lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Dlouho očekávaný start Chance ligy se blíží! První utkání sehrají Jestřábi v Přerově

Dlouho očekávaný start Chance ligy se blíží! První utkání sehrají Jestřábi v Přerově

Doba zkoušení a čekání je u konce. Nový ročník Chance ligy se rozběhne už ve středu 11.9. a Jestřáby čeká pikantní souboj na ledě Přerova. Přijeďte společně s našimi fanoušky FOP1913 podpořit náš klub přímo do Přerova! Utkání začíná v 18:00. Kdo se nedostane na utkání může přímý přenos sledovat na HOKEJKATV nebo si může pustit textový přenos na ONLAJNY.COM.

HC ZUBR PŘEROV

Přerov od svého postupu už čtyři roky patří mezi týmy, které pravidelně postupují do play-off. V ročníku 2015/16 postoupili z 6. místa, 2016/17 postoupili z předkola, 2017/18 z 5. místa a v ročníku 2018/19 opět z 5. místa. Už tato statistika dokazuje, že Zubři dokáží svoji formu vygradovat v nejdůležitějších momentech sezony. Na začátek soutěže nás čeká velmi těžký soupeř, který navíc s Prostějovem na domácím ledě neprohrál od 25.9.2016.

Přerov jako každý rok bude sázet na zkušené hráče a svoje odchovance. Nejzkušenějším hráčem trenérského tandemu Kočara - Grof je Tomáš Sýkora, který bude na svém dresu nosit kapitánské "C". Ze zkušených hráčů můžeme ještě vypíchnout brankáře Michaela Petráska (Litvínov), obránce Jiřího Krisla (Frýdek-Místek) a útočníky Jiřího Goiše a Michala Pšurného.

Další zajímavá jména na soupisce Přerova jsou Jan Dufek (hostování z Pardubic), bratři Kratochvílové (Pardubice, Zlín), Tomáš Doležal a Zdeněk Čáp (Hradec Králové), který strávil minulou sezonu v Prostějově. Pikantní nádech bude mít zítřejší utkání nejen por Čápa, ale i pro prostějovské hráče Martina Novotného a Jana Bergera, kteří v minulých letech nastupovali za Přerov.

Kompletní soupisku ZUBRŮ najdete ZDE.

Sestava PŘEROVA z posledního přípravného utkání:

Petrásek – Krisl, Černý, Zbořil, Weinhold, Hamrlík, Šnajnar, Pohl, Kleiner – Navrátil, Pšurný, Doležal – Číp, Hejcman, Moučka – Kratochvil, Sýkora, Goiš – Süss, Dvořák, Svoboda

Přípravné utkání PŘEROVA:

PŘEROV - Opava - 2:4

Třebíč - PŘEROV - 4:5sn

PŘEROV - Vsetín - 1:3

PŘEROV - Slavia - 3:2

PŘEROV - Zlín - 4:1

PŘEROV - Poruba - 3:5

Vsetín - PŘEROV - 5:3

PŘEROV -Frýdek-Místek - 3:2


Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Pár dní před ligovým startem se prostějovská kabina dozvěděla jméno nového lídra a jeho asistentů. Kapitánem jestřábí letky bude Marek Račuk, kterému budou dělat asistenty Tomáš Nouza a Tomáš Divíšek. Během rekonvalescence Tomáše Divíška padne jeho úloha na někoho z trojice Žálčík, Novotný nebo Mrázek. Jak už jste mohli zjistit Tomáš Divíšek start sezony nestihne a do Přerova neodcestuje ani Lukáš Luňák. Jinak do Přerova odjedeme v kompletní sestavě. O startu Patra Kafky se rozhodne během zítřejšího dne. Kdo by chtěl podpořit Jestřáby přímo na stadionu, má možnost vycestovat společně s našimi fanoušky. Více informací ZDE.

Předpokládaná Sestava JESTŘÁBŮ:

Dvořák, Neužil - Novotný, Husa, Krejčí, Březák, Mrázek, Muška, Brančík, Chujac – Žalčík, Račuk, Berger - Krejčík, Ouřada, Chlán - Hrníčko, Kafka, Nouza - Novák, Meidl, Jandus

Výsledky přípravných utkání Jestřábů:

GKS Tychy - PROSTĚJOV - 6:1

Jihlava - PROSTĚJOV - 6:0

PROSTĚJOV - Třebíč - 5:0

Třebíč - PROSTĚJOV - 2:4

PROSTĚJOV - GKS Tychy - 6:0

PROSTĚJOV - Jihlava - 2:3

PROSTĚJOV - Vítkovice - 2:4

Frýdek-Místek - PROSTĚJOV - 4:5

Sdílej stránku!


Aktuality

6.12.2019

Informace o rozlosování

Přesné termíny utkání následují části Chance ligy zveřejníme až po sobotním utkání, kdy budeme znát jednotlivé umístění. Jestřábi jsou momentálně na 10. místě, ale to ještě nemají jisté. Děkujeme za pochopení.

28.11.2019

Nouzikův milník!

Tomáš Nouza včerejším vítězným nájezdem zaokrouhlil počet získaných kanadských bodů v 1. lize na 700. Na tuto úžasnou metu dosáhl ve svém 837 utkání za 344 branek a 356 asistencí.

Nouziku gratulujeme!

21.11.2019

Do PV přichází Martin Jandus!

Jestřábi se domluvili na střídavých startech obránce Martina Janduse ze Sparty. Bratr Tomáše Janduse nastoupí už v sobotním utkání proti Kadani!

18.11.2019

Změny v A-teamu

V reakci na rozsáhlou marodku v našem týmu se klubové vedení domluvilo na střídavých startech Daniela Vachutky z Šumperku.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

21 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

29 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,72% úspěšnost