lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
213 našich fanoušků hodnotilo prezentaci Jestřábů mimo ledové kolbiště

213 našich fanoušků hodnotilo prezentaci Jestřábů mimo ledové kolbiště

Prostějovský hokejový klub patří ke stálicích na sportovní mapě České republiky už 105 let. V posledních sezonách Jestřábi zakotvili v 1.lize a jejich poslední ročník byl jeden z nejpovedenějších v novodobé éře klubu. V květnu jste měli možnost podílet se na vzestupu i Vy. Připravili jsme pro vás dotazník, který sondoval vaši spokojenost s prezentací klubu mimo ledovou plochu.

Marketingové oddělení si připravilo 26 otázek, ve kterých 213 našich fanoušků hodnotilo prezentaci klubu mimo zimní stadion. Zajímalo nás, jak a kde sledujete novinky o Jestřábech, jak hodnotíte klubovou prezentaci na sociálních médiích a obecně v čom bychom se měli zlepšit.

První otázky sloužily k zjištění, kde získáváte informace o prostějovském hokeji. Většina z vás čerpá z webových stránek, facebooku a instagramu.

Trendem této doby je zveřejňování fotek zpoza opony hokejového dění. Už v minulé sezoně jsme zapracovali na prezentaci na instagramu, kde se snažíme umísťovat fotky z kabiny, tréninků, přípravy či samotných zápasů. Na čem ovšem musíme zapracovat, a z vašich odpovědí je to patrné, je publikovat více video obsahu z dění kolem týmu.

Velmi nás zaujaly vaše odpovědi na tištěný bulletin a zpravodaj. Proti bulletinu se postavilo 61,4% fanoušků, ale dvakrát ročně by 73,2% z vás uvítalo tištěný zpravodaj. Pro nás, jasný podnět k zamyšlení.

Kapitola sama o sobě je prezentace klubu v samotném Prostějově. 160 z 210 hlasujících si myslí, že v tomto bodu máme největší mezery. I my si uvědomuje, že v této době si jen s internetem a samotným děním na zimním stadionu nevystačíme a budeme dělat vše proto, aby jsme byli vidět.

Vy se na výsledky dotazníku můžete podívat, když si kliknete na odkaz, který tu pro vás máme připravený ZDE. Po kliknutí na odkaz se vám v novém okně otevře dotazník, kde se můžete i s přiloženými grafy podívat, jak se odpovídalo.


K vyplnění otazníku se vázala soutěž o dres Jestřábů, zimní bundu Jestřábů a dvě vstupenky na fotbalový turnaj hokejových týmů Hořava Cup.


1.cena - hokejový dres Jestřábů

2.cena - zimní bunda Jestřábů

3.cena - dvě vstupenky na Hořava Cup

Výherce jsme kontaktovali přes zaslané emailové adresy v dotazníku.

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Jestřábi lovili v extralize!

14.06.2019 | Redakce

Jestřábi lovili v extralize!

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost