lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Jan Rudovský a Dušan Žovinec odchází z Prostějova

Jan Rudovský a Dušan Žovinec odchází z Prostějova

Po dlouhých jednáních, dnes musíme oznámit nepříjemnou novinu. Jan Rudovský odchází z Prostějova do Frýdku Místku a na sever má podle našich informací namířeno i Dušan Žovinec. Oběma hráčům klub nabídl prodloužení smlouvy, ale ti se ji rozhodli odmítnout.

Jan Rudovský po dvou letech strávených v prostějovském dresu mění působiště. Nově bude oblékat dres prvoligového Frýdku, který patří do organizace třineckých Ocelářů. Rudovský odehrál v Prostějově v první sezoně 52 utkání, ve kterých si připsal 41 kanadských bodů za 18 branek a 23 asistencí. V té minulé přidal 50 zápasů a 52 kanadských bodů (21+31). V kolonce pravdy si připsal šest záporných bodů. "Ruďák" patřil celou sezonu do první přesilovkové letky, kde těžil ze spolupráce nejproduktivnějších hráčů WSM ligy.

Dušan Žovinec přišel před touto sezonou do Prostějova z Českých Budějovic. Za Jestřáby odehrál 56 utkání, ve kterých si připsal 6 branek a 11 asistencí. V kolonce pravdy si připsal šest plusových bodů. "Žovka" Podle našich informací zamíří do organizace třineckých Ocelářů.

Vyjádřaní generálního manažera Jestřábů Jaroslava Luňáka:

„Janu Rudovskému a Dušanovi Žovincovi bych chtěl poděkovat za odvedenou práci v Prostějově. Po sportovní stránce jsme s nimi byli spokojeni a pomohli nám dosáhnout vytyčených cílů. Jen u prvního jmenovaného mě mrzí jeho osobní komunikace, která s ním nebyla vůbec jednoduchá. Honzovi i Dušanovi děkujeme a přejeme jim hodně úspěchů nejen ve sportovním životě."

„Současně můžeme oznámit, že klub podepsal tři nové posily, které budou rozhodně více než adekvátní náhrady za odcházející hráče. Jména budeme postupně zveřejňovat, ale už dnes Vám můžeme říci, že se jedná o dva útočníky a jednoho obránce. Dále v nejbližších dnech budeme informovat o podpisech s hráči, kteří patřili mezi opory týmu z minulé sezony."

Sdílej stránku!


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost