lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Horácká Slavia Třebíč dalším soupeřem jestřábí letky boji o play-off v

Horácká Slavia Třebíč dalším soupeřem jestřábí letky boji o play-off v

Zvládnuté domácí utkání s Ústím (7:0) nalilo novou krev do žil našich hokejistů a dobrou formu budou chtít potvrdit na ledě desáté Třebíče, která stále bojuje o postup do play-off. V pondělním kole se spolu utkají i HC Frýdek Místek - HC Zubr Přerov a AZ Residomo Havířov - Rytíři Kladno. Pro hokejového fanouška bude velice zajímavé sledovat, jak se poskládá tabulka po odehraných 57 kolech. Utkání si můžete zakoupit na HokejkaTV a textový přenos si pustíte na Onlajny.com.

SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ

Třebíč nezažívá zrovna povedenou sezónu. Horácká Slavia se nachází na nepostupové desáté pozici se ziskem 76 bodů. Na postupové osmé místo ztrácí devět bodů, což znamená, že hokejisté z Vysočiny mají stále ještě teoretickou šanci na účast ve vyřazovací fázi. Co se týče aktuální formy, Třebíč z posledních pěti zápasů vyhrála pouze dva. Nejprve Horácká Slavia vyhrála v Benátkách po prodloužení 4:3 a následně uhrála další dva body doma s Přerovem. Poslední utkání Horáci prohráli s Motorem 3:2.

Ohlas Martina Sobotky po utkání s Motorem:

„Jedna věc je porážka, která nás dnes velmi mrzí. Tou druhou je ale předvedená hra, která byla z naší strany velmi dobrá. Většinu zápasu jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem a byly i pasáže, v nichž jsme byli lepší. Prohrát gólem z předposlední minuty nás však hodně mrzí. Hráčům dnes ale musím poděkovat. Celý zápas dřeli, bojovali a podali výkon na hranici svých možností. Postup do play-off je ještě teoreticky možný, ale i kdyby nebyl, my budeme hrát tuto soutěž naplno až do poslední vteřiny posledního zápasu, rozhodně nic nevypustíme. Hrajeme pro diváky, za jméno klubu a každý hráč i za své jméno na dresu a třeba i o svoji budoucnost. Každý zápas dáme do hry všechno.“

Nejproduktivnějším hráčem Třebíče je Lukáš Nedvídek. Nedvídek má na kontě šestačtyřicet bodů. Dosud nasázel dvacet dva branek a k tomu přidal dvacet čtyři asistencí. Silvester Kusko má na kontě dvacet jedna branek a dvacet tři asistencí. Nejvíc bodů z obránců má Šimon Szathmáry. Szathmáry vstřelil sedm branek a na dvacet jedna jich přihrál. Do branky Třebíče se staví Dominik Svoboda, který má 92,7% úspěšnost zákroků.

Posledních pět zápasů TŘEBÍČE

Benátky - TŘEBÍČ 3:4p

TŘEBÍČ - Jihlava 3:6

Slavia - TŘEBÍČ 6:1

TŘEBÍČ - Přerov 2:1p

Č. Budějovice - TŘEBÍČ 3:2


Sestava TŘEBÍČE z posledního utkání:

Do. Svoboda – Vl. Brož, Szathmáry, Forman, Nedbal, V. Čejka, Bilčík – Psota, Nedvídek, Havlát – Vodný, T. Havránek, P. Kratochvíl – Malec, Tadeáš Král, Paták – Süss, Mlynář, M. Novák – Ferda.

Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Jestřábi porazili Třebíč ve všech třech letošních případech. Dvakrát si připsali výhru na domácím kluzišti a jednou na Vysočině. Doma poprvé vyhráli jednoznačně 6:3 a podruhé musely o osudu utkání rozhodnut až samostatné nájezdy - 2:1sn. V Třebíči Prostějov zvítězil 4:3. Marodka se vyprázdnila a Jiří Vykoukal může po dlouhé době vybírat z dostupných 24 hráčů.

Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

Neužil – Havlík, Mikliš, D. Kolář, Čáp, P. Krejčí, Husa, Žovinec – Divíšek, Nouza, Volf – Starý, Račuk, Žálčík – Luňák, Hanták, Dvořáček – Venkrbec, V. Meidl, Prokeš.

Sdílej stránku!


Aktuality

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost