lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Další tři posily.Tentokrát do obrany!

Další tři posily.Tentokrát do obrany!

Jestřábi minulý týden přivedli tři útočníky a teď přišla řada na obránce.Z Dukly přichází René Piegl a zkušený Robin Staněk. Z hradeckého Mountfieldu se vrací domů prostějovský odchovanec Martin Pěnčík, který se porve o šanci u A-týmu LHK.

Robin Staněk

Dukla Jihlava -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 31 let

Výška: 178 cm

Váha: 85 kg

Držení hole: levá

" Robin má za sebou několik let v extralize. Je to poctivý hráč a silný v soubojích jeden na jednoho. Doufám, že jeho zkušenosti nám pomůžou směrem dozadu. ," říká k nové posile sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

René Piegl

Dukla Jihlava -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 25 let

Výška: 192 cm

Váha: 95 kg

Držení hole: levá

" René se mi moc líbil v době, kdy hrál za Frrýdek-Místek. Má výborné parametry. Je to velice slušný bruslař, který dokáže podpořit i útok. Myslím si, že má slušnou střelu i rozehrávku. Za mě patří do kategorie hráčů, kteří mají na víc.," říká k nové posile sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

Martin Pěnčík

Mountfield HK -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 20 let

Výška: 170 cm

Váha: 73 kg

Držení hole: levá

Foto zdroj: Martin Voltr

"Martin je prostějovský odchovanec a ohromně pracovitý kluk. Bude nabírat zkušenosti a věřím, že svojí pílí si řekne o šanci v sestavě. ," říká k nové posile sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

Sdílej stránku!


Aktuality

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost