lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Co je nového? Aneb Jestřábi jdou mezi lidi.

Co je nového? Aneb Jestřábi jdou mezi lidi.

Jestřábí letka si po výhře nad Motorem užila volný zbytek víkendu a dnes odpoledne se opět sejde na zimním stadionu. Hráči mají před sebou v reprezentační přestávce náročné čtyři dny, které stráví od rána do večera pod vedením trenérů. Trenérské trio bude oslabeno o Jiřího Vykoukala, který dnes absolvoval laparoskopickou operaci zraněného ramene. Do parády si ho vzal Radomír Holibka a Bačovi za celý tým přejeme brzké uzdravení a návrat na střídačku.

Kvíz 100 let ČSR

Na ledě se neobjeví dvojice Račuk, Nouza, která stále laboruje se svými zraněními. Místo nich klub sehnal narychlo náhradu. Jedná se o dvě posili z řad našich fanoušků, kteří budou mít možnost absolvovat s naší letkou kompletní úterní trénink. Pánové Martin Glouzar a Mates Svoboda správně vyplnili náš kvíz ke 100. výročí založení ČSR a na vlastní kůži zažijí jaké to je být profesionálním hokejistou. Čeká na ně týmová rozcvička s Davidem Skřivánkem, trénink na ledě a regenerace po tréninkové jednotce. Pan Glouzar doplní trio brankářů Neužil, Huf, Rochla a pan Svoboda se zapojí na pravé křídlo první formace, místo Tomáše Nouzy.

Je čas na změnu

Naše hráče čeká reprezentační pauza, ale aby nevyšli ze cviku, tak jsme si pro ně připravili zajímavou novinku. Chceme, aby se náš neprezentoval pouze na zimních stadionech, ale aby byl vidět i v Prostějově. Po tréninku se Tomáš Divíšek, Matouš Venkrbec, Lukáš Luňák, Tomáš Karpov a Jan Starý zúčastní hospodského kvízu v restauraci Prostějovský Šnyt, který každé úterý pořádá souboj 8 až 10 týmů ve vědomostním kvízu. Naše redakce bude u toho a vy tak nepřijdete o zajímavé odpovědi našich hráčů na záludné otázky.

Nový design webových stránek

Poslední novinkou a né malou jsou naše nové internetové stránky. Mnoho z vás již mělo možnost využít některých inovací, které náš web naskýtá.

Domovská stránka

1) Na naší domovské stránce budete mít možnost sledovat sestřihy dvou odehraných utkání, které pro nás připravuje David Konečný

2) Namísto ankety jsme na stránky zařadili nabídku HVĚZDA KOLA, kde můžete po každém domácím utkání volit nejlepšího hráče utkání. Hráče, který získá nejvícekrát toto ocenění v daném měsíci, budete mít možnost vyzpovídat v sekci PTEJTE SE.

Podstránky

1) Pod každým článkem máte možnost sdílet tento článek na sociálních médiích.

2) V kategorii A-TÝM jsme si pro vás připravili zbrusu nové grafiky našich hráčů s odkazem na 105 výročí prostějovského klubu a pod většinou hokejistů jsou jejich sestřihy nejlepších akcí v našich barvách.

Doufáme, že se vám nový design stránek bude líbit!

Sdílej stránku!


Aktuality

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!

29.10.2018

Informace o zraněných hráčích

Tomáš Nouza - zlomená čelist, již po operaci a čeká ho pauza nejméně tři týdny.

Marek Račuk - problémy s ramenem, návrat po reprezentační pauze.

Václav Meidl - vážné zdravotní problémy, návrat nejde určit.

Alex Rašner - návrat zřejmě až po reprezentační pauze.

22.10.2018

Nová posila pro Jestřáby

Vedení Prostějova reaguje na rozsáhlou marodku a z Karlových Varů vyřídilo střídavé starty Jaromíru Kverkovi mladšímu. Ten v letošní sezoně Tipsport extraligy odehrál 10 zápasů, ve kterých si připsal 2 asistence. V první nejvyšší soutěži nastřádal 122 startů a posbíral 71 kanadských bodů (30+41).

9.10.2018

Jestřábi posilují obranu!

Na měsíční hostování přichází z extraligových Karlových Varů obránce Daniel Krejčí. Obránce s výbornými fyzickými parametry (190 cm, 95 kg) nasbíral v extralize 109 startů, ve kterých získal 20 kanadských bodů (5+15). Dane vítej v Prostějově!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

18 asistencí

Body

Zápasy

Jan

Zdráhal

22 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,28% úspěšnost
×
Dnes v 18:00 | Muži
AZ Havířov
LHK Jestřábi Prostějov