lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
213 našich fanoušků hodnotilo prezentaci Jestřábů mimo ledové kolbiště

213 našich fanoušků hodnotilo prezentaci Jestřábů mimo ledové kolbiště

Prostějovský hokejový klub patří ke stálicích na sportovní mapě České republiky už 105 let. V posledních sezonách Jestřábi zakotvili v 1.lize a jejich poslední ročník byl jeden z nejpovedenějších v novodobé éře klubu. V květnu jste měli možnost podílet se na vzestupu i Vy. Připravili jsme pro vás dotazník, který sondoval vaši spokojenost s prezentací klubu mimo ledovou plochu.

Marketingové oddělení si připravilo 26 otázek, ve kterých 213 našich fanoušků hodnotilo prezentaci klubu mimo zimní stadion. Zajímalo nás, jak a kde sledujete novinky o Jestřábech, jak hodnotíte klubovou prezentaci na sociálních médiích a obecně v čom bychom se měli zlepšit.

První otázky sloužily k zjištění, kde získáváte informace o prostějovském hokeji. Většina z vás čerpá z webových stránek, facebooku a instagramu.

Trendem této doby je zveřejňování fotek zpoza opony hokejového dění. Už v minulé sezoně jsme zapracovali na prezentaci na instagramu, kde se snažíme umísťovat fotky z kabiny, tréninků, přípravy či samotných zápasů. Na čem ovšem musíme zapracovat, a z vašich odpovědí je to patrné, je publikovat více video obsahu z dění kolem týmu.

Velmi nás zaujaly vaše odpovědi na tištěný bulletin a zpravodaj. Proti bulletinu se postavilo 61,4% fanoušků, ale dvakrát ročně by 73,2% z vás uvítalo tištěný zpravodaj. Pro nás, jasný podnět k zamyšlení.

Kapitola sama o sobě je prezentace klubu v samotném Prostějově. 160 z 210 hlasujících si myslí, že v tomto bodu máme největší mezery. I my si uvědomuje, že v této době si jen s internetem a samotným děním na zimním stadionu nevystačíme a budeme dělat vše proto, aby jsme byli vidět.

Vy se na výsledky dotazníku můžete podívat, když si kliknete na odkaz, který tu pro vás máme připravený ZDE. Po kliknutí na odkaz se vám v novém okně otevře dotazník, kde se můžete i s přiloženými grafy podívat, jak se odpovídalo.


K vyplnění otazníku se vázala soutěž o dres Jestřábů, zimní bundu Jestřábů a dvě vstupenky na fotbalový turnaj hokejových týmů Hořava Cup.


1.cena - hokejový dres Jestřábů

2.cena - zimní bunda Jestřábů

3.cena - dvě vstupenky na Hořava Cup

Výherce jsme kontaktovali přes zaslané emailové adresy v dotazníku.

Sdílej stránku!


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost