lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Hospodský kvíz a návštěva prvňáčků na základní škole na ulici Studentská v Prostějově

Hospodský kvíz a návštěva prvňáčků na základní škole na ulici Studentská v Prostějově

V úterý se část našeho týmu po tréninku přesunula do Prostějovského Šnytu, kde soutěžila v hospodském kvízu. Naši chlapci kvíz nerozjeli vůbec špatně, ale nakonec se neudrželi na příčkách zajišťující medailová umístění. Ve středu ráno pak Jakub Neužil a Daniel Kolář vyrazili na besedu s prvňáčky na základní školu na ulici Studentská v Prostějově.

Hospodský kvíz

Hospodský kvíz si v naší zemi vybudoval slušnou pověst a po celé republice svádí klání ve vědomostních otázkách stovky týmů. My jsme měli možnost zúčastnit se kvízu v Prostějovském Šnytu, který od října do března pořádá každé úterý ligové kola pro 8 až 10 týmů. Týmy mají možnost vyhrát v daný den poukaz na jídlo do restaurace a na vítěze celé ligy čeká víkendový pronájem automobilu.

Jestřábi vyrazili do Šnytu po těžkém tréninku na ledě a od začátku bylo vidět, že se pořádně zapotí i tady. Už výběr názvu týmu, dal našim hráčům zabrat. Nakonec se všichni shodli na názvu Bačovi koně. (Kde se stala chyba?🤔)

Od začátku se začalo pěkně zostra a Marek Račuk měl, co dělat, aby mu zbyly na prstech aspoň nějaké nehty. Zato Tomáš Divíšek vzal vše s nadhledem a se slovy, že mu to s prázdným žaludkem nemyslí, spořádal vydatný předkrm.

První dvě kola se tým držel na dostřel prvních týmů, ale v polovině soutěže přišel útlum a hladoví borci si po vzoru Divocha objednali slušnou porci hovězího.

Poslední dvě kola napovídala, že to nebude náš večer. Otázky o Izraeli, dietě a online hrách potopila náš tým do podpalubí výsledkové listiny. Skončit první od konce nechce nikdo, ale kluci toto umístění vzali s nadhledem a se spoustou nových vědomostí (víte co je bigorexie?👀) můžou při příští příležitosti oslnit nejednoho znalce.

Ještě jednou bychom rádi poděkovali panu Hudečkovi a Prostějovskému Šnytu za tuto příležitost a popřáli všem týmům ať se jim v budoucnu daří!

Návštěva prvňáčků

Hokejisté LHK Jestřábi Prostějov v letošní sezoně navštěvují prvňáčky na základních školách v Prostějově. Celkově třetí návštěva hráče zavedla na základní školu na ulici Studentská. Po Ladislavu Havlíkovi, Radku Prokešovi, Michaelu Foltýnovi a Ondřeji Matýsovi převzala štafetu nerozlučná dvojice Jakub Neužil a Daniel Kolář. 60 nadšených posluchačů naslouchalo jejich sportovnímu příběhu.

Při každé návštěvě mají prvňáčci možnost vyzkoušet si hokejovou výstroj. Po lítém souboji ve "střižbě" Kuba Neužil vyhrál možnost ukázat dětem, jak si správně obléci hráčskou výstroj.

Dan Kolář pomáhal výherkyni, která správně odpověděla na zadanou otázku, poprvé obléknout dětskou hokejovou výstroj.

Vyučovací hodina utekla jako nic a na závěr čekalo děti překvapení v podobě podepsaných kartiček našich hráčů.

Sdílej stránku!


Aktuality

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.

4.1.2019

Změna termínu utkání s Porubou

Venkovní utkání na ledě Poruby, které se mělo odehrát v sobotu 12.1 je přeloženo na středu 6.2.2019.

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

32 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

44 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,76% úspěšnost
×
Dnes v 18:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
HC Slavia Praha