lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Jesřábi se v rámci letní přípravy zúčastní druhého ročníku Hořava Cupu

Jesřábi se v rámci letní přípravy zúčastní druhého ročníku Hořava Cupu

Prostějovští hokejisté opět nazují kopačky a zúčastní se fotbalového turnaje hokejových a fotbalových týmů. Letos se bude Hořava Cup konat v Prostějově na olympijské ulici na stadionu 1.SK Prostějov. Naši fanoušci se mohou těšit na fotbalové výkony skoro kompletní jestřábí letky.

Účastníci turnaje Hořava CUP 2019:

LHK Jestřábi Prostějov, HC Zubr Přerov, AC Sparta Praha (ženy), SK Prostějov 1913, AZ Havířov, Tým prímátora Františka Jury, Duba tým, Draci Šumperk, HC Frýdek Místek, Výběr hráčů

Celá akce začíná v 9 hodin a první utkání turnaje se vykopne v 11:00. Finálové utkání by mělo končit kolem půl 4. Na zvětšený program se můžete podívat kliknutím na fotku.

popisek

Pro fanoušky budou připravené stánky s občerstvením a bohatý doprovodný program. Můžete si zaskákat na skákacích hradech, využít velkou skluzavku, nafukovací střelnici a budete si moci nechat změřit rychlost vaší střelby.

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost