lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Fyzické testy odstartovaly!

Fyzické testy odstartovaly!

Marketing

Dnes ráno začaly našim hráčům v AGEL Sport Clinic očekávané fyzické testy. Jako první šel na řadu prostějovský odchovanec Petr Krejčí, po něm následovali mladíci Michal Janeček s Josefem Podlahou a po obědě odstartoval zkušený obránce Robin Staněk.

Tradičně jako každým rokem před začátkem sezóny na ledě čeká hráče tato těžká zkouška, kterou musejí splnit. Včetně této důležité části čeká na hráče také preventivní vyšetření, jako např. měření podkožního tuku. Poté je s hráči probírán jídelníček nebo porce tréninků v jejich suché přípravě na sezónu.

Testy budou pokračovat i během zítřka, kdy se představí např. forward Petr Mrázek nebo také navrátilec Marek Švec. V pondělí je pak zakončí nováček Tomáš Jiránek. Poté se mohou všichni Jestřábi přesunout na zimní stadion - kde v těchto dnech dochází k tvorbě ledu, a začít tak naplno trénovat na ledové ploše!

Sdílej stránku!


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Obranu posiluje Patrik Husák!

12.07.2021 | Marketing

Obranu posiluje Patrik Husák!

Rozhovor s forwardem Markem Švecem!

11.07.2021 | Marketing

Rozhovor s forwardem Markem Švecem!

Změna na postu marketingového manažera!

02.07.2021 | Eva Reiterová

Změna na postu marketingového manažera!

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost