lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Definitivně potvrzeno, na zkoušce neuspěl Radek Procházka. Nebylo to kvůli výkonům, říká Vykoukal

Definitivně potvrzeno, na zkoušce neuspěl Radek Procházka. Nebylo to kvůli výkonům, říká Vykoukal

Dlouho diskutovaný odchod, respektive neúspěšná zkouška v podání zkušeného útočníka Radka Procházky, je potvrzena. Procházka neuspěl v testech a v kádru Jestřábů v 1. lize působit nebude. Managment LHK to oznámil během posledního prázdninového víkendu. Šestatřicetiletý útočník se s týmem začal připravovat na konci letní přípravy, následně se přesunul i na ledovou plochu, kde odehrál pět zápasů a stihl dvě asistence. Po Petru Haluzovi je tak Procházka dalším hráčem, jenž na zkoušce neuspěl. O angažmá však nebyla u tohoto hráče nouze a již v tomto týdnu nastoupil v dresu sousedního Přerova, kde mimo jiné působí například David Šebek či Jiří Polák, kteří z loňské sezóny taktéž u Hanáků nepokračují.

Vyjádření sportovního manažera Jiřího Vykoukala

„Ohledně angažmá Radka Procházky hrálo roli především to, že jsme museli vážit počet starších hráčů, které tady v týmu máme. Pokud by zde Radek zůstal, byl by již čtvrtým, respektive třetím hráčem za Prostějovskými Lukášem Dubou a Michalem Černým. Navíc neodtrénoval s týmem celou letní přípravu a zároveň je tu pravidlo o nasazení mladých hráčů. Takže říkám, u Radka nešlo o výkonnost, nicméně o všechny tyto atributy, které se sešly. Už jen proto si myslím, že by se Radek tady dostal do formy, ale bohužel musíme brát tyto okolnosti.„

Sdílej stránku!


Aktuality

15.11.2019

Změny v A-teamu

Jestřábi se dohodli na ukončení spolupráce s Janem Bergerem a Martinem Novotným. Jan Berger odchází do Přerova a Martin Novotný do Zlína. Oběma hráčům děkujeme za odvedené výkony a přejeme, ať se jim daří.

Vedení se naopak domluvilo na střídavých startech Matyáše Hamrlíka ze Zlína. Perspektivní obránce je členem reprezentace do 19-ti let a v mateřském klubu odehrál 11 utkání v extralize.

13.11.2019

Ondřej Machala v PV

Po odchodu Petra Kafky se prostějovské vedení domluvilo na střídavých startech Ondřeje Machaly. Machala je kmenovým hráčem Pardubic a ve svém mateřském klubu odehrál 43 utkání v extralize. Podle slov Ladislava Lubiny byl minulou sezonu jedním z nejvýraznějších hráčů Pardubic v baráži.

Podrobné statistiky najdete na https://www.hokej.cz/hrac/29341/career?stats-section=all.

8.11.2019

Jestřábi mají nového kustoda

Michal Černý končí na pozici kustoda. Michalovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu, ať se mu v budoucím zaměstnání i životě daří.

Na jeho pozici nastupuje Michal Mareš.

6.11.2019

Kafka a Brančík končí

Petrovi Kafkovi skončila smlouva k 30.10 a u Jestřábů nebude pokračovat.

David Brančík se rozhodl pro studium v USA a u Jestřábů končí také.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

19 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

22 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,73% úspěšnost