lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Hráli jsme špatně v obraně, hodnotil zápas s Krakovem Jakub Bartoň

Hráli jsme špatně v obraně, hodnotil zápas s Krakovem Jakub Bartoň

Ještě ve čtvrtek nastoupil pětatřicetiletý obránce na prostějovském ledě v dresu polského Tychy, tam už s ním však nadále do svého týmu nepočítali, tak se rozhodl zabojovat o místo právě v sestavě Jestřábů. Bývalý kapitán olomouckých hokejistů se uvedl hned v prvním zápase gólem, ovšem jak sám říká, v obraně to Prostějovským často hořelo.
Jakube, jak se Vám hodnotí dnešní zápas?
Bylo to strašné, co si budeme nalhávat. Hra v obraně nebyla dobrá, budeme se muset určitě zlepšit. Bylo tam mnoho přečíslení a dostali jsme moc gólů, což není moc dobrá vizitka na domácím ledě.

Vstřelil jste první gól v dresu Jestřábů, máte alespoň z něj dobrý pocit?
Za vstřelený gól jsem určitě rád. Bylo dobré, že jsme vedli, ale vedení jsme bohužel neudrželi. V celkovém dojmu ze zápasu, tak moje branka nic neřešila.

Vy jste se na ledě Prostějova představil i ve čtvrtek, ale naopak v dresu soupeře, jaké to je odehrát dva zápasy po sobě na opačné straně barikády?
Je to určitě zajímavá situace, ale takový je hokej. V Tychách jsem byl na zkoušce, kde to ale pro mě nedopadlo. Jirka Vykoukal mi nabídl, že zde můžu trénovat a poprat se o místo v sestavě. Já ještě v tuto chvíli nevím, co bude, ale jsem tu určitě rád, spoustu kluků znám. Určitě je to tu pro mě příjemné, jen by to chtělo vyhrávat.

V loňské sezoně jste hrál za Třebíč, vzpomenete si na prostějovské fanoušky?
Ja na minulou sezonu nerad vzpomínám, celkově to nebylo moc vydařená. Ale na fanoušky si určitě vzpomenu. Vím, že jsou skvělí a spoustu dobrého jsem na ně slyšel i od kluků, co zde už působí delší dobu. Hodně si to tady chválí a myslím si, že klub tu jde správnou cestou a fanoušci tomu jen pomáhají.

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Do Prostějova přijedou Benátky

14.02.2020 | Marketing

Do Prostějova přijedou Benátky

O KAPKU LEPŠÍ HOKEJ

10.02.2020 | Redakce

O KAPKU LEPŠÍ HOKEJ

Góly

Asistence

Marek

Račuk

37 asistencí

Body

Zápasy

No foto

Jakub

Muška

50 zápasů

Úspěšnost

Daniel

Huf

92,49% úspěšnost