lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Do prodeje jde speciální edice kelímků LHK Jestřábi Prostějov

Do prodeje jde speciální edice kelímků LHK Jestřábi Prostějov

Už během středečního utkání s Třebíčí budete mít možnost zakoupit speciální edici půllitrových plastových kelímků s designem hráčů LHK Jestřábi Prostějov. K dostání bude edice #55 Tomáše Nouzy, #90 Lukáše Žálčíka, #69 Marka Račuka, #12 Lukáše Luňáka a #82 Tomáše Divíška.

Kelímky ocení milovníci piva, ale jsou i ideálním dárkem pro vaše blízké. Posbírejte je všechny a vytvořte si svou vlastní letku!

Cena kelímku bude 50,- Kč a zakoupíte jej během domácích utkání Jestřábů na každém prodejním stánku zimního stadionu.

Sdílej stránku!


Aktuality

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost