lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Druhý nejlepší střelec minulého ročníku Chance ligy pokračuje v Prostějově!

Druhý nejlepší střelec minulého ročníku Chance ligy pokračuje v Prostějově!

Lukáš Žálčík v minulých dnech stvrdil podpisem nový kontrakt a doplnil velice zajímavé složení jestřábí letky pro novou sezonu. "Žalča" si během minulé sezony vytvořil bodové maximum a na své skvělé výkony ze základní části bude chtít navázat i v následujícím ročníku.

Lukáš Žálčík

LHK Jestřábi Prostějov -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 28 let

Výška: 184 cm

Váha: 83 kg

Držení hole: levá

Lukáš Žálčík se poprvé v prostějovském dresu představil během sezony 2016/2017, kdy v průběhu rozehraného ročníku přišel z Českých Budějovic. Od začátku svého angažmá se zařadil mezi tahouny týmu a 25 kanadských bodů ve 28 utkáních mu vyneslo angažmá v extraligové Jihlavě. V extralize se udržel jednu sezonu a po pádu Jihlavy do první ligy se vrátil na Hanou, kde vytvořil velice produktivní duo s Markem Račukem.

Po boku excelentního nahrávače si "Žalča" vytvořil své kariérní maxima, když ve 45 zápasech nastřílel 32 branek a přidal 22 asistencí. Celkových 54 kanadských a 24 plusových bodů ho vystřelilo na šesté místo kanadského bodování a na páté místo v tabulce pravdy. Mezi střelci mu 24 branek stačilo na druhé místo v celé Chance lize. V play-off rodák z Šumperka během 7 utkání přidal další 4 asistence.

Kompletní statistiky Lukáše Žálčíka najdete ZDE.

Žalčo, ať se daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost