lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Jeden z nejdůležitějších zápasů sezony sehrají Jestřábi v Třebíči

Jeden z nejdůležitějších zápasů sezony sehrají Jestřábi v Třebíči

Ač se to na první pohled nezdá, tak se prostějovští hokejisté opět o něco blíže přiblížili šestému místu. Navíc mají před sebou sobotní boj o šest bodů právě s Horáckou Slávií Třebíč, která drží poslední postupové místo do předkola play-off. Pro Jestřáby je tak jednoznačným cílem porazit svého soupeře a stáhnout jeho náskok na pouhé tři body. Utkání bude mít také jistě velký vliv na psychiku obou týmů. Zajímavostí je, že vstupné na zápas bude zdarma, a proto se očekává velmi vysoká návštěva jak domácích příznivců, tak i fanoušků s dresy Jestřábů. Zápas HS Třebíč – HK Prostějov začíná v sobotu v 17:00.

Info o SK Horácká Slavia Třebíč

Rok založení: 19.2.1928
Klubové barvy: bílá červená a modrá
Kapacita stadionu: 5000 (840 k sezení)
Předseda klubu: Daneš Burket
Hlavní trenér: Kamil Pokorný

Poslední zápas Třebíče

Havířov – Třebíč 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 20. Velecký (Vala), 60. Zdráhal (Mikšan, Klimeš) - 24. Heřman (Sláma L.). Rozhodčí: Kočí - Vengřín, Poruba. Vyloučení: 6:10. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 886. Střely na branku: 37:33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

Sestava Třebíče: Nedvídek - Hrbáček, Trončinský - Sláma L., Sedláček - Sláma B., Kaláb - Bulička, Dvořák - Přibyl, Dolníček, Sedlák - Čech, Zahradník, Heřman - Šúrek, Obdržálek, Dibelka - Vlk, Burian V., Bárta.

Poslední zápas Prostějova

Prostějov – Šumperk 2:3sn (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 18. Piecha (Procházka), 23. Polanský (Vrba, Duba) - 4. Ambruz (Ondráček), 60. Paška (Kubica, Meluzín), 66. Kovář. Rozhodčí: Šindler - R.Hejduk, Křivský. Vyloučení: 10:7, navíc Pavelek (PRO) 10 minut OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 854. Střely na branku: 35:34. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.

Sestava Prostějova: Štůrala (Biegl) - Procházka, Višňák, Andersons, Balčík, Kumstát, Bartoň, Vomela, Kotásek, Piecha, Pavelek, Opatovský, Polanský, Duba, Vrba, Podešva, Vymazal, Mikšovský, Nakládal

Ostatní zápasy 37. kola

Ostrava – Olomouc
Šumperk – Kometa
Jihlava – Havířov
Mladá Bolelslav – Vrchlabí
Beroun – Kadaň
Chomutov – Havlíčkův Brod
Most – Hradec Králové

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

44 asistencí

Body

Marek

Račuk

60 bodů

Zápasy

Tomáš

Nouza

57 zápasů

Úspěšnost

Daniel

Huf

91,65% úspěšnost