lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Co je nového? Aneb Jestřábi jdou mezi lidi.

Co je nového? Aneb Jestřábi jdou mezi lidi.

Jestřábí letka si po výhře nad Motorem užila volný zbytek víkendu a dnes odpoledne se opět sejde na zimním stadionu. Hráči mají před sebou v reprezentační přestávce náročné čtyři dny, které stráví od rána do večera pod vedením trenérů. Trenérské trio bude oslabeno o Jiřího Vykoukala, který dnes absolvoval laparoskopickou operaci zraněného ramene. Do parády si ho vzal Radomír Holibka a Bačovi za celý tým přejeme brzké uzdravení a návrat na střídačku.

Kvíz 100 let ČSR

Na ledě se neobjeví dvojice Račuk, Nouza, která stále laboruje se svými zraněními. Místo nich klub sehnal narychlo náhradu. Jedná se o dvě posili z řad našich fanoušků, kteří budou mít možnost absolvovat s naší letkou kompletní úterní trénink. Pánové Martin Glouzar a Mates Svoboda správně vyplnili náš kvíz ke 100. výročí založení ČSR a na vlastní kůži zažijí jaké to je být profesionálním hokejistou. Čeká na ně týmová rozcvička s Davidem Skřivánkem, trénink na ledě a regenerace po tréninkové jednotce. Pan Glouzar doplní trio brankářů Neužil, Huf, Rochla a pan Svoboda se zapojí na pravé křídlo první formace, místo Tomáše Nouzy.

Je čas na změnu

Naše hráče čeká reprezentační pauza, ale aby nevyšli ze cviku, tak jsme si pro ně připravili zajímavou novinku. Chceme, aby se náš neprezentoval pouze na zimních stadionech, ale aby byl vidět i v Prostějově. Po tréninku se Tomáš Divíšek, Matouš Venkrbec, Lukáš Luňák, Tomáš Karpov a Jan Starý zúčastní hospodského kvízu v restauraci Prostějovský Šnyt, který každé úterý pořádá souboj 8 až 10 týmů ve vědomostním kvízu. Naše redakce bude u toho a vy tak nepřijdete o zajímavé odpovědi našich hráčů na záludné otázky.

Nový design webových stránek

Poslední novinkou a né malou jsou naše nové internetové stránky. Mnoho z vás již mělo možnost využít některých inovací, které náš web naskýtá.

Domovská stránka

1) Na naší domovské stránce budete mít možnost sledovat sestřihy dvou odehraných utkání, které pro nás připravuje David Konečný

2) Namísto ankety jsme na stránky zařadili nabídku HVĚZDA KOLA, kde můžete po každém domácím utkání volit nejlepšího hráče utkání. Hráče, který získá nejvícekrát toto ocenění v daném měsíci, budete mít možnost vyzpovídat v sekci PTEJTE SE.

Podstránky

1) Pod každým článkem máte možnost sdílet tento článek na sociálních médiích.

2) V kategorii A-TÝM jsme si pro vás připravili zbrusu nové grafiky našich hráčů s odkazem na 105 výročí prostějovského klubu a pod většinou hokejistů jsou jejich sestřihy nejlepších akcí v našich barvách.

Doufáme, že se vám nový design stránek bude líbit!

Sdílej stránku!


Aktuality

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.

4.1.2019

Změna termínu utkání s Porubou

Venkovní utkání na ledě Poruby, které se mělo odehrát v sobotu 12.1 je přeloženo na středu 6.2.2019.

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

32 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

44 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,76% úspěšnost
×
Dnes v 18:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
HC Slavia Praha