lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Dalším Jestřábem, který nebude v týmu pokračovat, je zkušený Jiří Polák

Dalším Jestřábem, který nebude v týmu pokračovat, je zkušený Jiří Polák

Kabina Jestřábů zaznamenala v přípravě na prvoligovou sezónu 2014/2015 další menší úpravu. V příštím ročníku již nebude v klubu pokračovat zkušený obránce Jiří Polák. Bývalý obránce slovenského Martina, Vsetína, Liberce či Nitry se s Jestřáby loučí po necelém půl roce. Polák je hráčem karlovarské Energie, do Prostějova však přišel z Moravské Třebové v listopadu loňského roku, v dresu Hanáků stihl solidních 42 utkání v nich nasbíral 20 kanadských bodů. Polák je v po Antončíkovi, Šebkovi, Juríkovi, Veselém, Nedbálkovi, Kořínkovi, zatím sedmým známým jménem, které v další sezóně již na ledové ploše v dresu Jestřábů neuvidíme.

Vyjádření sportovního manažera Jiřího Vykoukala

Jiří Vykoukal.
„Můžu potvrdit, že spolupráci s Jirkou Polákem jsme ukončili. Jirka byl vázaný v Karlových Varech, ovšem byly tam problémy s odstupným. Koncepce, s kterou tým skládáme, speciálně pak obránce, by pro Jirku již nezbylo místo. Ze zkušenějších obránců tady máme Lubomíra Vosátka, s jedním starším bekem jednáme a poté už se budeme soustředit plně na ty hráče, kteří tady hráli loni. Začíná se nám to zaplňovat a jak říkám, do obrany chceme ještě navíc přivést jednoho hráče ročníku 1993 a mladší."

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost