lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Deváté stanoviště Tour de Prostějov: Restaurace u Hřiště ve Smržicích

Deváté stanoviště Tour de Prostějov: Restaurace u Hřiště ve Smržicích

Deváté stanoviště Tour de Prostějov Vás zavede do Smržic u Prostějova. V areálu fotbalového hřiště se nachází restaurace a dětské hřiště, kde si každý sportovec přijde na své. Vyprahlý cyklisté si zde vyberou z nejrůznějších chlazených nápojů a vaše děti si mezi tím mohou hrát na multifunkčním hřišti, které vybízí každého mladého dobrodruha k nekonečným hrátkám. O razítko do vašeho razítko jestřábího pasu požádejte zdejší příjemnou obsluhu.

Restaurace U Hřiště zajišťuje stravovaní formou obědů a večeří, zajišťuje svatební hostiny, rodinné oslavy, smuteční hostiny a školní srazy.

Pro milovníky letních projížděk na kole se do Smržic z Prostějova dostanete po cyklotrase číslo 3A, 3B nebo 4. Ať už se v restauraci U Hřiště zastavíte na začátku vaší cesty nebo na konci, vždy zde najdete příjemné posezení s krásným dětským hřištěm.

Všechny informace i otevírací dobu najdete na stránkách www.restauraceuhriste.cz.

Sdílej stránku!


Aktuality

18.2.2019

Akce retro dresů SKP

Už jen dva dny máte jedinečnou možnost získat speciální retro dresy týmu LHK Jestřábi Prostějov, ve kterých hokejisté nastoupili v rámci 36. kola Chance ligy v Českých Budějovicích. Barevná kombinace je inspirována prvními dresy prostějovských hockeyistů SK Prostějov. Více informací na internetové stránce Sportovní aukce.

15.2.2019

Omezení ve VIP

V zítřejším utkání bude uzavřen prostor VIP v místnosti, kde se dá sledovat utkání. Prostějovská firma GIENGER zde pořádá soukromou akci na podporu prostějovského klubu. Občerstvení a podávání nápojů u baru bude normálně přístupné pro majitele VIP karet. Děkujeme za pochopení.

30.1.2019

Jan Zdráhal do Pardubic

#34 Jan Zdráhal opouští prostějovskou letku a sezonu dohraje v týmu HC Dynamo Pardubice. Honzovi děkujeme za jeho odvedené služby a přejeme, ať se mu v Pardubicích daří!

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

54 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

91,28% úspěšnost