lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Charitativní týden Chance ligy!

Charitativní týden Chance ligy!

Marketing

Jestřábi se opět zapojují do Charitativního týdne Chance ligy. Unikátní akce se zúčastní všechny týmy Chance ligy, jež tak společně pomohou dobré věci. Výtěžek z pátého ročníku akce poputuje na konto projektu Klokánek organizace Fond ohrožených dětí.

Sbírka na stadionu

Sbírka proběhne během středečního zápasu 24.11.2021, kdy se utkáme od 18.00 s Benátkami. Pokud doma máte starší hračky, knížky nebo pastelky, které by ještě někomu mohly udělat radost, tak je rozhodně přineste! Pokud nenajdete nic, a přesto chcete pomoct, můžete přinést vlhčené ubrousky, hygienické potřeby, papírové kapesníky v krabičkách či sprchové gely nebo pastelky, tužky, fixy, omalovánky a jakékoliv školní potřeby. Na vaše dárky budou připraveny speciální označené boxy naproti vstupům na stadion. Věci, které se vyberou, budou putovat do prostějovské nemocnice na dětské oddělení!

CO PŘINÉST: hračky, stavebnice, puzzle, knížky, omalovánky, psací potřeby, výtvarné potřeby, plyšáky, hygienu (vlhčené ubrousky, sprchové gely, papírové kapesníky, šampony...).

Charitativní aukce

V rámci Charitativního týdne byla spuštěna také tradiční internetová aukce hokejových relikvií a zážitků, která poběží do 30.11. Výtěžek bude věnován organizaci Klokánek, která jej rozdělí do všech svých zařízení po celé republice.

Náš tým letos daruje hraný dres z loňské sezóny s podpisy všech hráčů A-teamu, který také bude putovat do akce!

Tak neváhejte a určitě se opět zapojte!

Sdílej stránku!


Aktuality

4.12.2021

Zápasy s Kadaní zkontumovány!

SK Trhači Kadaň se s rozběhlou sezónou již rozloučili a ze soutěže odstoupili. Zbylé 2 zápasy, které jsme měli s Kadaní odehrát jsou kontumovány v náš prospěch poměrem 5:0.

19.11.2021

Ondřej Bláha je v pořádku!

Náš gólman utrpěl zranění v pondělním zápase, kdy jej nešťastně srazil útočník Honza Štefka. Naštěstí se nestalo nic vážného a zanedlouho bude připraven naskočit zpátky do zápasu.

16.8.2021

Liptovský Mikuláš zrušen!

Příští týden měli Jestřábi doma odehrát tři po sobě jdoucí přípravná utkání. Ovšem první dva se slovenským soupeřem se bohužel ruší.

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Benátky porážíme 3:1!

24.11.2021 | Eva Reiterová

Benátky porážíme 3:1!

AMICI - náš nový partner!

23.11.2021 | Marketing

AMICI - náš nový partner!

Charitativní týden Chance ligy!

21.11.2021 | Marketing

Charitativní týden Chance ligy!

Góly

No foto

Petr

Mrázek

12 branek

Asistence

No foto

Tomáš

Jáchym

17 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

26 bodů

Zápasy

No foto

Tomáš

Jáchym

23 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,99% úspěšnost