lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábí návštěva prvňáčků na ZŠ Melantrichova v Prostějově

Jestřábí návštěva prvňáčků na ZŠ Melantrichova v Prostějově

Pondělní ráno přineslo novinku v prezentaci prostějovského hokejového klubu. Jestřábi budou po celou sezonu navštěvovat základní školy v Prostějově a jako první si náš klub vybral ZŠ Melantrichova, která úzce spolupracuje s mládeží SK Prostějov 1913.

Děti se mohli těšit na dva hráče jestřábí letky. Láďa Havlík a Radek Prokeš se své role mentorů ujali s plnou parádou a prvňáčci si celou hodinu náramně užili a musím říct, že nejen oni.

Každá taková návštěva by měla mít určité téma, aby se děti dozvěděli nejen o hokeji a našem prostějovském klubu, ale taky něco nového. Pro dnešní den jsme vybrali témata dvě. Hokej a Vznik samostatného československého státu. V letošním roce slaví naše republika sté výročí a při této příležitosti budeme na našem utkání v sobotu 27.10 se Slavií tuto významnou událost oslavovat společně s našimi fanoušky.

Proto jsme s dětmi probírali i státní symboly. Musíme říct, že se u toho děti zapotili, ale počáteční ostych brzo přešel a nakonec jsme se dostali i ke státní hymně a její první sloce. Jako první nám hymnu odzpíval Víťa a měl tak možnost vyzkoušet hokejovou výstroj.

Před koncem hodiny měli všechny děti možnost zastřílet si na branku a zlatý hřeb obstarali paní učitelka 1.A a pan učitel 1.B, kteří se střetli, za mohutného povzbuzování svých svěřenců, ve střeleckém souboji. Jednoznačně zvítězila paní učitelka, která proměnila všechny své pokusy, ale mnohem důležitější byl pohled na spokojené děti, kterým po celou hodinu hrál úsměv na rtech a ten nakazil všechny přítomné okolo.

Děkujeme ZŠ Melantrichova za pozvání a všem prvňáčkům, kteří byli vynikající publikum.

Sdílej stránku!


Aktuality

18.2.2019

Akce retro dresů SKP

Už jen dva dny máte jedinečnou možnost získat speciální retro dresy týmu LHK Jestřábi Prostějov, ve kterých hokejisté nastoupili v rámci 36. kola Chance ligy v Českých Budějovicích. Barevná kombinace je inspirována prvními dresy prostějovských hockeyistů SK Prostějov. Více informací na internetové stránce Sportovní aukce.

15.2.2019

Omezení ve VIP

V zítřejším utkání bude uzavřen prostor VIP v místnosti, kde se dá sledovat utkání. Prostějovská firma GIENGER zde pořádá soukromou akci na podporu prostějovského klubu. Občerstvení a podávání nápojů u baru bude normálně přístupné pro majitele VIP karet. Děkujeme za pochopení.

30.1.2019

Jan Zdráhal do Pardubic

#34 Jan Zdráhal opouští prostějovskou letku a sezonu dohraje v týmu HC Dynamo Pardubice. Honzovi děkujeme za jeho odvedené služby a přejeme, ať se mu v Pardubicích daří!

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

54 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

91,28% úspěšnost