lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
VIDEO: Přeji si, abychom to společně s fanoušky dotáhli co nejdál, říká po postupu do play-off Kamil Přecechtěl

VIDEO: Přeji si, abychom to společně s fanoušky dotáhli co nejdál, říká po postupu do play-off Kamil Přecechtěl

Play-off už prostějovští hokejisté mají jisté. Jestřábi si přímý postup do čtvrtfinále vyřazovacích bojů vysloužili po pondělní výhře v dohrávaném domácím zápase s Havířovem. Proti Slezanům stejně jako v derby s Přerovem otočili skóre z 0:1 na 3:1 a postarali se o velký úspěch, který se v srdci Hané povedl naposledy před 13 lety! „Fanouškům bych vzkázal, aby si play-off užili, dlouho tady nebylo. Také bych jim chtěl vzkázat, aby chodili v hojném počtu a snažili se nás třeba i v zápasech, kdy se nebude dařit, podpořit. Přeji si, abychom to společně dotáhli co nejdál," prohlásil prostějovský trenér Kamil Přecechtěl. (Foto: Lukáš Horák/Prostějovský deník)

Pane trenére, gratuluji k důležitému vítězství. Jak hodnotíte zápas s Havířovem?

Takže stejná odpověď jak minule: Děkuji za gratulaci (úsměv). Myslím si, že to bylo nesmírně těžké utkání, bylo hodně vyrovnané. My jsme do něj nevstoupili zrovna šťastně, hned v prvních střídáních jsme se dostali pod tlak a inkasovali jsme gól. Domnívám se, že s přibývajícím časem jsme získávali převahu, kterou jsme i ve druhé třetině mohli zúročit nějakými brankami. Bohužel se nám to nepovedlo, takže se utkání hrálo vyrovnaně vlastně až do posledních minut. Jak jsem říkal po druhé třetině, rozhodne jedna chyba. Naštěstí tu větší chybu ve třetí periodě udělala havířovská defenziva a tím jsme zápas zvládli my.

S čím pojedou Jestřábi do Kladna? Jak využijí delší pauzu a koho by si Kamil Přecechtěl přál za soupeře ve čtvrtfinále play-off? Podívejte se na následující video

Sdílej stránku!


Aktuality

19.7.2019

Tomáš Divíšek dnes slaví 40!!!

"Divochu", za celý klub, realizační tým, tvé spoluhráče a naše fanoušky ti přejeme k tvému jubileu všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří tobě i celé tvé rodině! Je pro nás čest, být s tebou v týmu! #dichoch40 #cojestaryjedobry #jsmeprostejov

18.7.2019

Havlík opouští Prostějov

Už jste si mohli všimnout, že Ladislav Havlík nefiguruje na naší soupisce pro novou sezonu a dnes se potvrdily spekulace o jeho odchodu do ciziny. 27-letý obránce podepsal novou smlouvu s polským PKH Gdansk. Za celý tým Jestřábů děkujeme za roky strávené v Prostějově a přejeme, ať se mu i jeho rodině v novém působišti daří!

https://pkh2014.pl/havlik-i-bilcik-wzmocnia-defensywe/

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost