lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Další tři posily.Tentokrát do obrany!

Další tři posily.Tentokrát do obrany!

Jestřábi minulý týden přivedli tři útočníky a teď přišla řada na obránce.Z Dukly přichází René Piegl a zkušený Robin Staněk. Z hradeckého Mountfieldu se vrací domů prostějovský odchovanec Martin Pěnčík, který se porve o šanci u A-týmu LHK.

Robin Staněk

Dukla Jihlava -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 31 let

Výška: 178 cm

Váha: 85 kg

Držení hole: levá

" Robin má za sebou několik let v extralize. Je to poctivý hráč a silný v soubojích jeden na jednoho. Doufám, že jeho zkušenosti nám pomůžou směrem dozadu. ," říká k nové posile sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

René Piegl

Dukla Jihlava -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 25 let

Výška: 192 cm

Váha: 95 kg

Držení hole: levá

" René se mi moc líbil v době, kdy hrál za Frrýdek-Místek. Má výborné parametry. Je to velice slušný bruslař, který dokáže podpořit i útok. Myslím si, že má slušnou střelu i rozehrávku. Za mě patří do kategorie hráčů, kteří mají na víc.," říká k nové posile sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

Martin Pěnčík

Mountfield HK -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 20 let

Výška: 170 cm

Váha: 73 kg

Držení hole: levá

Foto zdroj: Martin Voltr

"Martin je prostějovský odchovanec a ohromně pracovitý kluk. Bude nabírat zkušenosti a věřím, že svojí pílí si řekne o šanci v sestavě. ," říká k nové posile sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

Sdílej stránku!


Aktuality

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!

19.12.2020

Dohrávka 15.kola proti Porubě!

Utkání 15. kola proti Porubě, které bylo odloženo z důvodu nákazy ostravského týmu covidem se odehraje ve středu 30.12.2020 od 16:00 v Prostějově.

10.12.2020

Sobotní duel s Porubou odložen

Sobotní domácí utkání 15.kola Chance ligy mezi Prostějovem a Porubou je z důvodu karantény Poruby odloženo. Hledáme společně s Porubou náhradní termín. Kdy se utkání dohraje Vás budeme informovat na našem webu.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Chlán

10 branek

Asistence

No foto

Petr

Mrázek

15 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

25 bodů

Zápasy

No foto

Dominik

Hrníčko

20 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,38% úspěšnost