lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
VIDEO: Přeji si, abychom to společně s fanoušky dotáhli co nejdál, říká po postupu do play-off Kamil Přecechtěl

VIDEO: Přeji si, abychom to společně s fanoušky dotáhli co nejdál, říká po postupu do play-off Kamil Přecechtěl

Play-off už prostějovští hokejisté mají jisté. Jestřábi si přímý postup do čtvrtfinále vyřazovacích bojů vysloužili po pondělní výhře v dohrávaném domácím zápase s Havířovem. Proti Slezanům stejně jako v derby s Přerovem otočili skóre z 0:1 na 3:1 a postarali se o velký úspěch, který se v srdci Hané povedl naposledy před 13 lety! „Fanouškům bych vzkázal, aby si play-off užili, dlouho tady nebylo. Také bych jim chtěl vzkázat, aby chodili v hojném počtu a snažili se nás třeba i v zápasech, kdy se nebude dařit, podpořit. Přeji si, abychom to společně dotáhli co nejdál," prohlásil prostějovský trenér Kamil Přecechtěl. (Foto: Lukáš Horák/Prostějovský deník)

Pane trenére, gratuluji k důležitému vítězství. Jak hodnotíte zápas s Havířovem?

Takže stejná odpověď jak minule: Děkuji za gratulaci (úsměv). Myslím si, že to bylo nesmírně těžké utkání, bylo hodně vyrovnané. My jsme do něj nevstoupili zrovna šťastně, hned v prvních střídáních jsme se dostali pod tlak a inkasovali jsme gól. Domnívám se, že s přibývajícím časem jsme získávali převahu, kterou jsme i ve druhé třetině mohli zúročit nějakými brankami. Bohužel se nám to nepovedlo, takže se utkání hrálo vyrovnaně vlastně až do posledních minut. Jak jsem říkal po druhé třetině, rozhodne jedna chyba. Naštěstí tu větší chybu ve třetí periodě udělala havířovská defenziva a tím jsme zápas zvládli my.

S čím pojedou Jestřábi do Kladna? Jak využijí delší pauzu a koho by si Kamil Přecechtěl přál za soupeře ve čtvrtfinále play-off? Podívejte se na následující video

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost