lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Desáté a poslední stanoviště Tour de Prostějov: Zámek Prostějov

Desáté a poslední stanoviště Tour de Prostějov: Zámek Prostějov

První a zároveň poslední stanoviště naší soutěže Tour de Prostějov je renesanční zámek, který je součástí historického jádra Prostějova. Ve východním křídle zámku je umístěno Regionální informační centrum, kde odevzdáte své vyplněné pasy do připravené krabice, ze které po ukončení akce vylosujeme naše výherce.

Dnes zakončíme představování jednotlivých stanovišť naší letní akce Tour de Prostějov. Tam, kde to všechno začalo, to i skončí. Jestřábí pasy si můžete vyzvedávat v regionálním informačním centru v areálu zámku a zde je také vhodíte do připravené krabice. Mějte na paměti, že podmínkou pro účast v soutěži je vyplněný jestřábí pas. To znamená, že na něm musíte mít všech 10 razítek ze všech stanovišť. Připomínáme, že budeme vyhlašovat kategorii mužskou, ženskou a dětskou. Ceny do soutěže dodal náš výhradní dodavatel sportovní výživy firma Nutrend a hokejový klub LHK Jestřábi Prostějov.

Seznam stanovišť:

1. Regionální informační centrum Prostějov: Perštýnské nám. 8

2. Restaurace U Hudečků Prostějov: U Stadionu 1

3. Aquapark Koupelky Prostějov: Anenská 17

4. Minigolf Mostkovice: Plumlovská přehrada

5. Zámek Plumlov: Zámecká 99

6. Penzion Sport Kostelec na Hané: Sportovní 870

7. Zámek Čechy pod Kosířem: Mánesova 1

8. Muzeum veteránů a cukrárna Slatinice

9. Restaurace U Hřiště Smržice: U Hriště 500

10. Regionální informační centrum Prostějov: Perštýnské nám. 8

Výherci budou vyhlášeni na prvních zápasech LHK Jestřábi Prostějov. Přejeme Vám hodně zdaru při objevování krásných míst v okolí města Prostějova během prázdnin a těšíme se na Vaše fotografie, které můžete zasílat do zprávy na facebooku.

Regionální informační centrum, Pernštýnské nám. 176/8, 796 01 Prostějov

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Jestřábi lovili v extralize!

14.06.2019 | Redakce

Jestřábi lovili v extralize!

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost