lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
David Dvořáček i v příští sezoně v dresu Jestřábů

David Dvořáček i v příští sezoně v dresu Jestřábů

Dnes Jestřábi uplatnili a podepsali opci na Davida Dvořáčka. Tento rychlonohý útočník bude i v příští sezoně prohánět obrany soupeře v prostějovském dresu. V sezoně 2017/2018 si připsal v základní části 47 utkání a v nich získal 30 kanadských bodů za 16 branek + 14 asistencí. V tabulce pravdy měl 11 kladných bodů. V play-off zapsal 6 startů a vstřelil 1 branku.

Očima sportovního manažera a trenéra A-týmu Jiřího Vykoukala k setrvání Davida Dvořáčka u A-týmu

„David je rychlostní typ hokejisty. Své kvality letos potvrdil a pokud se mu podaří zapracovat na lepším propojení rychlosti s jeho myšlenkovými pochody, tak veřím, že se jako hráč může posunout a v případě, že se posune jako hráč, můze posunout dopředu i náš tým.“

Za celý klub přejeme Dvořkovi, ať to tam padá!

Sdílej stránku!


Aktuality

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost