lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábí návštěva prvňáčků na ZŠ Melantrichova v Prostějově

Jestřábí návštěva prvňáčků na ZŠ Melantrichova v Prostějově

Pondělní ráno přineslo novinku v prezentaci prostějovského hokejového klubu. Jestřábi budou po celou sezonu navštěvovat základní školy v Prostějově a jako první si náš klub vybral ZŠ Melantrichova, která úzce spolupracuje s mládeží SK Prostějov 1913.

Děti se mohli těšit na dva hráče jestřábí letky. Láďa Havlík a Radek Prokeš se své role mentorů ujali s plnou parádou a prvňáčci si celou hodinu náramně užili a musím říct, že nejen oni.

Každá taková návštěva by měla mít určité téma, aby se děti dozvěděli nejen o hokeji a našem prostějovském klubu, ale taky něco nového. Pro dnešní den jsme vybrali témata dvě. Hokej a Vznik samostatného československého státu. V letošním roce slaví naše republika sté výročí a při této příležitosti budeme na našem utkání v sobotu 27.10 se Slavií tuto významnou událost oslavovat společně s našimi fanoušky.

Proto jsme s dětmi probírali i státní symboly. Musíme říct, že se u toho děti zapotili, ale počáteční ostych brzo přešel a nakonec jsme se dostali i ke státní hymně a její první sloce. Jako první nám hymnu odzpíval Víťa a měl tak možnost vyzkoušet hokejovou výstroj.

Před koncem hodiny měli všechny děti možnost zastřílet si na branku a zlatý hřeb obstarali paní učitelka 1.A a pan učitel 1.B, kteří se střetli, za mohutného povzbuzování svých svěřenců, ve střeleckém souboji. Jednoznačně zvítězila paní učitelka, která proměnila všechny své pokusy, ale mnohem důležitější byl pohled na spokojené děti, kterým po celou hodinu hrál úsměv na rtech a ten nakazil všechny přítomné okolo.

Děkujeme ZŠ Melantrichova za pozvání a všem prvňáčkům, kteří byli vynikající publikum.

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Jestřábi lovili v extralize!

14.06.2019 | Redakce

Jestřábi lovili v extralize!

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost