lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Daniel Kolář opouští jestřábí letku

Daniel Kolář opouští jestřábí letku

Na urostlého obránce klub neuplatnil opci a po čtyřech sezónách strávených v prostějovském dresu se vydává za novou výzvou. Jeho novým působištěm bude podle našich informací zřejmě prvoligová Dukla Jihlava.

Danil Kolář

LHK Jestřábi Prostějov -> Dukla Jihlava?

"Kolda" patřil ke služebně nejstarším hráčům, kteří za náš tým v minulé sezoně nastupovali. Do Prostějova přišel v rozehrané sezoně 2015/2016 z druholigového Hodonína a postupně se vypracoval mezi defenzivní stálice prostějovské letky. Jeho maximem bylo 11 kanadských bodů z letošní sezony (1+11). Jeho přínos tkvěl hlavně v poctivé defenzivní práci. V posledních dvou sezonách se pro trenéry stal nepostradatelným mužem v oslabení a trenéři ho pravidelně vysílali proti nejlepším hráčům soupeře. Jeho spolehlivost se projevila hlavně ve statistice +-, kde mezi obránci společně s Ladislavem Havlíkem dominovali s 16-ti respektive 18-ti kladnými body.

„Chtěl bych Danovi a všem dalším odcházejícím hráčům poděkovat za jejich působení v Prostějově a popřát jim hodně úspěchů v nových působištích a mimo hokejovém životě", říká k odchodům sportovní manažer LHK Jestřábi Prostějov Jiří Vykoukal.

Klub se prozatím rozloučil s Davidem Dvořáčkem (extraliga), Radkem Prokešem (Chance liga) a zmiňovaným Danielem Kolářem (Chance liga). Ostatním členům našeho týmu končí smlouvy 30.4. Přestupové okno pro sezonu 2019/2020 se otevírá již za dva dny 1.5 a o novinkách Vás budeme v nejbližších dnech a týdnech pravidelně informovat na našich webových stránkách a sociálních médiích.

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost