lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Desáté a poslední stanoviště Tour de Prostějov: Zámek Prostějov

Desáté a poslední stanoviště Tour de Prostějov: Zámek Prostějov

První a zároveň poslední stanoviště naší soutěže Tour de Prostějov je renesanční zámek, který je součástí historického jádra Prostějova. Ve východním křídle zámku je umístěno Regionální informační centrum, kde odevzdáte své vyplněné pasy do připravené krabice, ze které po ukončení akce vylosujeme naše výherce.

Dnes zakončíme představování jednotlivých stanovišť naší letní akce Tour de Prostějov. Tam, kde to všechno začalo, to i skončí. Jestřábí pasy si můžete vyzvedávat v regionálním informačním centru v areálu zámku a zde je také vhodíte do připravené krabice. Mějte na paměti, že podmínkou pro účast v soutěži je vyplněný jestřábí pas. To znamená, že na něm musíte mít všech 10 razítek ze všech stanovišť. Připomínáme, že budeme vyhlašovat kategorii mužskou, ženskou a dětskou. Ceny do soutěže dodal náš výhradní dodavatel sportovní výživy firma Nutrend a hokejový klub LHK Jestřábi Prostějov.

Seznam stanovišť:

1. Regionální informační centrum Prostějov: Perštýnské nám. 8

2. Restaurace U Hudečků Prostějov: U Stadionu 1

3. Aquapark Koupelky Prostějov: Anenská 17

4. Minigolf Mostkovice: Plumlovská přehrada

5. Zámek Plumlov: Zámecká 99

6. Penzion Sport Kostelec na Hané: Sportovní 870

7. Zámek Čechy pod Kosířem: Mánesova 1

8. Muzeum veteránů a cukrárna Slatinice

9. Restaurace U Hřiště Smržice: U Hriště 500

10. Regionální informační centrum Prostějov: Perštýnské nám. 8

Výherci budou vyhlášeni na prvních zápasech LHK Jestřábi Prostějov. Přejeme Vám hodně zdaru při objevování krásných míst v okolí města Prostějova během prázdnin a těšíme se na Vaše fotografie, které můžete zasílat do zprávy na facebooku.

Regionální informační centrum, Pernštýnské nám. 176/8, 796 01 Prostějov

Sdílej stránku!


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost