lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
CHANCE LIGA DOSTALA POVOLENÍ ZNOVU HRÁT. PROSTĚJOV VYZVE JÁGROVO KLADNO 1.PROSINCE V 17:00

CHANCE LIGA DOSTALA POVOLENÍ ZNOVU HRÁT. PROSTĚJOV VYZVE JÁGROVO KLADNO 1.PROSINCE V 17:00

Druhá nejvyšší hokejová soutěž v České republice získala v uplynulých dnech nový dvoukolový formát, nyní už zná i jízdní řád pro svůj restart. Chance liga se po koronavirové pauze znovu rozjede v sobotu 21. listopadu, ale hokejisté LHK Jestřábi Prostějov odehrají své první utkání až v úterý 1. prosince, kdy do Prostějova přijede Jágrovo Kladno. Utkání začne v 17:00. Zápasy budou až do odvolání bez diváků, dosavadní výsledky zůstávají v platnosti.

Povinností klubů je zajistit k 21. listopadu testování hráčů a členů realizačního týmu metodou RT-PCR tak, aby test nebyl proveden dříve než 48 hodin před začátkem utkání a současně tak, aby byly známy jeho výsledky před konáním utkání. V jednání je využití tzv. antigenních testů pro příští kola. Kluby v současné chvíli ještě čekají na oficiální souhlas ministerstva zdravotnictví.

Sdílej stránku!


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost