lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Brančík s Novákem uspěli na zkoušce!

Brančík s Novákem uspěli na zkoušce!

David Brančík a Matěj Novák, kteří bojovali v Prostějově o smlouvu, dnes stvrdili svými podpisy nové kontrakty!

„David je Prostějovák a jeho výkony během přípravy byly poměrně solidní. My jsme rádi, že se nám ho povedlo podepsat. Matěj Novák nás zaujal už minulý rok a platí u něj to samé, co u Davida. Svými výkony si řekl o smlouvu,“ říká sportovní manažer a trenér Jiří Vykoukal.

#8 David Brančík

Prostějovský rodák podepsal smlouvu na jeden rok s následnou opcí. S hokejem začínal v Prostějově ve čtyřech letech a prošel všemi mládežnickými kategoriemi až do staršího dorostu. V té době, díky zákazům na ZS odešel do Olomouce, kde si ho všimli trenéři pan Konopčík a Ivo Peštuka a nabídli mu hrát nejvyšší dorosteneckou soutěž. David jim poskytnutou šanci splatil svými výkony, když byl v polovině sezony v kanadském bodování obránců extraligy dorostu na čtvrtém místě. Poté dostal nabídku zkusit extraligovou juniorku. V ní zůstal až do konce sezony a následně další dva roky.

David svými výkony zaujal mládežnické skauty v zámoří a dostal možnost odejít hrát do USA. V USA strávil od sezony 2013/2014 šest sezon.

Prostějovští fanoušci se mohou těšit na nesmlouvavého obránce s dobrou rozehrávkou, který umí přitvrdit "muziku" a bojovat za svůj tým.

Kompletní statistiky Davida Brančíka najdete ZDE.


#44 Matěj Novák

Matěj Novák začínal s hokejem v Třebíči. Poté se však přesunul do brněnské Komety, kde se postupně zabydlel a začal se prosazovat. Ve starším dorostu se mu povedlo mimořádného úspěchu - spolu s týmem vyhrál titul mistra republiky. V roce 2016 se mu dařilo i na reprezentační úrovni. Na srpnovém Memoriálu Ivana Hlinky společně s pěticí brněnských spoluhráčů slavil velké vítězství na tomto prestižním turnaji. A aby těch úspěchů nebylo málo, turbulentní rok završil svými prvními starty v extralize a hlavně prvním gólem v nejvyšší soutěži.

Zdroj: kometa.cz

Poslední sezonu strávil v Horácké Slavii Třebíč a juniorce Komety. V Třebíči odehrál 49 utkání, ve kterých vstřelil 4 banky a na dalším 5 nahrál. V juniorce Komety odehrál 4 utkání s vynikající statistikou 6 branek a 2 asistence.

Šikovný pravák svými výkony v přípravě ukázal v čem bude jeho síla. Rychlé nohy, šikovné ruce a nevyčerpatelná zásoba energie. Při rekonvalescenci Tomáše Divíška nastupoval na centru druhé formace s Tomášem Nouzou a Dominikem Hrníčkem na křídlech.

Kompletní statistiky Matěje Nováka najdete ZDE.


Borci, ať se vám daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

3.9.2019

Nová posila pro PV?

V dnešním utkání ve Frýdku nastoupí na centru druhé formace Petr Kafka, který poslední tři sezony nastupoval ve slovenské extralize za Banskou Bystrici a Košice. Ve slovenské nejvyšší soutěži odehrál 252 utkání, ve kterých získal 203 kanadských bodů (98+105). Zkušenosti má také z české extraligy. Kompletní statistiky najdete ZDE.

28.8.2019

Chomutov přeložen na 13.9.2019

První domácí utkání sezony 2019/20 je přeloženo ze soboty 14.9.2019 na pátek 13.8.2019 v 18:00.

22.8.2019

Heřman na try-outu

Martin Heřman, který se nevešel na soupisku Motoru, je momentálně na try-outu v Prostějově. Autor 25 kanadských bodů v minulé sezony má za sebou 336 startů v 1. lize. V extralize odehrál 173 utkání za Plzeň. O jeho dalším působení by se mohlo rozhodnout do konce tohoto nebo příštího týdne.

7.8.2019

Info k zápasu v Polsku

Pro fanoušky, kteří se chystají na výjezd a četli, že se bude hrát v Jastrzebie před zavřenými tribunami: Máme slíbeno, že naši fanoušci budou mít přístup na tribuny. Kdyby byl jakýkoliv problém, prosím volejte na tel. číslo +420774840484. Budeme se snažit jakýkoliv problém vyřešit na místě.


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Fandi v dresu Jestřábů proti Chomutovu!

12.09.2019 | Štefan Žigárdy

Fandi v dresu Jestřábů proti Chomutovu!

PRE - PRO 3:2 Prokletí Meo arény trvá

11.09.2019 | Štefan Žigárdy

PRE - PRO 3:2 Prokletí Meo arény trvá

Góly

Petr

Kafka

2 branek

Asistence

Marek

Račuk

5 asistencí

Body

Zápasy

Petr

Kafka

3 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

88,1% úspěšnost
×
Dnes v 18:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
Valašský hokejový klub