lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Deváté stanoviště Tour de Prostějov: Restaurace u Hřiště ve Smržicích

Deváté stanoviště Tour de Prostějov: Restaurace u Hřiště ve Smržicích

Deváté stanoviště Tour de Prostějov Vás zavede do Smržic u Prostějova. V areálu fotbalového hřiště se nachází restaurace a dětské hřiště, kde si každý sportovec přijde na své. Vyprahlý cyklisté si zde vyberou z nejrůznějších chlazených nápojů a vaše děti si mezi tím mohou hrát na multifunkčním hřišti, které vybízí každého mladého dobrodruha k nekonečným hrátkám. O razítko do vašeho razítko jestřábího pasu požádejte zdejší příjemnou obsluhu.

Restaurace U Hřiště zajišťuje stravovaní formou obědů a večeří, zajišťuje svatební hostiny, rodinné oslavy, smuteční hostiny a školní srazy.

Pro milovníky letních projížděk na kole se do Smržic z Prostějova dostanete po cyklotrase číslo 3A, 3B nebo 4. Ať už se v restauraci U Hřiště zastavíte na začátku vaší cesty nebo na konci, vždy zde najdete příjemné posezení s krásným dětským hřištěm.

Všechny informace i otevírací dobu najdete na stránkách www.restauraceuhriste.cz.

Sdílej stránku!


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost