lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Druhé stanoviště Tour de Prostějov: Restaurace U Hudečků

Druhé stanoviště Tour de Prostějov: Restaurace U Hudečků

Představujeme Vám naše druhé stanoviště soutěže Tour de Prostějov. Je to místo, kde si budete vyzvedávat jedno z razítek do svého jestřábího pasu během prázdnin. Nezapomeňte se informovat předem, jak mají v daných místech otevřeno. Restauraci u Hudečků založil manželský pár: Martin a Hana Hudečkovi, kteří mají již více než 20 let praxe. „Za těchto 20 let nám došlo, že největší výhrou jsou naši věrní zaměstnanci a hosté. Kromě toho ještě člověk musí mít rád to, co dělá,“ říká Martin Hudeček, majitel restaurace vedle zimního stadionu v Prostějově.

Restaurace se pyšní nabídkou 7 druhů piva: Lobkowitzem, lahodným tradičním 12° ležákem plné hořké chuti s bohatou pěnou; Rychtářem FOJT, nefiltrovanou světlou 10° střední plnosti s jemným nádechem citronové kůry; Klášterním ležákem - světlou nepasterizovanou 11° středního řízu a středně hořké kořenité chuti; Matoušem – černohorskou poctivě vařenou 11° s výraznou chmelovou chutí; Granátem – tmavým ležákem z Černé Hory s kávovou vůní po praženém sladu a hustou pěnou; Nealko Lobkowitzem, příjemné chuti a překvapením dle aktuální nabídky, například na Velikonoce.

V restauraci se natočí 4999 piv měsíčně. Restaurace má kapacitu 120 osob: 90 v restauraci a 30 na zahrádce. K lahodným pivům si můžete dát zajímavé speciality: nakládaného utopence, grilovaného camemberta, olomoucké tvarůžky, poctivou tlačenku nebo škvarkovou pomazánku.

V restauraci na Vás čeká česká klasika: hovězí svíčková na smetaně, vepřové výpečky se zelím, králičí stehno v hořčicové omáčce, pečené vepřové žebra. Kromě české klasiky, tady najdete i italské speciality: špagety Bolognese a Carbonara a velké množství salátů pro ty, kteří neholdují masu.

Restaurace má zkušené kuchaře, kteří se zúčastnili kurzu vaření Marko. „S Makrem již spolupracujeme dlouho a je to o vzájemné inspiraci,“ říká pan Hudeček a dodává, že: „odpovědnost mu nedovolí flákat se, protože má své jméno na fasádě.“

Součástí objektu je i Hotel Gól, kde je pro vás připraveno ubytování. Více informací o restauraci a pivnici U Hudečků najdete na internetových stránkách ZDE.

Sdílej stránku!


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost