lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
AMICI - náš nový partner!

AMICI - náš nový partner!

Marketing

V průběhu sezóny mezi námi velmi rádi vítáme nového partnera, kterým se stává firma AMICI. Tato firma dělá výborné burgery, pizzy a další skvělé dobroty a je již na 18. místech po celé České republice! Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Český food delivery brand Amici Pizza & Burgers vznikl již v roce 2010. Spojujeme to nejlepší z rychlého občerstvení a klasické restaurace a posouváme jej na vyšší úroveň. Neděláme kompromisy, jedeme fast casual koncept. Chceme uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Zaměřujeme se především na originální produkty, zejména pizzu a burgery, dle vlastních a moderních receptur. Kvalitní a čerstvé suroviny jsou naší prioritou č.1," píše o sobě AMICI na svých webových stránkách.

Jsem rád, že přijali nabídku a domluvili jsme se. Určitě je to pro nás přínos a věříme, že oběma stranám se tato spolupráce vyplatí," okomentoval příchod nového partnera marketingový manažer Michal Mareš.

Rozhodně se také mají na co těšit fanoušci, protože tato restaurace si pro Vás nachystala hned několik poukazů na jejich speciality, o které budete moci soutěžit jak na stadionu, tak na našich sociálních sítích!

V Prostějově je najdete na adrese Netušilova 1, kde se na Vás budou těšit se skvělým menu! A pokud nestíháte se u nich stavit, stačí si objednat a jídlo Vám dovezou až přímo k Vám!

Více informací zde: AMICI

Sdílej stránku!


Aktuality

4.12.2021

Zápasy s Kadaní zkontumovány!

SK Trhači Kadaň se s rozběhlou sezónou již rozloučili a ze soutěže odstoupili. Zbylé 2 zápasy, které jsme měli s Kadaní odehrát jsou kontumovány v náš prospěch poměrem 5:0.

19.11.2021

Ondřej Bláha je v pořádku!

Náš gólman utrpěl zranění v pondělním zápase, kdy jej nešťastně srazil útočník Honza Štefka. Naštěstí se nestalo nic vážného a zanedlouho bude připraven naskočit zpátky do zápasu.

16.8.2021

Liptovský Mikuláš zrušen!

Příští týden měli Jestřábi doma odehrát tři po sobě jdoucí přípravná utkání. Ovšem první dva se slovenským soupeřem se bohužel ruší.

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Benátky porážíme 3:1!

24.11.2021 | Eva Reiterová

Benátky porážíme 3:1!

AMICI - náš nový partner!

23.11.2021 | Marketing

AMICI - náš nový partner!

Charitativní týden Chance ligy!

21.11.2021 | Marketing

Charitativní týden Chance ligy!

Góly

No foto

Petr

Mrázek

12 branek

Asistence

No foto

Tomáš

Jáchym

17 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

26 bodů

Zápasy

No foto

Tomáš

Jáchym

23 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,99% úspěšnost