lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
213 našich fanoušků hodnotilo prezentaci Jestřábů mimo ledové kolbiště

213 našich fanoušků hodnotilo prezentaci Jestřábů mimo ledové kolbiště

Prostějovský hokejový klub patří ke stálicích na sportovní mapě České republiky už 105 let. V posledních sezonách Jestřábi zakotvili v 1.lize a jejich poslední ročník byl jeden z nejpovedenějších v novodobé éře klubu. V květnu jste měli možnost podílet se na vzestupu i Vy. Připravili jsme pro vás dotazník, který sondoval vaši spokojenost s prezentací klubu mimo ledovou plochu.

Marketingové oddělení si připravilo 26 otázek, ve kterých 213 našich fanoušků hodnotilo prezentaci klubu mimo zimní stadion. Zajímalo nás, jak a kde sledujete novinky o Jestřábech, jak hodnotíte klubovou prezentaci na sociálních médiích a obecně v čom bychom se měli zlepšit.

První otázky sloužily k zjištění, kde získáváte informace o prostějovském hokeji. Většina z vás čerpá z webových stránek, facebooku a instagramu.

Trendem této doby je zveřejňování fotek zpoza opony hokejového dění. Už v minulé sezoně jsme zapracovali na prezentaci na instagramu, kde se snažíme umísťovat fotky z kabiny, tréninků, přípravy či samotných zápasů. Na čem ovšem musíme zapracovat, a z vašich odpovědí je to patrné, je publikovat více video obsahu z dění kolem týmu.

Velmi nás zaujaly vaše odpovědi na tištěný bulletin a zpravodaj. Proti bulletinu se postavilo 61,4% fanoušků, ale dvakrát ročně by 73,2% z vás uvítalo tištěný zpravodaj. Pro nás, jasný podnět k zamyšlení.

Kapitola sama o sobě je prezentace klubu v samotném Prostějově. 160 z 210 hlasujících si myslí, že v tomto bodu máme největší mezery. I my si uvědomuje, že v této době si jen s internetem a samotným děním na zimním stadionu nevystačíme a budeme dělat vše proto, aby jsme byli vidět.

Vy se na výsledky dotazníku můžete podívat, když si kliknete na odkaz, který tu pro vás máme připravený ZDE. Po kliknutí na odkaz se vám v novém okně otevře dotazník, kde se můžete i s přiloženými grafy podívat, jak se odpovídalo.


K vyplnění otazníku se vázala soutěž o dres Jestřábů, zimní bundu Jestřábů a dvě vstupenky na fotbalový turnaj hokejových týmů Hořava Cup.


1.cena - hokejový dres Jestřábů

2.cena - zimní bunda Jestřábů

3.cena - dvě vstupenky na Hořava Cup

Výherce jsme kontaktovali přes zaslané emailové adresy v dotazníku.

Sdílej stránku!


Aktuality

18.2.2019

Akce retro dresů SKP

Už jen dva dny máte jedinečnou možnost získat speciální retro dresy týmu LHK Jestřábi Prostějov, ve kterých hokejisté nastoupili v rámci 36. kola Chance ligy v Českých Budějovicích. Barevná kombinace je inspirována prvními dresy prostějovských hockeyistů SK Prostějov. Více informací na internetové stránce Sportovní aukce.

15.2.2019

Omezení ve VIP

V zítřejším utkání bude uzavřen prostor VIP v místnosti, kde se dá sledovat utkání. Prostějovská firma GIENGER zde pořádá soukromou akci na podporu prostějovského klubu. Občerstvení a podávání nápojů u baru bude normálně přístupné pro majitele VIP karet. Děkujeme za pochopení.

30.1.2019

Jan Zdráhal do Pardubic

#34 Jan Zdráhal opouští prostějovskou letku a sezonu dohraje v týmu HC Dynamo Pardubice. Honzovi děkujeme za jeho odvedené služby a přejeme, ať se mu v Pardubicích daří!

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

54 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

91,28% úspěšnost