lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Definitivně potvrzeno, na zkoušce neuspěl Radek Procházka. Nebylo to kvůli výkonům, říká Vykoukal

Definitivně potvrzeno, na zkoušce neuspěl Radek Procházka. Nebylo to kvůli výkonům, říká Vykoukal

Dlouho diskutovaný odchod, respektive neúspěšná zkouška v podání zkušeného útočníka Radka Procházky, je potvrzena. Procházka neuspěl v testech a v kádru Jestřábů v 1. lize působit nebude. Managment LHK to oznámil během posledního prázdninového víkendu. Šestatřicetiletý útočník se s týmem začal připravovat na konci letní přípravy, následně se přesunul i na ledovou plochu, kde odehrál pět zápasů a stihl dvě asistence. Po Petru Haluzovi je tak Procházka dalším hráčem, jenž na zkoušce neuspěl. O angažmá však nebyla u tohoto hráče nouze a již v tomto týdnu nastoupil v dresu sousedního Přerova, kde mimo jiné působí například David Šebek či Jiří Polák, kteří z loňské sezóny taktéž u Hanáků nepokračují.

Vyjádření sportovního manažera Jiřího Vykoukala

„Ohledně angažmá Radka Procházky hrálo roli především to, že jsme museli vážit počet starších hráčů, které tady v týmu máme. Pokud by zde Radek zůstal, byl by již čtvrtým, respektive třetím hráčem za Prostějovskými Lukášem Dubou a Michalem Černým. Navíc neodtrénoval s týmem celou letní přípravu a zároveň je tu pravidlo o nasazení mladých hráčů. Takže říkám, u Radka nešlo o výkonnost, nicméně o všechny tyto atributy, které se sešly. Už jen proto si myslím, že by se Radek tady dostal do formy, ale bohužel musíme brát tyto okolnosti.„

Sdílej stránku!


Aktuality

3.12.2020

Nová posila do obrany!!!!

Jestřábi získali posilu do obrany. Z ostravské Poruby přichází na měsíční hostování Dominik Rudl. Dominiku vítej v Prostějově a ať se daří!!!

9.11.2020

František Wágner v týmu končí!

Z důvodu dlouhodobého zranění se po vzájemné dohodě ukončila spolupráce s útočníkem Františkem Wágnerem. Děkujeme Franto a přejeme ti brzké uzdravení a hodně štěstí v další kariéře.

16.9.2020

PŘEDEHRÁVKA 14.KOLA

Z důvodu karantény Frýdku-Místku si Jestřábi zahrají předehrávku 14. kola v sobotu 16.9.2020 na ledě Havířova od 17:00.

11.9.2020

Změny v A-týmu!

Tomáš Pšenička a prostějovský odchovanec Martin Pěnčík po vzájemné dohodě končí v Prostějově.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

No foto

David

Bartoš

10 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

14 bodů

Zápasy

No foto

Dominik

Hrníčko

12 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

88,4% úspěšnost