lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
‼️SOUTĚŽ O AUTO NA VÍKEND‼️

‼️SOUTĚŽ O AUTO NA VÍKEND‼️

Soutěžte s naším partnerem PEUGEOT OLOMOUC o auto na víkend!

Náš nový partner, společnost ARTCOM GROUP - Peugeot Olomouc, autorizovaný prodejce aut značky Peugeot, si pro fanoušky našeho klubu LHK Jestřábi Prostějov připravil k sobotnímu utkání s Ústím PARÁDNÍ SOUTĚŽ!

Stačí odpovědět na facebookové stránce Peugeot Olomouc na otázky:

- jaký další vůz v minulosti získal ocenění

- dát like stránce PEUGEOT OLOMOUC

- sdílet příspěvek na svém FB.

Odkaz na FB Peugeot Olomouc KLIKNI ZDE.

V pátek zástupci společnosti vylosují výherce a poukaz mu předají společně se zástupci klubu během první přestávky sobotním utkání.

Tak kdo z vás otestuje přes víkend nový model Peugeot 208? Vůz, který získal ocenění evropské auto roku 2020👍🚗👍

#jsmeprostejov

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost