lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Co je nového? Aneb Jestřábi jdou mezi lidi.

Co je nového? Aneb Jestřábi jdou mezi lidi.

Jestřábí letka si po výhře nad Motorem užila volný zbytek víkendu a dnes odpoledne se opět sejde na zimním stadionu. Hráči mají před sebou v reprezentační přestávce náročné čtyři dny, které stráví od rána do večera pod vedením trenérů. Trenérské trio bude oslabeno o Jiřího Vykoukala, který dnes absolvoval laparoskopickou operaci zraněného ramene. Do parády si ho vzal Radomír Holibka a Bačovi za celý tým přejeme brzké uzdravení a návrat na střídačku.

Kvíz 100 let ČSR

Na ledě se neobjeví dvojice Račuk, Nouza, která stále laboruje se svými zraněními. Místo nich klub sehnal narychlo náhradu. Jedná se o dvě posili z řad našich fanoušků, kteří budou mít možnost absolvovat s naší letkou kompletní úterní trénink. Pánové Martin Glouzar a Mates Svoboda správně vyplnili náš kvíz ke 100. výročí založení ČSR a na vlastní kůži zažijí jaké to je být profesionálním hokejistou. Čeká na ně týmová rozcvička s Davidem Skřivánkem, trénink na ledě a regenerace po tréninkové jednotce. Pan Glouzar doplní trio brankářů Neužil, Huf, Rochla a pan Svoboda se zapojí na pravé křídlo první formace, místo Tomáše Nouzy.

Je čas na změnu

Naše hráče čeká reprezentační pauza, ale aby nevyšli ze cviku, tak jsme si pro ně připravili zajímavou novinku. Chceme, aby se náš neprezentoval pouze na zimních stadionech, ale aby byl vidět i v Prostějově. Po tréninku se Tomáš Divíšek, Matouš Venkrbec, Lukáš Luňák, Tomáš Karpov a Jan Starý zúčastní hospodského kvízu v restauraci Prostějovský Šnyt, který každé úterý pořádá souboj 8 až 10 týmů ve vědomostním kvízu. Naše redakce bude u toho a vy tak nepřijdete o zajímavé odpovědi našich hráčů na záludné otázky.

Nový design webových stránek

Poslední novinkou a né malou jsou naše nové internetové stránky. Mnoho z vás již mělo možnost využít některých inovací, které náš web naskýtá.

Domovská stránka

1) Na naší domovské stránce budete mít možnost sledovat sestřihy dvou odehraných utkání, které pro nás připravuje David Konečný

2) Namísto ankety jsme na stránky zařadili nabídku HVĚZDA KOLA, kde můžete po každém domácím utkání volit nejlepšího hráče utkání. Hráče, který získá nejvícekrát toto ocenění v daném měsíci, budete mít možnost vyzpovídat v sekci PTEJTE SE.

Podstránky

1) Pod každým článkem máte možnost sdílet tento článek na sociálních médiích.

2) V kategorii A-TÝM jsme si pro vás připravili zbrusu nové grafiky našich hráčů s odkazem na 105 výročí prostějovského klubu a pod většinou hokejistů jsou jejich sestřihy nejlepších akcí v našich barvách.

Doufáme, že se vám nový design stránek bude líbit!

Sdílej stránku!


Aktuality

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.

27.2.2019

Informace o prodeji vstupenek

Před úterním utkáním play-off se Vsetínem budou pokladny zimního stadionu otevřeny od 15:00. Začátek utkání je v 18:00.

Cena vstupenky - 150,- Kč

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání play-off a zrušení online prodeje vstupenek, žádáme diváky, aby využili brzkého otevření pokladen a předešli dlouhým frontám na v den utkání. Děkujeme.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost