lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
„NA ZAČÁTKU JSEM BYL TROŠKU NERVÓZNÍ“ ŘEKL LUBOR DIBELKA

„NA ZAČÁTKU JSEM BYL TROŠKU NERVÓZNÍ“ ŘEKL LUBOR DIBELKA

Lubor Dibelka přišel do Prostějova z druholigové Techniky Brno, kde v letošní sezóně nastoupil prozatím k dvanácti zápasům s bilancí deset vstřelených branek a sedm asistencí. V utkání proti poslednímu týmu prvoligové tabulky si připsal svůj druhý start v prostějovském dresu a hlavně premiérový gól. Zeptali jsme se tedy Lubora na pár otázek.
Lubore jak jste viděl dnešní zápas?
Myslím si, že v dnešním zápase jsme nic nepodcenili. Věděli jsme, že hrajeme vlastně o šest bodů. Uvědomovali si důležitost zápasu a zaslouženě vyhráli.

Jak Vás přijali Vaši spoluhráči do týmu?
Kluci mě vzali úplně perfektně. V kabině nebyl žádný problém.

Vy jste dal dnes první branku v dresu Prostějova. Můžete fanouškům popsat jak jste viděl tuto situaci?
Na začátku utkání jsem byl trošku nervózní a nechtěl jsem udělat žádnou chybu. Potřeboval jsem dát gól. Po vstřelené brance jsem se uklidnil a hrálo se mi už dobře.

Sdílej stránku!


Aktuality

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost