lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Informace k předprodeji vstupenek na šesté utkání se Vsetínem

Informace k předprodeji vstupenek na šesté utkání se Vsetínem

V neděli 10.3 se odehraje šestá čtvrtfinálová bitva mezi Prostějovem a Vsetínem. Jestřábi musejí vyhrát, aby se udrželi v sérii a budou potřebovat zaplněné tribuny, které je poženou za vítězstvím. Kupte si vstupenku už v zítřejším předprodeji!

Předprodej vstupenek

Vstupenky na nedělní utkání bude možné zakoupit v předprodeji, který se uskuteční na pokladnách ZS Prostějov v:

Sobotu 9. března od 15:00 do 18:00

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání žádáme diváky, aby využili předprodeje. Děkujeme.

V den utkání pokladny otevírají v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost