lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Daniel Kolář opouští jestřábí letku

Daniel Kolář opouští jestřábí letku

Na urostlého obránce klub neuplatnil opci a po čtyřech sezónách strávených v prostějovském dresu se vydává za novou výzvou. Jeho novým působištěm bude podle našich informací zřejmě prvoligová Dukla Jihlava.

Danil Kolář

LHK Jestřábi Prostějov -> Dukla Jihlava?

"Kolda" patřil ke služebně nejstarším hráčům, kteří za náš tým v minulé sezoně nastupovali. Do Prostějova přišel v rozehrané sezoně 2015/2016 z druholigového Hodonína a postupně se vypracoval mezi defenzivní stálice prostějovské letky. Jeho maximem bylo 11 kanadských bodů z letošní sezony (1+11). Jeho přínos tkvěl hlavně v poctivé defenzivní práci. V posledních dvou sezonách se pro trenéry stal nepostradatelným mužem v oslabení a trenéři ho pravidelně vysílali proti nejlepším hráčům soupeře. Jeho spolehlivost se projevila hlavně ve statistice +-, kde mezi obránci společně s Ladislavem Havlíkem dominovali s 16-ti respektive 18-ti kladnými body.

„Chtěl bych Danovi a všem dalším odcházejícím hráčům poděkovat za jejich působení v Prostějově a popřát jim hodně úspěchů v nových působištích a mimo hokejovém životě", říká k odchodům sportovní manažer LHK Jestřábi Prostějov Jiří Vykoukal.

Klub se prozatím rozloučil s Davidem Dvořáčkem (extraliga), Radkem Prokešem (Chance liga) a zmiňovaným Danielem Kolářem (Chance liga). Ostatním členům našeho týmu končí smlouvy 30.4. Přestupové okno pro sezonu 2019/2020 se otevírá již za dva dny 1.5 a o novinkách Vás budeme v nejbližších dnech a týdnech pravidelně informovat na našich webových stránkách a sociálních médiích.

Sdílej stránku!


Aktuality

19.7.2019

Tomáš Divíšek dnes slaví 40!!!

"Divochu", za celý klub, realizační tým, tvé spoluhráče a naše fanoušky ti přejeme k tvému jubileu všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří tobě i celé tvé rodině! Je pro nás čest, být s tebou v týmu! #dichoch40 #cojestaryjedobry #jsmeprostejov

18.7.2019

Havlík opouští Prostějov

Už jste si mohli všimnout, že Ladislav Havlík nefiguruje na naší soupisce pro novou sezonu a dnes se potvrdily spekulace o jeho odchodu do ciziny. 27-letý obránce podepsal novou smlouvu s polským PKH Gdansk. Za celý tým Jestřábů děkujeme za roky strávené v Prostějově a přejeme, ať se mu i jeho rodině v novém působišti daří!

https://pkh2014.pl/havlik-i-bilcik-wzmocnia-defensywe/

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost