lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Definitivně potvrzeno, na zkoušce neuspěl Radek Procházka. Nebylo to kvůli výkonům, říká Vykoukal

Definitivně potvrzeno, na zkoušce neuspěl Radek Procházka. Nebylo to kvůli výkonům, říká Vykoukal

Dlouho diskutovaný odchod, respektive neúspěšná zkouška v podání zkušeného útočníka Radka Procházky, je potvrzena. Procházka neuspěl v testech a v kádru Jestřábů v 1. lize působit nebude. Managment LHK to oznámil během posledního prázdninového víkendu. Šestatřicetiletý útočník se s týmem začal připravovat na konci letní přípravy, následně se přesunul i na ledovou plochu, kde odehrál pět zápasů a stihl dvě asistence. Po Petru Haluzovi je tak Procházka dalším hráčem, jenž na zkoušce neuspěl. O angažmá však nebyla u tohoto hráče nouze a již v tomto týdnu nastoupil v dresu sousedního Přerova, kde mimo jiné působí například David Šebek či Jiří Polák, kteří z loňské sezóny taktéž u Hanáků nepokračují.

Vyjádření sportovního manažera Jiřího Vykoukala

„Ohledně angažmá Radka Procházky hrálo roli především to, že jsme museli vážit počet starších hráčů, které tady v týmu máme. Pokud by zde Radek zůstal, byl by již čtvrtým, respektive třetím hráčem za Prostějovskými Lukášem Dubou a Michalem Černým. Navíc neodtrénoval s týmem celou letní přípravu a zároveň je tu pravidlo o nasazení mladých hráčů. Takže říkám, u Radka nešlo o výkonnost, nicméně o všechny tyto atributy, které se sešly. Už jen proto si myslím, že by se Radek tady dostal do formy, ale bohužel musíme brát tyto okolnosti.„

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost