lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Do Prostějova míří SK Horácká Slavia Třebíč

Do Prostějova míří SK Horácká Slavia Třebíč

Ve 12.kole Chance ligy se Jestřábi střetnou s Třebíčí. V letošní sezoně odehráli s Horáky dvě přípravná utkání, ve kterých vyhráli na ledě soupeře 3:2 a v odvetě na domácím ledě prohráli 2:3. Zápas na prostějovském zimním stadionu začíná v 18:00. Kdo nebude mít možnost přijít podpořit naše hráče, může sledovat přímí přenos za poplatek na HokejkaTV. Textový přenos si můžete pustit na Onlajny.com

SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ

Uplynulý ročník měla Třebíč velkou smůlu. Kvůli změně formátu soutěže nepostoupila do play off, protože obsadila první nepostupové místo. Vyřazovací část jim nakonec utekla o pouhé dva body. Po sezoně přišla pro tým z Vysočiny další rána. Kariéru ukončili zkušení matadoři Erat s Dolníčkem, kteří několik let patřili k největším oporám.

V úvodu nového ročníku se Třebíčským daří tak napůl. Střídají příznivé výsledky s těmi nepříznivými a zatím jim patří pozice v druhé polovině tabulky. Nejproduktivnější hráč a nejlepší střelec týmu je Adam Raška (5+3), který přišel do Třebíče před touto sezonou. Hned v závěsu je Lukáš Nedvídek (4+2) a Silvestr Kusko (3+3). Z obránců nejvíce bodů nasbírali Karel Nedbal a Vlastimil Bilčík (0+3). V brance se střídají Karel Vejmelka (95,15%) a Lukáš Dostál (89,52%).

Poslední utkání sehrála Třebíč s Motorem a na Vysočině se zrodil překvapivý výsledek. Domácí i přes nepřízniví vývoj otočili utkání a vyhráli po nájezdech 4:3.

Ohlasy trenéra Třebíče Jaroslava Barvíře po utkání s Motorem:

„Bylo vidět, že jsme prvních deset minut měli ze soupeře velký respekt. Hodně jsme se dostávali pod tlak. Na dnešního soupeře jsme se chystali a věděli jsme, jakou hru bude předvádět. My jsme hráli až s moc velkým respektem. Po nepovedené přesilové hře pět na tři jsme se chytili a byli jsme vyrovnaným soupeřem. Zápas byl velmi náročný a soupeř hrál skvěle v útočném pásmu. Jsme rádi, že jsme se před našimi diváky prosadili víckrát než jen jednou. Do utkání jsme se třikrát dokázali vrátit a hráči dnes opravdu zápas odmakali. Říkali jsme jim, že když budou tvrdě pracovat, tak to ocení i diváci, což se potvrdilo. Dnes byli diváci skvělí a výrazně nám pomohli ke druhému bodu.“

Sestava TŘEBÍČE z posledního utkání:

Dostál – R. Čermák, Bilčík, Furch, Vl. Brož, D. Mikyska, V. Čejka, Hort – Střondala, Raška, Süss – P. Kratochvíl, Nedvídek, Kusko – Paták, Mlynář, Tadeáš Král – Ferda, Škvrně, Havlát.

Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Jestřábi zvládli poslední dvě kola, když si poradili s Havířovem 5:0 a Ústí nad Labem 5:4. V minulém utkání se na ledě neobjevil Václav Meidl a David Dvořáček, se kterými nemůže Jiří Vykoukal počítat ani do následujícího zápasu. Prvního skolila viróza a druhého nepustí do zápasu zranění. Po zranění se naopak vrací Daniel Kolář. Do zápasu bude připraven i nově příchozí obránce s extraligovými zkušenostmi Daniel Krejčí, který přichází na měsíční hostování z Karlových Varů. Krejčí byl součástí týmu, který vybojoval v minulé sezoně postup do extraligy, ale doplatil na přetlak v obraně Energetiků. Letos stihl v extralize odehrát 6 utkání.

Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

Neužil – Rašner, Mikliš, Bažant, Foltýn, J. Zdráhal – Karpov, Divíšek (A), Nouza (A) – Starý, Račuk, Žálčík – L. Luňák, Prokeš, Venkrbec (C) – Matýs, Krejčiřík.

Sdílej stránku!


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost