lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Daniel Kolář opouští jestřábí letku

Daniel Kolář opouští jestřábí letku

Na urostlého obránce klub neuplatnil opci a po čtyřech sezónách strávených v prostějovském dresu se vydává za novou výzvou. Jeho novým působištěm bude podle našich informací zřejmě prvoligová Dukla Jihlava.

Danil Kolář

LHK Jestřábi Prostějov -> Dukla Jihlava?

"Kolda" patřil ke služebně nejstarším hráčům, kteří za náš tým v minulé sezoně nastupovali. Do Prostějova přišel v rozehrané sezoně 2015/2016 z druholigového Hodonína a postupně se vypracoval mezi defenzivní stálice prostějovské letky. Jeho maximem bylo 11 kanadských bodů z letošní sezony (1+11). Jeho přínos tkvěl hlavně v poctivé defenzivní práci. V posledních dvou sezonách se pro trenéry stal nepostradatelným mužem v oslabení a trenéři ho pravidelně vysílali proti nejlepším hráčům soupeře. Jeho spolehlivost se projevila hlavně ve statistice +-, kde mezi obránci společně s Ladislavem Havlíkem dominovali s 16-ti respektive 18-ti kladnými body.

„Chtěl bych Danovi a všem dalším odcházejícím hráčům poděkovat za jejich působení v Prostějově a popřát jim hodně úspěchů v nových působištích a mimo hokejovém životě", říká k odchodům sportovní manažer LHK Jestřábi Prostějov Jiří Vykoukal.

Klub se prozatím rozloučil s Davidem Dvořáčkem (extraliga), Radkem Prokešem (Chance liga) a zmiňovaným Danielem Kolářem (Chance liga). Ostatním členům našeho týmu končí smlouvy 30.4. Přestupové okno pro sezonu 2019/2020 se otevírá již za dva dny 1.5 a o novinkách Vás budeme v nejbližších dnech a týdnech pravidelně informovat na našich webových stránkách a sociálních médiích.

Sdílej stránku!


Aktuality

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.

27.2.2019

Informace o prodeji vstupenek

Před úterním utkáním play-off se Vsetínem budou pokladny zimního stadionu otevřeny od 15:00. Začátek utkání je v 18:00.

Cena vstupenky - 150,- Kč

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání play-off a zrušení online prodeje vstupenek, žádáme diváky, aby využili brzkého otevření pokladen a předešli dlouhým frontám na v den utkání. Děkujeme.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost