lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
„Věřili jsme, že ty zápasy můžeme urvat, což se také podařilo. Je to paráda, ale ještě nás čeká hodně práce,“ uvedl v rozhovoru Lukáš Luňák.

„Věřili jsme, že ty zápasy můžeme urvat, což se také podařilo. Je to paráda, ale ještě nás čeká hodně práce,“ uvedl v rozhovoru Lukáš Luňák.

Čtvrté utkání opět nerozhodla základní část, a tak došlo až do prodloužení, kterého využili Jestřábi. Série je po víkendu srovnaná na 2:2. Na otázky nám odpovídal střelec druhé branky, tentokrát útočník Lukáš Luňák.

Po dnešním zápase se série vyrovnala. Jak byste zhodnotil víkendové zápasy?

Po těch dvou prohrách v Kladně to pro nás bylo nesmírně důležité. Chtěli jsme předvést výborné výkony a sérii zdramatizovat. Bilance po základní části v domácích utkáních pro nás byla dobrá. Věřili jsme, že ty zápasy můžeme urvat, což se také podařilo. Je to paráda, ale ještě nás čeká hodně práce.

Dodalo Vám včerejší vítězství sebevědomí?

Tak určitě. Kdybychom první utkání prohráli, tak za stavu 0:3 by se série otáčela špatně. Včera jsme dobře začali, fanoušci nás hnali dopředu, byla skvělá kulisa. Doufali jsme, že to zvládneme, sice na nájezdy, což je trochu loterie, ale myslím si, že za ten průběh utkání jsme si zasloužili vyhrát. Stejně tak i dnes.

Díky Vašemu gólu a zákrokům Jakuba Neužila jste vyhráli 2. třetinu 1:0. Dá se říci, že jste prolomili prokletí druhých třetin?

No včera jsme měli strašný výpadek. Dnes jsme se před ní soustředili, aby se něco takového neopakovalo. Věřím, že tohle je už za námi. Samozřejmě ten zápas se vždy nějak vyvíjí, může přijít horší časový úsek. My ale musíme být natolik silný tým, abychom na to dokázali reagovat a rychle se z toho oklepat.

V této sezóně jste na Kladně zatím nevyhráli. Co je potřeba potrénovat, aby to v úterý konečně vyšlo?

Budeme hrát pořád stejně, necháme na ledě všechno a tentokrát to prolomíme. Jednou to přijít musí.

David Dvořáček včera říkal, že se bude slavit maximálně do dvanácti. Dodrželi jste to? A do kolika se bude slavit dnes?

Určitě. Také maximálně do půlnoci. Dokud není sezóna u konce, a to pro nás ještě není, tak to je bohužel úděl hokeje, že se člověk raduje jen krátce. Druhý den se zase musí soustředit na další zápas. Zítra si chyby rozebereme na videu a budeme makat dál.

Máte na závěr nějaký vzkaz pro fanoušky?

Chtěl bych vzkázal, že jim moc děkujeme za tyto dva zápasy, kdy byli neuvěřitelní. Doufám, že jsme je také potěšili, jelikož jsme tam nechali úplně všechno, snad to bylo vidět i z tribuny. Stejně tak jsme připraveni nechat všechno i v těch dalších utkáních. Dnes to zkrátka byla z naší i jejich strany prostějovská symfonie.

(rei)

Sdílej stránku!


Aktuality

7.8.2019

Info k zápasu v Polsku

Pro fanoušky, kteří se chystají na výjezd a četli, že se bude hrát v Jastrzebie před zavřenými tribunami: Máme slíbeno, že naši fanoušci budou mít přístup na tribuny. Kdyby byl jakýkoliv problém, prosím volejte na tel. číslo +420774840484. Budeme se snažit jakýkoliv problém vyřešit na místě.

5.8.2019

Dvořák s Muškou za Hradec

Daniel Dvořák a Jakub Muška si dnes připsali start za svůj mateřský klub Mountfield Hradec Králové. Na Mountfield Cupu svému týmu pomohli k vysoké výhře nad Slovanem Bratislava 6:2. Už zítra se opět připojí do tréninkového procesu v Prostějově.

2.8.2019

S GKS Tychy v Jastrzębie

První přípravné utkání nové sezony sehrajeme s polským mistrem GKS Tychy v Jastrzębie od 18:00 v hale Lodowisko Jastor - MOSiR Jastrzębie-Zdrój. Pořadatelské místo se muselo změnit kvůli rekonstrukci zimního stadionu v Tychách.

19.7.2019

Tomáš Divíšek dnes slaví 40!!!

"Divochu", za celý klub, realizační tým, tvé spoluhráče a naše fanoušky ti přejeme k tvému jubileu všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří tobě i celé tvé rodině! Je pro nás čest, být s tebou v týmu! #dichoch40 #cojestaryjedobry #jsmeprostejov


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost