lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Druhé stanoviště Tour de Prostějov: Restaurace U Hudečků

Druhé stanoviště Tour de Prostějov: Restaurace U Hudečků

Představujeme Vám naše druhé stanoviště soutěže Tour de Prostějov. Je to místo, kde si budete vyzvedávat jedno z razítek do svého jestřábího pasu během prázdnin. Nezapomeňte se informovat předem, jak mají v daných místech otevřeno. Restauraci u Hudečků založil manželský pár: Martin a Hana Hudečkovi, kteří mají již více než 20 let praxe. „Za těchto 20 let nám došlo, že největší výhrou jsou naši věrní zaměstnanci a hosté. Kromě toho ještě člověk musí mít rád to, co dělá,“ říká Martin Hudeček, majitel restaurace vedle zimního stadionu v Prostějově.

Restaurace se pyšní nabídkou 7 druhů piva: Lobkowitzem, lahodným tradičním 12° ležákem plné hořké chuti s bohatou pěnou; Rychtářem FOJT, nefiltrovanou světlou 10° střední plnosti s jemným nádechem citronové kůry; Klášterním ležákem - světlou nepasterizovanou 11° středního řízu a středně hořké kořenité chuti; Matoušem – černohorskou poctivě vařenou 11° s výraznou chmelovou chutí; Granátem – tmavým ležákem z Černé Hory s kávovou vůní po praženém sladu a hustou pěnou; Nealko Lobkowitzem, příjemné chuti a překvapením dle aktuální nabídky, například na Velikonoce.

V restauraci se natočí 4999 piv měsíčně. Restaurace má kapacitu 120 osob: 90 v restauraci a 30 na zahrádce. K lahodným pivům si můžete dát zajímavé speciality: nakládaného utopence, grilovaného camemberta, olomoucké tvarůžky, poctivou tlačenku nebo škvarkovou pomazánku.

V restauraci na Vás čeká česká klasika: hovězí svíčková na smetaně, vepřové výpečky se zelím, králičí stehno v hořčicové omáčce, pečené vepřové žebra. Kromě české klasiky, tady najdete i italské speciality: špagety Bolognese a Carbonara a velké množství salátů pro ty, kteří neholdují masu.

Restaurace má zkušené kuchaře, kteří se zúčastnili kurzu vaření Marko. „S Makrem již spolupracujeme dlouho a je to o vzájemné inspiraci,“ říká pan Hudeček a dodává, že: „odpovědnost mu nedovolí flákat se, protože má své jméno na fasádě.“

Součástí objektu je i Hotel Gól, kde je pro vás připraveno ubytování. Více informací o restauraci a pivnici U Hudečků najdete na internetových stránkách ZDE.

Sdílej stránku!


Aktuality

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.

27.2.2019

Informace o prodeji vstupenek

Před úterním utkáním play-off se Vsetínem budou pokladny zimního stadionu otevřeny od 15:00. Začátek utkání je v 18:00.

Cena vstupenky - 150,- Kč

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání play-off a zrušení online prodeje vstupenek, žádáme diváky, aby využili brzkého otevření pokladen a předešli dlouhým frontám na v den utkání. Děkujeme.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost