Jestřábi obují kopačky na fotbalovém turnaji Hořava Cup

Prostějovští hokejisté nazují kopačky na fotbalovém turnaji Hořava Cup, kde jako domácí tým budou usilovat o vítězství v prvním ročníku turnaje. Oficiální tváří turnaje se stal Matouš Venkrbec, který povede svou letku nejen proti hokejovým soupeřům. Těšit se můžete na pikantní bitvu s hokejisty HC Zubr Přerov nebo ženským týmem AC Sparta Praha, který pravidelně nastupuje v ženské Champions league.

Soupeři Jestřábů budou již zmiňovaní hokejisté Přerova, SK Prostějov 1913, LHK Jestřábi Prostějov retro (za něj nastoupí hokejisté, kteří se podíleli na postupu do 1.ligy), All star tým Josefa Hrabala (Radek Faksa, Petr Čáslava, Rostislav Klesla, Rostislav Olesz a další), AZ Havířov, HC Frýdek Místek (za účasti hráčů Třince), HC Torrax Poruba, dále pak fotbalistky AC Sparta Praha a All star team Františka Jury (bývalí fotbalisté v čele s Lukášem Zelenkou).

První utkání turnaje začíná v 9 hodin na fotbalovém hřišti v Kostelci na Hané a poslední zápas se končí v 18:00. Na zvětšený program se můžete podívat kliknutím na fotku.

popisek

Pro fanoušky budou připravené stánky s občerstvením, dětské hřiště a bohatý doprovodný program. Na akci se objeví i unikátní nafukovací atrakce BootCamp, kterou využívají i vojenské jednotky. Od 18:30 bude probíhat neformální posezení při hudbě rádia Haná. Vstupné na celou akci bude 100 Kč a část z výtěžku akce půjde na charitativní účely.

Sdílej stránku!


Aktuality

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost