lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Do Prostějova přichází druhý nejlepší střelec DHL extraligy juniorů!

Do Prostějova přichází druhý nejlepší střelec DHL extraligy juniorů!

Společně s Kryštofem Ouřadou do Prostějova zamířil i druhý nejlepší střelec juniorské extraligy Petr Chlán. Chlán dlouhodobě prokazuje exponenciální růst svých výkonů a další krok mezi hokejovou elitu hodlá udělat v Prostějově. Můžeme se jen těšit jestli dokáže využít svého potenciálu a pomůže Jestřábům v jejich boji o semifinále.

Foto zdroj: piratichomutov.cz

Petr Chlán

Piráti Chomutov -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 19 let

Výška: 180 cm

Váha: 83 kg

Držení hole: levá

Petr Chlán se sice narodil v Ústí nad Labem, ale první krůčky na ledě udělal v Bílině a organizovaně začal hrát hokej v Teplicích, stejně jako jeho hokejové dvojče Kryštof Ouřada. Oba hráči následovali své kroky a v osmé třídě se přestěhovali do dorostu Chomutova. Tomu pomohli k zisku bronzových a stříbrných medailí.

Mezi dospělými poprvé debutoval v sezoně 2017/2018 v dresu Kadaně a hned si připsal premiérovou branku do branky Benátek nad Jizerou. V závěru ročníku nakoukl premiérově také do reprezentace, když absolvoval s nově se rodící dvacítkou domácí turnaj v Hodoníně.

Průlomová byla pro Petra Chlána následující sezóna. Připsal si debut za chomutovské Piráty, nejdříve v přípravě a poté i v baráži. V té si opět hned ve svém prvním startu připsal premiérovou branku proti Pardubicím. Průlom přišel i v dlouhodobé části extraligy juniorů, když v odehraných 47 utkáních nastřílel 41 gólů a celkem posbíral 70 kanadských bodů (41+29). 41 branek mu zajistilo druhé místo mezi kanonýry za Johnem Jasonem Peterkou ze Salcburku. Ve statistice pravdy byl na výborných +27.

V Prostějově bude chtít společně s Ouřadou navázat na své vynikající výkony z juniorky a přesvědčit o svých kvalitách trenérský tým Jestřábů.

Kompletní statistiky Petra Chlána najdete ZDE.

Petře, ať se ti u nás daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.

27.2.2019

Informace o prodeji vstupenek

Před úterním utkáním play-off se Vsetínem budou pokladny zimního stadionu otevřeny od 15:00. Začátek utkání je v 18:00.

Cena vstupenky - 150,- Kč

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání play-off a zrušení online prodeje vstupenek, žádáme diváky, aby využili brzkého otevření pokladen a předešli dlouhým frontám na v den utkání. Děkujeme.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost