lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Bulletin č.12: Rozhovor Jiří Polák - pohled za kariérou a prostějovské vyhlídky! Tentokrát hrajeme o MP3 přehrávač

Bulletin č.12: Rozhovor Jiří Polák - pohled za kariérou a prostějovské vyhlídky! Tentokrát hrajeme o MP3 přehrávač

I pro středeční utkání s Hodonínem je pro fanoušky připraveno nové číslo bulletinu. Díky tomu, že se hraje po dvoukolové pauze doma, je bulletin plný informací. Přinášíme obsáhlý rozhovor s obráncem Jiřím Polákem, který popisuje svoji bohatou kariéru, ekonomické problémy ve slovenských klubech, nebo také to, proč je v Prostějově a ne v Olomouci. Zároveň se dozvíte, jak se vyrovnává s věkovým rozdílem, který je místy s mladými spoluhráči velký. Frank Kučera popíše poslední zápasy a ukončení Movemberu v krátkém rozhovoru, informuje o trenérských rošádách v jiných klubech a prostor dostává i mládež Jestřábů. V utkání s Hodonínem by také mělo nastoupit pět nejproduktivnějších hráčů soutěže, bude hrát Vladimír Stejskal? Součástí čísla 12. Jsou i tradiční rubriky v podobě soupisek, pohledu do Hodonína a k Jestřábům. Ceny do pravidelné soutěže opět věnovala firma L TLM, tentokrát jsou ve hře MP3 přehrávače!

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost