lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Deváté stanoviště Tour de Prostějov: Restaurace u Hřiště ve Smržicích

Deváté stanoviště Tour de Prostějov: Restaurace u Hřiště ve Smržicích

Deváté stanoviště Tour de Prostějov Vás zavede do Smržic u Prostějova. V areálu fotbalového hřiště se nachází restaurace a dětské hřiště, kde si každý sportovec přijde na své. Vyprahlý cyklisté si zde vyberou z nejrůznějších chlazených nápojů a vaše děti si mezi tím mohou hrát na multifunkčním hřišti, které vybízí každého mladého dobrodruha k nekonečným hrátkám. O razítko do vašeho razítko jestřábího pasu požádejte zdejší příjemnou obsluhu.

Restaurace U Hřiště zajišťuje stravovaní formou obědů a večeří, zajišťuje svatební hostiny, rodinné oslavy, smuteční hostiny a školní srazy.

Pro milovníky letních projížděk na kole se do Smržic z Prostějova dostanete po cyklotrase číslo 3A, 3B nebo 4. Ať už se v restauraci U Hřiště zastavíte na začátku vaší cesty nebo na konci, vždy zde najdete příjemné posezení s krásným dětským hřištěm.

Všechny informace i otevírací dobu najdete na stránkách www.restauraceuhriste.cz.

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Jestřábi lovili v extralize!

14.06.2019 | Redakce

Jestřábi lovili v extralize!

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost