lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Brančík s Novákem uspěli na zkoušce!

Brančík s Novákem uspěli na zkoušce!

David Brančík a Matěj Novák, kteří bojovali v Prostějově o smlouvu, dnes stvrdili svými podpisy nové kontrakty!

„David je Prostějovák a jeho výkony během přípravy byly poměrně solidní. My jsme rádi, že se nám ho povedlo podepsat. Matěj Novák nás zaujal už minulý rok a platí u něj to samé, co u Davida. Svými výkony si řekl o smlouvu,“ říká sportovní manažer a trenér Jiří Vykoukal.

#8 David Brančík

Prostějovský rodák podepsal smlouvu na jeden rok s následnou opcí. S hokejem začínal v Prostějově ve čtyřech letech a prošel všemi mládežnickými kategoriemi až do staršího dorostu. V té době, díky zákazům na ZS odešel do Olomouce, kde si ho všimli trenéři pan Konopčík a Ivo Peštuka a nabídli mu hrát nejvyšší dorosteneckou soutěž. David jim poskytnutou šanci splatil svými výkony, když byl v polovině sezony v kanadském bodování obránců extraligy dorostu na čtvrtém místě. Poté dostal nabídku zkusit extraligovou juniorku. V ní zůstal až do konce sezony a následně další dva roky.

David svými výkony zaujal mládežnické skauty v zámoří a dostal možnost odejít hrát do USA. V USA strávil od sezony 2013/2014 šest sezon.

Prostějovští fanoušci se mohou těšit na nesmlouvavého obránce s dobrou rozehrávkou, který umí přitvrdit "muziku" a bojovat za svůj tým.

Kompletní statistiky Davida Brančíka najdete ZDE.


#44 Matěj Novák

Matěj Novák začínal s hokejem v Třebíči. Poté se však přesunul do brněnské Komety, kde se postupně zabydlel a začal se prosazovat. Ve starším dorostu se mu povedlo mimořádného úspěchu - spolu s týmem vyhrál titul mistra republiky. V roce 2016 se mu dařilo i na reprezentační úrovni. Na srpnovém Memoriálu Ivana Hlinky společně s pěticí brněnských spoluhráčů slavil velké vítězství na tomto prestižním turnaji. A aby těch úspěchů nebylo málo, turbulentní rok završil svými prvními starty v extralize a hlavně prvním gólem v nejvyšší soutěži.

Zdroj: kometa.cz

Poslední sezonu strávil v Horácké Slavii Třebíč a juniorce Komety. V Třebíči odehrál 49 utkání, ve kterých vstřelil 4 banky a na dalším 5 nahrál. V juniorce Komety odehrál 4 utkání s vynikající statistikou 6 branek a 2 asistence.

Šikovný pravák svými výkony v přípravě ukázal v čem bude jeho síla. Rychlé nohy, šikovné ruce a nevyčerpatelná zásoba energie. Při rekonvalescenci Tomáše Divíška nastupoval na centru druhé formace s Tomášem Nouzou a Dominikem Hrníčkem na křídlech.

Kompletní statistiky Matěje Nováka najdete ZDE.


Borci, ať se vám daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

9.1.2020

Všechno nejlepší!

5. ledna oslavil své 35. narozeniny Tomáš Štůrala a dnes slaví kulatiny (20) Daniel Dvořák. Oběma brankářům přejeme za celý klub všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se Vám borci daří!

8.1.2020

Pochobradský Jestřábem

Jestřábi angažovali mladého útočníka Michala Pochobradského, který patří do širšího kádru pardubického A-teamu. V letošní sezoně si připsal 28 startů v extralize a v Chance lize nastoupil k jednomu utkání za Jihlavu. Kompletní statistiky najdete zde.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

32 asistencí

Body

Zápasy

No foto

Jakub

Muška

44 zápasů

Úspěšnost

Daniel

Huf

92,7% úspěšnost