lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábí návštěva prvňáčků na ZŠ Melantrichova v Prostějově

Jestřábí návštěva prvňáčků na ZŠ Melantrichova v Prostějově

Pondělní ráno přineslo novinku v prezentaci prostějovského hokejového klubu. Jestřábi budou po celou sezonu navštěvovat základní školy v Prostějově a jako první si náš klub vybral ZŠ Melantrichova, která úzce spolupracuje s mládeží SK Prostějov 1913.

Děti se mohli těšit na dva hráče jestřábí letky. Láďa Havlík a Radek Prokeš se své role mentorů ujali s plnou parádou a prvňáčci si celou hodinu náramně užili a musím říct, že nejen oni.

Každá taková návštěva by měla mít určité téma, aby se děti dozvěděli nejen o hokeji a našem prostějovském klubu, ale taky něco nového. Pro dnešní den jsme vybrali témata dvě. Hokej a Vznik samostatného československého státu. V letošním roce slaví naše republika sté výročí a při této příležitosti budeme na našem utkání v sobotu 27.10 se Slavií tuto významnou událost oslavovat společně s našimi fanoušky.

Proto jsme s dětmi probírali i státní symboly. Musíme říct, že se u toho děti zapotili, ale počáteční ostych brzo přešel a nakonec jsme se dostali i ke státní hymně a její první sloce. Jako první nám hymnu odzpíval Víťa a měl tak možnost vyzkoušet hokejovou výstroj.

Před koncem hodiny měli všechny děti možnost zastřílet si na branku a zlatý hřeb obstarali paní učitelka 1.A a pan učitel 1.B, kteří se střetli, za mohutného povzbuzování svých svěřenců, ve střeleckém souboji. Jednoznačně zvítězila paní učitelka, která proměnila všechny své pokusy, ale mnohem důležitější byl pohled na spokojené děti, kterým po celou hodinu hrál úsměv na rtech a ten nakazil všechny přítomné okolo.

Děkujeme ZŠ Melantrichova za pozvání a všem prvňáčkům, kteří byli vynikající publikum.

Sdílej stránku!


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost