lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Bulletin č.12: Rozhovor Jiří Polák - pohled za kariérou a prostějovské vyhlídky! Tentokrát hrajeme o MP3 přehrávač

Bulletin č.12: Rozhovor Jiří Polák - pohled za kariérou a prostějovské vyhlídky! Tentokrát hrajeme o MP3 přehrávač

I pro středeční utkání s Hodonínem je pro fanoušky připraveno nové číslo bulletinu. Díky tomu, že se hraje po dvoukolové pauze doma, je bulletin plný informací. Přinášíme obsáhlý rozhovor s obráncem Jiřím Polákem, který popisuje svoji bohatou kariéru, ekonomické problémy ve slovenských klubech, nebo také to, proč je v Prostějově a ne v Olomouci. Zároveň se dozvíte, jak se vyrovnává s věkovým rozdílem, který je místy s mladými spoluhráči velký. Frank Kučera popíše poslední zápasy a ukončení Movemberu v krátkém rozhovoru, informuje o trenérských rošádách v jiných klubech a prostor dostává i mládež Jestřábů. V utkání s Hodonínem by také mělo nastoupit pět nejproduktivnějších hráčů soutěže, bude hrát Vladimír Stejskal? Součástí čísla 12. Jsou i tradiční rubriky v podobě soupisek, pohledu do Hodonína a k Jestřábům. Ceny do pravidelné soutěže opět věnovala firma L TLM, tentokrát jsou ve hře MP3 přehrávače!

Sdílej stránku!


Aktuality

8.11.2019

Jestřábi mají nového kustoda

Michal Černý končí na pozici kustoda. Michalovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu, ať se mu v budoucím zaměstnání i životě daří.

Na jeho pozici nastupuje Michal Mareš.

6.11.2019

Kafka a Brančík končí

Petrovi Kafkovi skončila smlouva k 30.10 a u Jestřábů nebude pokračovat.

David Brančík se rozhodl pro studium v USA a u Jestřábů končí také.

2.11.2019

Posila do brankoviště

Jestřábi se domluvili na střídavých startech Daniela Hufa ze Zlína. Hufíno v letošní sezoně odchytal za Berany šest utkání s téměř 91% úspěšností zákroků. Dane vítej zpět!

23.10.2019

Pilař na střídavé starty

Při zranění Tomáše Divíška, Dominika Hrníčka a Kryštofa Ouřady se vedení Jestřábů domluvilo na střídavých startech Radka Pilaře z HK Hradec Králové.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

18 asistencí

Body

Marek

Račuk

25 bodů

Zápasy

No foto

Lukáš

Krejčík

20 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

92,77% úspěšnost