lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
 Speciální poděkování statutárnímu městu Prostějov za poskytnuté dotace v roce 2021

Speciální poděkování statutárnímu městu Prostějov za poskytnuté dotace v roce 2021

Statutární město Prostějov je, jako i v předešlých sezónách, hlavním partnerem a nejvýznamnějším podporovatelem klubu LHK Jestřábi Prostějov. Letošní rok je pro všechny hodně těžký a nejistý. To bohužel platí i pro sportovní kluby a ten náš nevyjímaje, proto si jeho přízně a finanční výpomoci nesmírně vážíme a děkujeme za ni!
Dlouholeté spolupráce s městem Prostějov si velice ceníme. Bez poskytnutých dotací od města by pro nás letošní rok, který je spojený s nákazou Covid-19, byl hodně těžký. Finanční podpora byla určena seniorskému klubu a napomohla k udržení prvoligové laťky Prostějova v Chance lize. Jménem LHK Jestřábi Prostějov, ze strany hráčů i vedení, bychom proto alespoň takto rádi poděkovali za podporu, a i nadále věříme ve spokojenou spolupráci na všech stranách.

Sdílej stránku!


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Mrázek

21 branek

Asistence

No foto

David

Bartoš

22 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

43 bodů

Zápasy

No foto

Tomáš

Jandus

34 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,53% úspěšnost