lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Definitivně potvrzeno, na zkoušce neuspěl Radek Procházka. Nebylo to kvůli výkonům, říká Vykoukal

Definitivně potvrzeno, na zkoušce neuspěl Radek Procházka. Nebylo to kvůli výkonům, říká Vykoukal

Dlouho diskutovaný odchod, respektive neúspěšná zkouška v podání zkušeného útočníka Radka Procházky, je potvrzena. Procházka neuspěl v testech a v kádru Jestřábů v 1. lize působit nebude. Managment LHK to oznámil během posledního prázdninového víkendu. Šestatřicetiletý útočník se s týmem začal připravovat na konci letní přípravy, následně se přesunul i na ledovou plochu, kde odehrál pět zápasů a stihl dvě asistence. Po Petru Haluzovi je tak Procházka dalším hráčem, jenž na zkoušce neuspěl. O angažmá však nebyla u tohoto hráče nouze a již v tomto týdnu nastoupil v dresu sousedního Přerova, kde mimo jiné působí například David Šebek či Jiří Polák, kteří z loňské sezóny taktéž u Hanáků nepokračují.

Vyjádření sportovního manažera Jiřího Vykoukala

„Ohledně angažmá Radka Procházky hrálo roli především to, že jsme museli vážit počet starších hráčů, které tady v týmu máme. Pokud by zde Radek zůstal, byl by již čtvrtým, respektive třetím hráčem za Prostějovskými Lukášem Dubou a Michalem Černým. Navíc neodtrénoval s týmem celou letní přípravu a zároveň je tu pravidlo o nasazení mladých hráčů. Takže říkám, u Radka nešlo o výkonnost, nicméně o všechny tyto atributy, které se sešly. Už jen proto si myslím, že by se Radek tady dostal do formy, ale bohužel musíme brát tyto okolnosti.„

Sdílej stránku!


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost