lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Hráli jsme špatně v obraně, hodnotil zápas s Krakovem Jakub Bartoň

Hráli jsme špatně v obraně, hodnotil zápas s Krakovem Jakub Bartoň

Ještě ve čtvrtek nastoupil pětatřicetiletý obránce na prostějovském ledě v dresu polského Tychy, tam už s ním však nadále do svého týmu nepočítali, tak se rozhodl zabojovat o místo právě v sestavě Jestřábů. Bývalý kapitán olomouckých hokejistů se uvedl hned v prvním zápase gólem, ovšem jak sám říká, v obraně to Prostějovským často hořelo.
Jakube, jak se Vám hodnotí dnešní zápas?
Bylo to strašné, co si budeme nalhávat. Hra v obraně nebyla dobrá, budeme se muset určitě zlepšit. Bylo tam mnoho přečíslení a dostali jsme moc gólů, což není moc dobrá vizitka na domácím ledě.

Vstřelil jste první gól v dresu Jestřábů, máte alespoň z něj dobrý pocit?
Za vstřelený gól jsem určitě rád. Bylo dobré, že jsme vedli, ale vedení jsme bohužel neudrželi. V celkovém dojmu ze zápasu, tak moje branka nic neřešila.

Vy jste se na ledě Prostějova představil i ve čtvrtek, ale naopak v dresu soupeře, jaké to je odehrát dva zápasy po sobě na opačné straně barikády?
Je to určitě zajímavá situace, ale takový je hokej. V Tychách jsem byl na zkoušce, kde to ale pro mě nedopadlo. Jirka Vykoukal mi nabídl, že zde můžu trénovat a poprat se o místo v sestavě. Já ještě v tuto chvíli nevím, co bude, ale jsem tu určitě rád, spoustu kluků znám. Určitě je to tu pro mě příjemné, jen by to chtělo vyhrávat.

V loňské sezoně jste hrál za Třebíč, vzpomenete si na prostějovské fanoušky?
Ja na minulou sezonu nerad vzpomínám, celkově to nebylo moc vydařená. Ale na fanoušky si určitě vzpomenu. Vím, že jsou skvělí a spoustu dobrého jsem na ně slyšel i od kluků, co zde už působí delší dobu. Hodně si to tady chválí a myslím si, že klub tu jde správnou cestou a fanoušci tomu jen pomáhají.

Sdílej stránku!


Aktuality

16.9.2020

PŘEDEHRÁVKA 14.KOLA

Z důvodu karantény Frýdku-Místku si Jestřábi zahrají předehrávku 14. kola v sobotu 16.9.2020 na ledě Havířova od 17:00.

11.9.2020

Změny v A-týmu!

Tomáš Pšenička a prostějovský odchovanec Martin Pěnčík po vzájemné dohodě končí v Prostějově.

27.8.2020

Staronová posila do útoku!!

Z pražské Sparty přichází na dvouměsíční hostování Tomáš Pšenička, který si v loňské sezoně připsal za mateřskou Spartu 19 startů s bilancí (1+1) a v Chance lize vypomáhal Ústí nad Labem ve 25 zápasech (9+8).Vítej Tome!!

13.8.2020

Změna soupeře v přípravě

Z důvodu karantény týmu HC Dukla Jihlava odehrajeme ve čtvrtek 20.8.2020 v 18:00 přípravné utkání proti GKS Tychy.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Mrázek

3 branek

Asistence

No foto

David

Bartoš

5 asistencí

Body

Zápasy

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

88,73% úspěšnost