lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Dalším Jestřábem, který nebude v týmu pokračovat, je zkušený Jiří Polák

Dalším Jestřábem, který nebude v týmu pokračovat, je zkušený Jiří Polák

Kabina Jestřábů zaznamenala v přípravě na prvoligovou sezónu 2014/2015 další menší úpravu. V příštím ročníku již nebude v klubu pokračovat zkušený obránce Jiří Polák. Bývalý obránce slovenského Martina, Vsetína, Liberce či Nitry se s Jestřáby loučí po necelém půl roce. Polák je hráčem karlovarské Energie, do Prostějova však přišel z Moravské Třebové v listopadu loňského roku, v dresu Hanáků stihl solidních 42 utkání v nich nasbíral 20 kanadských bodů. Polák je v po Antončíkovi, Šebkovi, Juríkovi, Veselém, Nedbálkovi, Kořínkovi, zatím sedmým známým jménem, které v další sezóně již na ledové ploše v dresu Jestřábů neuvidíme.

Vyjádření sportovního manažera Jiřího Vykoukala

Jiří Vykoukal.
„Můžu potvrdit, že spolupráci s Jirkou Polákem jsme ukončili. Jirka byl vázaný v Karlových Varech, ovšem byly tam problémy s odstupným. Koncepce, s kterou tým skládáme, speciálně pak obránce, by pro Jirku již nezbylo místo. Ze zkušenějších obránců tady máme Lubomíra Vosátka, s jedním starším bekem jednáme a poté už se budeme soustředit plně na ty hráče, kteří tady hráli loni. Začíná se nám to zaplňovat a jak říkám, do obrany chceme ještě navíc přivést jednoho hráče ročníku 1993 a mladší."

Sdílej stránku!


Aktuality

15.11.2019

Změny v A-teamu

Jestřábi se dohodli na ukončení spolupráce s Janem Bergerem a Martinem Novotným. Jan Berger odchází do Přerova a Martin Novotný do Zlína. Oběma hráčům děkujeme za odvedené výkony a přejeme, ať se jim daří.

Vedení se naopak domluvilo na střídavých startech Matyáše Hamrlíka ze Zlína. Perspektivní obránce je členem reprezentace do 19-ti let a v mateřském klubu odehrál 11 utkání v extralize.

13.11.2019

Ondřej Machala v PV

Po odchodu Petra Kafky se prostějovské vedení domluvilo na střídavých startech Ondřeje Machaly. Machala je kmenovým hráčem Pardubic a ve svém mateřském klubu odehrál 43 utkání v extralize. Podle slov Ladislava Lubiny byl minulou sezonu jedním z nejvýraznějších hráčů Pardubic v baráži.

Podrobné statistiky najdete na https://www.hokej.cz/hrac/29341/career?stats-section=all.

8.11.2019

Jestřábi mají nového kustoda

Michal Černý končí na pozici kustoda. Michalovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu, ať se mu v budoucím zaměstnání i životě daří.

Na jeho pozici nastupuje Michal Mareš.

6.11.2019

Kafka a Brančík končí

Petrovi Kafkovi skončila smlouva k 30.10 a u Jestřábů nebude pokračovat.

David Brančík se rozhodl pro studium v USA a u Jestřábů končí také.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

19 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

22 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,73% úspěšnost