lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Čerstvě utrženo - náš nový partner!

Čerstvě utrženo - náš nový partner!

Marketing

Těsně před startem nové a velice důležité sezóny Vám představujeme dalšího nového sponzora, kterým se stává firma Čerstvě utrženo. Ta pěstuje výborná rajčata a další skvělou zeleninu a ovoce, které nelze odolat!

Tato firma má po celé Moravě celkem 6 skleníků. Zde na Hané má dva velké skleníky, a to v Kostelci - Farma Kopeček a ve Smržicích - Farma Smržice. Další čtyři skleníky se nacházejí na Jižní Moravě.

„Jsme nesmírně rádi, že jsme se domluvili na spolupráci s takto perspektivní firmou. Je to firma, která jde moderní, ekologickou cestou a má skvělé produkty” prozradil marketingový manažer Michal Mareš.

„Jsme farmáři, kteří na vaše stoly přinášejí poctivé ovoce a zeleninu plné chuti a vůně. Plody naší práce sbíráme až plně zralé a nabízíme vám je vždy čerstvé, jelikož za vámi necestují přes půl Evropy nebo z jiných kontinentů. Díky moderním technologiím a biologické ochraně navíc není potřeba používat pesticidy,” takto se prezentuje firma na svém webu.

Hlavním a základním produktem těchto skleníků jsou především různé odrůdy rajčat. Mezi zákazníky jsou nejoblíbenější odrůdy Hranáček a Nelinka. Jde o malé, velmi chutné a sladké cherry rajčátka. Dále se tu pěstují skvělé borůvky, meruňky, maliny nebo nově také jahody. Ze zeleniny pak ještě okurky, které se rostou na Jižní Moravě.

Skleníky jsou také velmi ekologické a šetrné k životnímu prostředí, protože např. k zavlažování používají filtrovanou dešťovou vodu a jako opylovači tu slouží čmeláci.

Více informací zde: Čerstvě utrženo

Sdílej stránku!


Aktuality

16.8.2021

Liptovský Mikuláš zrušen!

Příští týden měli Jestřábi doma odehrát tři po sobě jdoucí přípravná utkání. Ovšem první dva se slovenským soupeřem se bohužel ruší.

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Tisková konference před novou sezónou.

10.09.2021 | Eva Reiterová

Tisková konference před novou sezónou.

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost

×
Dnes v 17:30 | Muži
AZ Havířov
LHK Jestřábi Prostějov