lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
VIDEO: Přeji si, abychom to společně s fanoušky dotáhli co nejdál, říká po postupu do play-off Kamil Přecechtěl

VIDEO: Přeji si, abychom to společně s fanoušky dotáhli co nejdál, říká po postupu do play-off Kamil Přecechtěl

Play-off už prostějovští hokejisté mají jisté. Jestřábi si přímý postup do čtvrtfinále vyřazovacích bojů vysloužili po pondělní výhře v dohrávaném domácím zápase s Havířovem. Proti Slezanům stejně jako v derby s Přerovem otočili skóre z 0:1 na 3:1 a postarali se o velký úspěch, který se v srdci Hané povedl naposledy před 13 lety! „Fanouškům bych vzkázal, aby si play-off užili, dlouho tady nebylo. Také bych jim chtěl vzkázat, aby chodili v hojném počtu a snažili se nás třeba i v zápasech, kdy se nebude dařit, podpořit. Přeji si, abychom to společně dotáhli co nejdál," prohlásil prostějovský trenér Kamil Přecechtěl. (Foto: Lukáš Horák/Prostějovský deník)

Pane trenére, gratuluji k důležitému vítězství. Jak hodnotíte zápas s Havířovem?

Takže stejná odpověď jak minule: Děkuji za gratulaci (úsměv). Myslím si, že to bylo nesmírně těžké utkání, bylo hodně vyrovnané. My jsme do něj nevstoupili zrovna šťastně, hned v prvních střídáních jsme se dostali pod tlak a inkasovali jsme gól. Domnívám se, že s přibývajícím časem jsme získávali převahu, kterou jsme i ve druhé třetině mohli zúročit nějakými brankami. Bohužel se nám to nepovedlo, takže se utkání hrálo vyrovnaně vlastně až do posledních minut. Jak jsem říkal po druhé třetině, rozhodne jedna chyba. Naštěstí tu větší chybu ve třetí periodě udělala havířovská defenziva a tím jsme zápas zvládli my.

S čím pojedou Jestřábi do Kladna? Jak využijí delší pauzu a koho by si Kamil Přecechtěl přál za soupeře ve čtvrtfinále play-off? Podívejte se na následující video

Sdílej stránku!


Aktuality

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.

27.2.2019

Informace o prodeji vstupenek

Před úterním utkáním play-off se Vsetínem budou pokladny zimního stadionu otevřeny od 15:00. Začátek utkání je v 18:00.

Cena vstupenky - 150,- Kč

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání play-off a zrušení online prodeje vstupenek, žádáme diváky, aby využili brzkého otevření pokladen a předešli dlouhým frontám na v den utkání. Děkujeme.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost