lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Hospodský kvíz a návštěva prvňáčků na základní škole na ulici Studentská v Prostějově

Hospodský kvíz a návštěva prvňáčků na základní škole na ulici Studentská v Prostějově

V úterý se část našeho týmu po tréninku přesunula do Prostějovského Šnytu, kde soutěžila v hospodském kvízu. Naši chlapci kvíz nerozjeli vůbec špatně, ale nakonec se neudrželi na příčkách zajišťující medailová umístění. Ve středu ráno pak Jakub Neužil a Daniel Kolář vyrazili na besedu s prvňáčky na základní školu na ulici Studentská v Prostějově.

Hospodský kvíz

Hospodský kvíz si v naší zemi vybudoval slušnou pověst a po celé republice svádí klání ve vědomostních otázkách stovky týmů. My jsme měli možnost zúčastnit se kvízu v Prostějovském Šnytu, který od října do března pořádá každé úterý ligové kola pro 8 až 10 týmů. Týmy mají možnost vyhrát v daný den poukaz na jídlo do restaurace a na vítěze celé ligy čeká víkendový pronájem automobilu.

Jestřábi vyrazili do Šnytu po těžkém tréninku na ledě a od začátku bylo vidět, že se pořádně zapotí i tady. Už výběr názvu týmu, dal našim hráčům zabrat. Nakonec se všichni shodli na názvu Bačovi koně. (Kde se stala chyba?🤔)

Od začátku se začalo pěkně zostra a Marek Račuk měl, co dělat, aby mu zbyly na prstech aspoň nějaké nehty. Zato Tomáš Divíšek vzal vše s nadhledem a se slovy, že mu to s prázdným žaludkem nemyslí, spořádal vydatný předkrm.

První dvě kola se tým držel na dostřel prvních týmů, ale v polovině soutěže přišel útlum a hladoví borci si po vzoru Divocha objednali slušnou porci hovězího.

Poslední dvě kola napovídala, že to nebude náš večer. Otázky o Izraeli, dietě a online hrách potopila náš tým do podpalubí výsledkové listiny. Skončit první od konce nechce nikdo, ale kluci toto umístění vzali s nadhledem a se spoustou nových vědomostí (víte co je bigorexie?👀) můžou při příští příležitosti oslnit nejednoho znalce.

Ještě jednou bychom rádi poděkovali panu Hudečkovi a Prostějovskému Šnytu za tuto příležitost a popřáli všem týmům ať se jim v budoucnu daří!

Návštěva prvňáčků

Hokejisté LHK Jestřábi Prostějov v letošní sezoně navštěvují prvňáčky na základních školách v Prostějově. Celkově třetí návštěva hráče zavedla na základní školu na ulici Studentská. Po Ladislavu Havlíkovi, Radku Prokešovi, Michaelu Foltýnovi a Ondřeji Matýsovi převzala štafetu nerozlučná dvojice Jakub Neužil a Daniel Kolář. 60 nadšených posluchačů naslouchalo jejich sportovnímu příběhu.

Při každé návštěvě mají prvňáčci možnost vyzkoušet si hokejovou výstroj. Po lítém souboji ve "střižbě" Kuba Neužil vyhrál možnost ukázat dětem, jak si správně obléci hráčskou výstroj.

Dan Kolář pomáhal výherkyni, která správně odpověděla na zadanou otázku, poprvé obléknout dětskou hokejovou výstroj.

Vyučovací hodina utekla jako nic a na závěr čekalo děti překvapení v podobě podepsaných kartiček našich hráčů.

Sdílej stránku!


Aktuality

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!

29.10.2018

Informace o zraněných hráčích

Tomáš Nouza - zlomená čelist, již po operaci a čeká ho pauza nejméně tři týdny.

Marek Račuk - problémy s ramenem, návrat po reprezentační pauze.

Václav Meidl - vážné zdravotní problémy, návrat nejde určit.

Alex Rašner - návrat zřejmě až po reprezentační pauze.

22.10.2018

Nová posila pro Jestřáby

Vedení Prostějova reaguje na rozsáhlou marodku a z Karlových Varů vyřídilo střídavé starty Jaromíru Kverkovi mladšímu. Ten v letošní sezoně Tipsport extraligy odehrál 10 zápasů, ve kterých si připsal 2 asistence. V první nejvyšší soutěži nastřádal 122 startů a posbíral 71 kanadských bodů (30+41).

9.10.2018

Jestřábi posilují obranu!

Na měsíční hostování přichází z extraligových Karlových Varů obránce Daniel Krejčí. Obránce s výbornými fyzickými parametry (190 cm, 95 kg) nasbíral v extralize 109 startů, ve kterých získal 20 kanadských bodů (5+15). Dane vítej v Prostějově!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

18 asistencí

Body

Zápasy

Jan

Zdráhal

22 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,28% úspěšnost
×
Dnes v 18:00 | Muži
AZ Havířov
LHK Jestřábi Prostějov