lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Do prodeje jde speciální edice kelímků LHK Jestřábi Prostějov

Do prodeje jde speciální edice kelímků LHK Jestřábi Prostějov

Už během středečního utkání s Třebíčí budete mít možnost zakoupit speciální edici půllitrových plastových kelímků s designem hráčů LHK Jestřábi Prostějov. K dostání bude edice #55 Tomáše Nouzy, #90 Lukáše Žálčíka, #69 Marka Račuka, #12 Lukáše Luňáka a #82 Tomáše Divíška.

Kelímky ocení milovníci piva, ale jsou i ideálním dárkem pro vaše blízké. Posbírejte je všechny a vytvořte si svou vlastní letku!

Cena kelímku bude 50,- Kč a zakoupíte jej během domácích utkání Jestřábů na každém prodejním stánku zimního stadionu.

Sdílej stránku!


Aktuality

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

9.1.2020

Všechno nejlepší!

5. ledna oslavil své 35. narozeniny Tomáš Štůrala a dnes slaví kulatiny (20) Daniel Dvořák. Oběma brankářům přejeme za celý klub všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se Vám borci daří!

8.1.2020

Pochobradský Jestřábem

Jestřábi angažovali mladého útočníka Michala Pochobradského, který patří do širšího kádru pardubického A-teamu. V letošní sezoně si připsal 28 startů v extralize a v Chance lize nastoupil k jednomu utkání za Jihlavu. Kompletní statistiky najdete zde.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

32 asistencí

Body

Zápasy

No foto

Jakub

Muška

44 zápasů

Úspěšnost

Daniel

Huf

92,7% úspěšnost