lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Definitivně potvrzeno, na zkoušce neuspěl Radek Procházka. Nebylo to kvůli výkonům, říká Vykoukal

Definitivně potvrzeno, na zkoušce neuspěl Radek Procházka. Nebylo to kvůli výkonům, říká Vykoukal

Dlouho diskutovaný odchod, respektive neúspěšná zkouška v podání zkušeného útočníka Radka Procházky, je potvrzena. Procházka neuspěl v testech a v kádru Jestřábů v 1. lize působit nebude. Managment LHK to oznámil během posledního prázdninového víkendu. Šestatřicetiletý útočník se s týmem začal připravovat na konci letní přípravy, následně se přesunul i na ledovou plochu, kde odehrál pět zápasů a stihl dvě asistence. Po Petru Haluzovi je tak Procházka dalším hráčem, jenž na zkoušce neuspěl. O angažmá však nebyla u tohoto hráče nouze a již v tomto týdnu nastoupil v dresu sousedního Přerova, kde mimo jiné působí například David Šebek či Jiří Polák, kteří z loňské sezóny taktéž u Hanáků nepokračují.

Vyjádření sportovního manažera Jiřího Vykoukala

„Ohledně angažmá Radka Procházky hrálo roli především to, že jsme museli vážit počet starších hráčů, které tady v týmu máme. Pokud by zde Radek zůstal, byl by již čtvrtým, respektive třetím hráčem za Prostějovskými Lukášem Dubou a Michalem Černým. Navíc neodtrénoval s týmem celou letní přípravu a zároveň je tu pravidlo o nasazení mladých hráčů. Takže říkám, u Radka nešlo o výkonnost, nicméně o všechny tyto atributy, které se sešly. Už jen proto si myslím, že by se Radek tady dostal do formy, ale bohužel musíme brát tyto okolnosti.„

Sdílej stránku!


Aktuality

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!

19.12.2020

Dohrávka 15.kola proti Porubě!

Utkání 15. kola proti Porubě, které bylo odloženo z důvodu nákazy ostravského týmu covidem se odehraje ve středu 30.12.2020 od 16:00 v Prostějově.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Mrázek

13 branek

Asistence

No foto

Petr

Mrázek

16 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

29 bodů

Zápasy

No foto

Dominik

Hrníčko

23 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,44% úspěšnost