lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Jestřábi míří do Sokolova.

Jestřábi míří do Sokolova.

Prostějov v sobotu 3.10 zavítá na venkovní utkání 8.kola Chance ligy do Sokolova. Jak si Jestřábí letka povede po demolici Trhačů 8:1? Utkání můžete sledovat online na HOKEJKATV a na ONLAJNY.COM od 17:00 na zimním stadionu v Sokolově.

HC BANÍK SOKOLOV

V loňské sezoně skončil Sokolov, tehdy jako nováček Change ligy, na chvostu tabulky. Nyní hlásí spolupráci se Spartou a Karlovými Vary a může tedy pomýšlet na velmi dobré umístění. Prozatím si Sokolov vede velmi dobře a začátek sezony se mu daří. Tři výhry, dvě prohry a jedno vítězství i prohra v prodloužení. Taková je bilance Sokolova po startu sezony. Díky spolupráci se Spartou a Karlovými Vary mohou Sokolovští ve svých řadách přivítat zvučná jména, díky kterým by mohli doufat v lepší umístění. Nejvíce bodujícím hráčem je Jaromír Kverka, na jehož kontě je šest branek a tři asistence. Na záda mu v celkovém počtu bodů dýchá nejlépe nahrávající hráč Baníku David Tůma, který prozatím nasbíral pět asistencí a jednu branku. Nejproduktivnějším bekem je poté Denis Zeman, jehož zdobí jedna trefa a čtyři přesné nahrávky v 6 zápasech.

Kompletní soupisku SOKOLOVA najdete ZDE.

Statistiky SOKOLOVA najdete ZDE.

Sestava SOKOLOVA z posledního zápasu:

Hamrla (56. Horák (A)) – J. Pohl (A), Houdek, D. Zeman, Kadeřávek, Přindiš (A), Klodner, Tureček, A. Rulík – M. Kadlec, Gut, Šik – Vracovský, Jiskra, D. Tůma – Švec, T. Rohan (C), Prymula – Kropáček, Osmík.

Poslední tři utkání SOKOLOVA :

Jihlava - SOKOLOV - 2:3pp

SOKOLOV - Benátky n. Jizerou - 5:1

SOKOLOV - Frýdek - 1:5

Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Ve středu proti Kadani měli Jestřábi možnost napravit pondělní zápas v Ústí nad Labem. To se také povedlo. Po dobrém výkonu ve druhé a třetí části oslavili výhru 8:1 a brali tři body do prvoligové tabulky. Za domácí zazářil mladičký Chlán (2+1).

Jiří Šejba (LHK Jestřábi Prostějov):

„Proti takovým soupeřům, jako je Kadaň, se hraje špatně. Lezou zezadu a nesmí se to podcenit. Nám to první třetinu trochu drhlo. Ten zápas je ale o tom, že to musíte prostě překonat. Pak nám tam ty góly začaly padat a byly vidět hezké hokejové věci. Kluci do sebe potřebují znovu dostat sebedůvěru a všechny tyto věci, aby to začalo na ledě fungovat. Musí mít zvednuté hlavy, aby to bylo kombinační a dalo se na to dívat, a ne to hrát individuálně. Zatím ještě máme problémy v zakončení. Šancí je spousta a to, co jsme tam dneska nedali, je trestuhodné. Stále mám k tomu nějaké výhrady. Dá se ale říct, že změny v sestavě, které jsme dnes provedli, pomohly k výsledku.“

Sestava JESTŘÁBŮ z posledního zápasu:

Bláha (Wolf) – Sova, Drtil, Staněk, Hrdinka, Pěnčík, Piegl – Vachutka, Bartoš (A), Žálčík (A) – Hrníčko, T. Kaut (C), Mrázek – M. Novák, Chlán, T. Jandus – Janeček, Motloch, Ouřada.

Sdílej stránku!


Aktuality

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!

19.12.2020

Dohrávka 15.kola proti Porubě!

Utkání 15. kola proti Porubě, které bylo odloženo z důvodu nákazy ostravského týmu covidem se odehraje ve středu 30.12.2020 od 16:00 v Prostějově.

10.12.2020

Sobotní duel s Porubou odložen

Sobotní domácí utkání 15.kola Chance ligy mezi Prostějovem a Porubou je z důvodu karantény Poruby odloženo. Hledáme společně s Porubou náhradní termín. Kdy se utkání dohraje Vás budeme informovat na našem webu.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Mrázek

13 branek

Asistence

No foto

Petr

Mrázek

15 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

28 bodů

Zápasy

No foto

Dominik

Hrníčko

21 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,33% úspěšnost