lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Desáté a poslední stanoviště Tour de Prostějov: Zámek Prostějov

Desáté a poslední stanoviště Tour de Prostějov: Zámek Prostějov

První a zároveň poslední stanoviště naší soutěže Tour de Prostějov je renesanční zámek, který je součástí historického jádra Prostějova. Ve východním křídle zámku je umístěno Regionální informační centrum, kde odevzdáte své vyplněné pasy do připravené krabice, ze které po ukončení akce vylosujeme naše výherce.

Dnes zakončíme představování jednotlivých stanovišť naší letní akce Tour de Prostějov. Tam, kde to všechno začalo, to i skončí. Jestřábí pasy si můžete vyzvedávat v regionálním informačním centru v areálu zámku a zde je také vhodíte do připravené krabice. Mějte na paměti, že podmínkou pro účast v soutěži je vyplněný jestřábí pas. To znamená, že na něm musíte mít všech 10 razítek ze všech stanovišť. Připomínáme, že budeme vyhlašovat kategorii mužskou, ženskou a dětskou. Ceny do soutěže dodal náš výhradní dodavatel sportovní výživy firma Nutrend a hokejový klub LHK Jestřábi Prostějov.

Seznam stanovišť:

1. Regionální informační centrum Prostějov: Perštýnské nám. 8

2. Restaurace U Hudečků Prostějov: U Stadionu 1

3. Aquapark Koupelky Prostějov: Anenská 17

4. Minigolf Mostkovice: Plumlovská přehrada

5. Zámek Plumlov: Zámecká 99

6. Penzion Sport Kostelec na Hané: Sportovní 870

7. Zámek Čechy pod Kosířem: Mánesova 1

8. Muzeum veteránů a cukrárna Slatinice

9. Restaurace U Hřiště Smržice: U Hriště 500

10. Regionální informační centrum Prostějov: Perštýnské nám. 8

Výherci budou vyhlášeni na prvních zápasech LHK Jestřábi Prostějov. Přejeme Vám hodně zdaru při objevování krásných míst v okolí města Prostějova během prázdnin a těšíme se na Vaše fotografie, které můžete zasílat do zprávy na facebooku.

Regionální informační centrum, Pernštýnské nám. 176/8, 796 01 Prostějov

Sdílej stránku!


Aktuality

18.2.2019

Akce retro dresů SKP

Už jen dva dny máte jedinečnou možnost získat speciální retro dresy týmu LHK Jestřábi Prostějov, ve kterých hokejisté nastoupili v rámci 36. kola Chance ligy v Českých Budějovicích. Barevná kombinace je inspirována prvními dresy prostějovských hockeyistů SK Prostějov. Více informací na internetové stránce Sportovní aukce.

15.2.2019

Omezení ve VIP

V zítřejším utkání bude uzavřen prostor VIP v místnosti, kde se dá sledovat utkání. Prostějovská firma GIENGER zde pořádá soukromou akci na podporu prostějovského klubu. Občerstvení a podávání nápojů u baru bude normálně přístupné pro majitele VIP karet. Děkujeme za pochopení.

30.1.2019

Jan Zdráhal do Pardubic

#34 Jan Zdráhal opouští prostějovskou letku a sezonu dohraje v týmu HC Dynamo Pardubice. Honzovi děkujeme za jeho odvedené služby a přejeme, ať se mu v Pardubicích daří!

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

54 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

91,28% úspěšnost