lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Druhé letošní derby s Přerovem slibuje velkou bitvu!

Druhé letošní derby s Přerovem slibuje velkou bitvu!

Ve středu 31.10 se odehraje další utkání dvou největších rivalů Chance ligy. Náš Prostějov zavítá na led sousedního Přerova. Prostějov bude chtít oplatit Zubrům porážku z prvního utkání letošního ročníku a podobná forma a postavení v tabulce slibuje velkou bitvu od úvodního buly do poslední vteřiny zápasu. Kdo nepřijede podpořit náš tým přímo do Přerova může utkání sledovat na HokejkaTV a textový přenos na Onlajny.com.

HC ZUBR PŘEROV

V loňské sezóně se Přerov umístil na páté příčce se ziskem devětaosmdesáti bodů za dvacet pět výher, šest výher po prodloužení, dvě prohry po prodloužení a devatenáct porážek. Před letošní sezónou si Přerovští dali za cíl znovu postoupit do play off. To se zatím daří plnit. Přerov se nachází na postupové sedmé pozici se ziskem třiceti jedna bodů. Ale na druhé Kladno ztrácí pouhé čtyři body. Na první Motor už je to bodů devět. Přerovským se v poslední době příliš nedaří. Z posledních pěti zápasů prohrál Přerov čtyři. Poslední zápas sehráli svěřenci Kamila Přecechtěla v Budějovicích a jeho tým prohrál 3:1.

Přerov před sezónou počítal spíše odchody než příchody. Z Přerova odešel Lukáš Chmelíř. Dále vynikající brankář Juraj Šimboch, který odešel hrát na Slovensko za Nitru. Jiří Běhal šel zase do Maďarska. Přerov opustil i veterán Karel Plášek, který nyní hraje 2. Ligu v dresu Šumperka. Dále Jakub Šlahař odešel do extraligového Zlína. Z Havířova přišel Marek Sikora. Na střídavé starty mají Zubři napsaných hned několik hráčů. Mezi nimi svými výkony vyčnívá brankář Tomáš Klouček (93,38%). Zatím poslední posila přerovských Zubrů je Zdeněk Čáp. Z osvědčených hráčů se prosazují Roman Pšurný (5+11), Milan Procházka (6+5) a z obránců Mikuláš Zbořil (3+7) a Radomír Pala (3+5).

Ohlasy trenéra ZUBRŮ Kamila Přecechtěla po utkání s Motorem:

„Z mého pohledu jsme odehráli slušné utkání. V první třetině jsme udělali hodně faulů a v oslabení jsme inkasovali. Měli jsme momenty, kdy jsme byli lepším mužstvem. Na každý gól se hrozně nadřeme, třeba při power play jsme si to mohli dát do prázdné branky, ale hodili jsme to po sobě jako psi. Jsem spokojen jak s výkonem, tak s předvedenou hrou. Nejsem pouze s výsledkem.“

Sestava ZUBRŮ z posledního utkání:

Klimeš – Pala, Čáp, Novotný, Zbořil, Černý, Malina, Pohl – Kopta, Sýkora, T. Doležal – Procházka, Pšurný, Sikora – M. Kratochvil, Hejcman, Navrátil – Š. Kratochvil, Moučka, Václavek

Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Prostějov se bude snažit o přerušení nepříznivé bilance na ledě soupeře. Už dlouhých 5 utkáních nedokázal v Přerově bodovat a pro vývoj tabulky a psychickou pohodu týmu bude toto utkání velice důležité. Předchozí dva prohrané zápasy v Jihlavě a doma proti Slavii na klidu v prostějovské kabině nepřidaly, ale náš tým bude na zítřejší utkání plně koncentrován a odhodlán za každou cenu bodovat! Pomoci by mu měli i dobré výkony našich útočníků, kteří se drží v popředí kanadského bodování. Na čem musí celý tým zapracovat je defenzivní práce, protože 64 inkasovaných branek z 18 utkání je luxus, který si tým pomýšlející na první čtverku nemůže dovolit.

Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

Neužil (27. Huf) – Krejčí, J. Zdráhal, Mikliš, D. Kolář, Holland, Havlík – Karpov, Divíšek, Žálčík – L. Luňák, Venkrbec, Dvořáček – Starý, Kverka, Prokeš – Matýs, Kovaljov, Žukenov.

Sdílej stránku!


Aktuality

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.

27.2.2019

Informace o prodeji vstupenek

Před úterním utkáním play-off se Vsetínem budou pokladny zimního stadionu otevřeny od 15:00. Začátek utkání je v 18:00.

Cena vstupenky - 150,- Kč

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání play-off a zrušení online prodeje vstupenek, žádáme diváky, aby využili brzkého otevření pokladen a předešli dlouhým frontám na v den utkání. Děkujeme.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost