lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
„Hlavně klidné svátky!“ přeje fanouškům kapitán Matouš Venkrbec

„Hlavně klidné svátky!“ přeje fanouškům kapitán Matouš Venkrbec

Dva dny před Vánocemi porazili Jestřábi na domácím ledě Trhače, vysokou výhrou 11:1. Zápas zhodnotil Matouš Venkrbec, který také promluvil o rozhovoru v projektu BEZ FRÁZÍ a také o tom, jak prožije nadcházející svátky.

* Jaký byl dnešní duel z vašeho pohledu?

„Takový vánoční. Věděli jsme, že potřebujeme rozhodnout v první třetině, že nám to hrozně pomůže, když dáme góly. No, a to se nám také povedlo, tři branky byly dost, ale zároveň jsme věděli, že ten zápas ještě není rozhodnutý. Rozhodnout se nám ho povedlo, myslím si hned v prvním střídání druhé třetiny.“

* Kvůli absenci došlo ke změnám v sestavě. Vy sám jste hrál s Prokešem a Hantákem. Jak se vám s nimi hrálo?

„Velice dobře. Už na tréninku to bylo dobré, kluci jsou takoví energičtí. Navíc Filip je jediný pravák v týmu, což je dobré, dá se to využít. Padly nám tam celkem tři góly, což je super. Já sám jsem si zvykal na to levé křídlo, které jsem hrál. Kadaň nás zase tolik neprověřila, takže se těším na další zápas.“

* Čekali jste, že ten dnešní duel bude až tak snadný?

„Věděli jsme, že může být, když k tomu přistoupíme dobře, když to nepodceníme a vezmeme to jako každého jiného soupeře. To se nám povedlo a díky tomu jsme ten zápas mohli jen dohrávat.


Foto: Jana Mensatorová, www.bezfrazi.cz

* Aktuálně jste absolvoval rozhovor pro projekt Bez frází. Jaké z toho máte pocity? Jak k němu vůbec došlo?

„Pocity mám skvělé, byla to úžasná parta lidí, celý projekt S PÁNEM BOHEM. Hrozně jsem si to užil, bylo to příjemné, jak s Frantou Suchanem ten rozhovor, stejně tak i s fotografkou Janou Mensatorovou. Bylo to perfektní. Jak na mě přišli, sám nevím. Kontaktovali mě už v létě, že se mi na podzim ozvou a ozvali se. Mám z toho radost, bylo to takové neotřelé.“

* Máme těsně před Vánocemi, prozradíte nám, jak je budete trávit?

„Určitě s rodinou. Moc se na to těším, s malými dětmi, které teď doma máme, mají Vánoce úplně jiný rozměr. Moc se těším na ty klasické věci stromeček, kapr, dárečky, koledy, kostel.“


Foto: Jana Mensatorová, www.bezfrazi.cz

* Co byste popřál příznivcům Jestřábů?

„Hlavně klidné svátky! Ať se dokáží zastavit a soustředit se na vztahy, které kolem sebe mají a které třeba zanedbávali. Ať ty Vánoce prožijí pokojně a v poklidu.“

Sdílej stránku!


Aktuality

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost